Lena w Polsce z okazji EURO2012 [odwołane]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 26 maja 2012, o 17:15

Tu nie chodzi o to, że ktoś się chce wywyższać i łapać lepszy kontakt od innych. Nie. KC i HQ próbują wyciągać tyle informacji ile to tylko możliwe po czym wszystkie są publikowane. Pokażmy że jesteśmy zorganizowani - jeżeli ktoś ma jakieś sugestie to niech je napisze tutaj, przegadamy i podamy dalej do Tristrama jeżeli propozycja będzie interesująca albo nie wyszła już wcześniej. :D Oddelegowani przedstawiciele fanklubów (KC i HQ) zdziałają więcej niż 50 osób, które w gruncie rzeczy będą pytać o to samo. :coctail:

edit:
yasoshlasuma16 napisał(a):Tristam odpisał, że nie wie nic niestety, i jak coś sie dowie napisze na swojej tablicy na fejsie, także oczekiwać i czuwać
Dokładnie o tym mówię - tego samego dowiedziałam się wczoraj. :eye: Naprawdę, załatwiajmy to w sposób zorganizowany. Poczekajmy i zobaczmy co będzie dalej. W weekend Tristram raczej wiele nie załatwi. W poniedziałek pewnie się zacznie jakaś konkretna działalność. :D

Apeluję również o zachowanie spokoju żebyśmy się wszyscy nie pokłócili z okazji emocji związanych z Euro. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 26 maja 2012, o 17:21

Ja jestem taka zdesperowana bo zabookowanie biletu z UK do Polski, do Wroclawia szczególnie teraz będzie naprawdę trudne, z racji na EURO, są linie lotnicze które nie maja ani jednego wolnego miejsca na przestrzeni miesiąca! Ale chill, nie jest tak źle, coś się chyba znajdzie ^^
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 26 maja 2012, o 22:48

Dobra wiadomość - Lenie będzie towarzyszył zespół. Potwierdził to zarówno Tristram jak i Sven. :coctail: Teraz jesteśmy w trakcie ustalania czy set będzie normalny (tak jak to Lena ma w zwyczaju - 13 piosenek + 2 bisy) czy krótszy.

Ciekawostka: rzecznikiem wrocławskiej strefy kibica jest... Robert Leszczyński. :D Chyba każdy pamięta jaką sympatią darzył t.A.T.u. :coctail:

EDIT:
Ekipa która jedzie z Warszawy ma jedno wolne miejsce w samochodzie. Jeżeli ktoś jest chętny to niech da znać. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 26 maja 2012, o 23:31

Obyś miała rację z miejscem bo to i blisko, i w centrum, i darmowy wstęp i w ogóle fajnie. Bo jak nie, to będzie ciężko... ^^
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez nielegalnaa » 27 maja 2012, o 09:13

Ja czekam tylko na informacje odnośnie godziny. 7 czerwca jest dniem wolnym dla wszystkim, więc teoretycznie mogę jechać, natomiast jeśli koncert odbędzie się w zbyt późnych godzinach...to niestety odpadam. Na drugi dzień muszę być na 8 w pracy.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 27 maja 2012, o 20:11

Najnowszy plan Strefy Kibica (wrzucony 21 maja)
Wizualizacja sceny

Jeżeli ktoś jest głodny informacji odnośnie strefy to wszystko znajdzie tutaj. Ciekawym gadżetem dla posiadaczy telefonów z Androidem jest przydatna aplikacja "Wrocław - przewodnik miejski". :coctail:

Naprawdę martwi mnie brak potwierdzenia występu ze strony Wrocławia. Mam nadzieję, że w poniedziałek pojawią się jakieś informacje...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 27 maja 2012, o 21:42

Duże to trochę.. Nie wyobrażam sobie spotkania po koncercie z Leną. Tyle ludzi, i jak potem i gdzie iść? Mam cichą nadzieję, że to jednak nie to. Wolałabym jakiś mały klubik, ale wtedy z kolei wstęp nie byłby wolny... Poczekajmy na info Tristama.
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 27 maja 2012, o 22:04

yasoshlasuma16 napisał(a):Duże to trochę.. Nie wyobrażam sobie spotkania po koncercie z Leną. Tyle ludzi, i jak potem i gdzie iść? Mam cichą nadzieję, że to jednak nie to. Wolałabym jakiś mały klubik, ale wtedy z kolei wstęp nie byłby wolny... Poczekajmy na info Tristama.
To jedyne wydarzenie w tym dniu, które ma związek z Euro. Nie było jeszcze w ogóle mowy o spotkaniu z Leną więc skupmy się na występie. :eye: Jeżeli takowe w ogóle się odbędzie (podpisywanie płyt) to Tristram na pewno coś zorganizuje w dobrym miejscu. Nie rozumiem podejścia "mam cichą nadzieję, że to jednak nie to". :eye: Jest to ciut... egoistyczne. :ups: W małym klubie na koncercie byłoby kilkadziesiąt osób, a na rynku kilka tysięcy. To jest GENIALNA szansa dla Leny, której nie może zaprzepaścić. Ludzie przyjdą z czystej ciekawości, posłuchają i może im się spodoba. Osobiście bardzo odpowiada mi takie rozwiązanie, bo przy takiej promocji Lena być może odwiedzi nas ponownie. Kto wie, może na rynku przez przypadek znajdzie się kilku wpływowych ludzi i Lena zyska w Polsce rozgłos. :coctail:

Mały klub, rynek, stadion - matko boska, cieszmy się że w ogóle do nas przyjedzie. :eye: Jesteśmy pierwszym europejskim krajem, w którym wystąpi - to jest powód do dumy. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 27 maja 2012, o 22:12

Ah, to jedyne miejsce związane z euro w tym dniu - it makes sense then... W sumie fajnie, ale ja po prostu nie lubie tłoków XD Bywałam już na wielu takich koncertach i to zazwyczaj pchanie i chamówa. Jeszcze jak mają inne zespoły wystąpić, i w ogóle euro 2012, wrocław, duże miasto, tam będzie koszmarnie tłoczno. Ale cieszim się cieszim :D
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 27 maja 2012, o 22:17

yasoshlasuma16 napisał(a):Ah, to jedyne miejsce związane z euro w tym dniu - it makes sense then... W sumie fajnie, ale ja po prostu nie lubie tłoków XD Bywałam już na wielu takich koncertach i to zazwyczaj pchanie i chamówa. Jeszcze jak mają inne zespoły wystąpić, i w ogóle euro 2012, wrocław, duże miasto, tam będzie koszmarnie tłoczno. Ale cieszim się cieszim :D
We Wrocławiu to raczej jedyne miejsce, w którym odbędzie się koncert związany z Euro więc mam 90% pewność, że o to chodzi. :D Tłok będzie, z tym trzeba się pogodzić i przygotować strategię zajęcia dobrych miejsc. To jest nasza misja numer jeden. :coctail: Na koncerty, zwłaszcza darmowe, ludzie przychodzą. Niech wszystko się potwierdzi i potem zaczniemy się martwić. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez Alexander » 27 maja 2012, o 22:17

ekhem.
1. koncert jest robiony dla Euro, więc jak odbędzie się tam to nie wiem gdzie, chyba w domu prezydenta Wrocławia :lol: .
2. Spotkanie z fanami nie jest pewne, a jest jedynie rozważane.
3. Rozważany jest drugi koncert, dla fanów, w klubie - PRÓBY organizacji trwają.
4. Ze względu na to, że w strefie kibica będą masy, masy ludzi na spotkanie po tym koncercie na 99,9% nie ma co liczyć.

PEWNY jest tylko koncert w ramach otwarcia Euro.
(Proponuję wrócić na poprzednią stronę i dokładnie przeczytać mój post, a nie tylko to co duże i kolorowe swoją drogą)

Spotkanie z fanami o ile się odbędzie, to będzie miało miejsce w ramach koncertu w klubie. O ile uda się załatwić lokal.
A koncert w klubie zapewne nie był by ze wstępem wolnym. I swoją drogą, jeżeli wypali rozważane miejsce to klubik nie będzie wcale taki mały. Wprost przeciwnie. Jakby nie było, wiem bo sam go zasugerowałem...

Po raz kolejny podkreślam - ŻADNE INFORMACJE w wątku NIE SĄ PEWNE, o ile nie zaznaczono inaczej. Pochodzą one z naszych prywatnych rozmów z managementem. WSZYSTKIE ATRAKCJE POZA KONCERTEM ZORGANIZOWANYM NA OTWARCIE EURO MAJĄ CHARAKTER ŻYCZENIOWY A NIE FAKTYCZNY I MOGĄ NIE DOJŚĆ DO SKUTKU. Prosimy o zachowanie spokoju i nie utrudnianie nam pracy. Mamy aktywny udział w organizacji i kontaktujemy się z managementem na bieżąco. O wszystkim dowiecie się najszybciej jak się da, od nas lub z profilu Leny.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 28 maja 2012, o 22:58

Nadal nie pojawiła się informacja czy występ na pewno odbędzie się w Strefie Kibica czy w jakimś innym miejscu, ale na podstawie domysłów, chyba warto powoli zacząć zbierać użyteczne informacje o lokalizacji. :D

• do Strefy Kibica będzie prowadziło pięć wejść. Przy każdym z nich znajdzie się minimum dziesięć bramek, w tym jedna dla osób niepełnosprawnych. Wyjść będzie sześć – tuż przy scenie znajdą się bramki, przez które będzie można tylko opuścić fanzone.
• Strefa Kibica będzie czynna codziennie od godz. 15:00 do 24:00
• w dni meczów, rozgrywanych we Wrocławiu (8,12 i 16 czerwca) od 12:00 do 24:00
• w weekendy od 12:00 do 24:00
• przy wejściu do Strefy Kibica każdy otrzyma kartę do płatności bezgotówkowych, którą będzie można doładować na terenie Strefy Kibica w punktach do tego przeznaczonych
• na teren Strefy Kibica nie wolno wnosić: przedmiotów niebezpiecznych (ostrych przedmiotów lub parasolek), napojów i jedzenia; tego typu przedmioty zostaną złożone w depozytach funkcjonujących przy wejściach do Strefy Kibica.
• na teren Strefy Kibica nie będą wpuszczane grupy zorganizowane z transparentami lub w jednolitych ubraniach oznaczonych znakami konkurencyjnymi do marek oficjalnych sponsorów bądź głoszących treści rasistowskie itd.
•zakończenie montażu głównej sceny przewidziane jest na 6 czerwca.

Co do wejść to jeżeli ktoś chce jak najszybciej dostać się do sceny, polecam wejścia od ulic Gepperta/Ofiar Oświęcimskich oraz Ruskiej/Kiełbaśniczej - zależy od jakiej strony się idzie. Płatność bezgotówkowa to dodatkowy kłopot, ale to tylko moje zdanie. :coctail: Pragnę zaznaczyć, że ani słowem nie wspomniano o nagrywaniu występów czy innych szmerów bajerów więc może ochrona nie będzie się czepiała aż tak bardzo. Co do otwarcia strefy 7 czerwca nie ma jeszcze konkretnych informacji więc czekamy. :D Tymczasem, zdjęcia z budowy sceny: >1<, >2<, >3<, >4<. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez robertkey » 29 maja 2012, o 22:02

Słuchajcie, jeśli ten występ okarze się prawdą i wypali to będę cieszył sie waszym szczęściem!!! Choć sam pewnie nie dotrę. Wyskoczę z kapci i pójde odrazu do nieba. Jednak wrócę i narobie g . . . jesli nikt z was porządnie nie nagra występu Lenoczki!!! Obiecuję jak mi Bóg i Deklaracja Praw Człowieka miła! ps. koko zmieniłaś awatar? "Milicjaaaa! . . . tu się musiało coś stać!" ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez koko » 31 maja 2012, o 00:38

Cóż, wiadomości o Wrocławiu ciąg dalszy. Wydarzenie "7.06 I LOVE RUSSIA <> ETER Club" w serwisie vk ogłasza, co następuje: Z niecierpliwością czekamy na wizytę Timatiego i Leny Katiny w klubie Eter po ich występie w centrum miasta. Jedno oświadczenie, kolejne pytania. :eye: Czy ten występ w centrum to tak naprawdę będzie połączony Lena feat. Timati? Oby nie. W końcu była mowa o występie z zespołem więc na pewno nie. Oni tylko zahaczą o ten klub? Wystąpią? Czy Tristram zrobił coś z kontaktem do Eteru, który mu wysłaliśmy i załatwił jakiś koncert? MATKO BOSKA, JAKIEŚ OFICJALNE WIADOMOŚCI BYŁYBY FAJNĄ ODMIANĄ. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Lena w Polsce z okazji EURO2012

Postprzez Solve » 31 maja 2012, o 07:15

No i ciąg dalszy, tym razem z FB i tym razem złe wieści

Sorry to be the bearer of bad news but Lena's show in Poland has been taken off calendar. This was a very last minute event and the organizers simply couldn't put everything together fast enough to make it happen. However, we are still considering our options to have Lena come to Poland and perform and we will keep everyone posted. I promise!
Solve
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 lutego 2012, o 19:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron