Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez koko » 20 czerwca 2012, o 17:24

Sergio Galoyan napisał(a):Sergio Galoyan Ft. Lena Katina - Paradise —- to t.A.T.u., które spotyka dubstep, OMG brzmi świetnie. :) Wydamy to wkrótce. Poprosiłem Lenę o przećwiczenie tego z zespołem na żywo. :D

"t.A.T.u. spotyka dubstep"? Matko boska, aż się boję co to będzie. Falstep? :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez szym » 20 czerwca 2012, o 18:53

Kolejny featuring? Lena znowu dodatkiem? Teraz nawet Serdżio próbuje wypromować się na plecach naszej wschodzącej gwiazdy? A może to piosenka na jego album? Czyj album będzie pierwszy - Leny czy Serdżia?

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez nielegalnaa » 21 czerwca 2012, o 09:17

Już się boję co to będzie...aczkolwiek ciekawość mnie zżera. Osobiście nawet lubię elementy dub stepu, choć ostatnimi czasy wciskają je już wszędzie.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez szym » 21 czerwca 2012, o 12:16

Czy ktoś może dać mi linka do jakiegoś "dobrego dub stepu"? Nie wiem zupełnie co to jest, a może lubię? :coctail:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez Alexander » 22 czerwca 2012, o 14:54

szym napisał(a):Czy ktoś może dać mi linka do jakiegoś "dobrego dub stepu"? Nie wiem zupełnie co to jest, a może lubię? :coctail:
Może dam do niekoniecznie obiektywnie "dobrego" ale dającego dobre pojęcie o co chodzi. Tak więc - nie wgłębiając się za bardzo w jakieś wyznaczniki gatunkowe - bit przypomina aranżacją drum'n'bass z wolniejszym tempem, pojawiają się elementy glitch music (zwarcia, szarpnięcia, zacięcia) jako efekty i oczywiście najbardziej charakterystyczny element, czyli drop - w przykładowym Skrillexie od około 1:26 http://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g) - ogólnie Dubstep jest teraz już bardzo ogólnym pojęciem i może wyglądać różnie, są lżejsze bardziej chilloutowe kawałki w klimacie trance - (w sam raz dla pogrzebowej Leny) i ciężkie aranżacje podchodzące pod hardcore. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez szym » 24 czerwca 2012, o 23:06

Czyli okazuje się, że jednak znam te rytmy i nawet je lubię. Może być ciekawie. Nie do końca wiem, czy jej głos do tego pasuje, ale może uda się zrobić coś ciekawego.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2012, o 12:27

Sergio Galoyan. 7 August 2012 napisał(a):SOME GOOD NEWS FOR THOSE OF YOU WHO ARE WAITING TO HEAR Sergio Galoyan Ft. Lena Katina - Paradise!!

MIXING IS SET FOR 27TH AUG AND A CAUSING FOR SUCH A DELAY IS SIMPLY THAT WE WANNA MAKE IT PERFECT FOR YOU GUYS AND WE DECIDED TO RECORD THE SONG IN RUSSIAN TOO AND WAITING FOR LYRICS TO BE WRITTEN!!

FROM MOSCOW WITH LOVE :)

Sergio Galoyan. 27 July 2012 napisał(a):Song is almost finished and in a process of approval by my and Lena's management teams! We making plans!


Tak więc będzie dubstep po rusku. Dobrze, że nie po hiszpańsku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez Alexander » 23 października 2012, o 15:02

Info sprzed 2 godzin z vkontakte:

Paradise будет выложен сегодня или завтра на моем и Ленином каналах youtube, как только домонтируют лирик-видео!

http://www.youtube.com/user/GaloyanTV?feature=mhee
http://www.youtube.com/user/lenakatinamusic

следите за новостями!


Piosenka będzie dziś lub jutro, zarówno na kanale Galoyana jak i na kanale Leny. Tyle.



Od Siebie przypomnę że piosenka jest nagrana zarówno po angielsku jak i po rosyjsku, na albumie Galoyana znajdzie wersja dubstepowa, natomiast na albumie Leny piosenka pojawi się w wersji pop. Czyli usłyszymy przynajmniej trzy wersje, a może i cztery.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez lenok » 24 października 2012, o 18:14

Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez koko » 24 października 2012, o 18:17

Złe. Matko boska, jakież to jest złe. Galoyan skończył się na YSSU. To co robi teraz jest... złe. :eye: Lena brzmi jak jakiś koci smerf po kastracji. Lyric video słabe jak stan polskiej służby zdrowia. Jak wspomniałam na Facebooku - zakładam nową partię o wdzięcznej nazwie PiZ (Posłuchać i Zapomnieć). To właśnie chcę zrobić - zapomnieć o tej pożal się Boże piosence.

LENA
WAT R U DOIN
LENA
STAHP
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez Alexander » 24 października 2012, o 18:48

Początek nie był zły... miałem nadzieję, że może będzie okej... a potem zaczął się wokal.
Lena, ja wiem że Ty nie jesteś wybitnie utalentowaną wokalistką, ale nie sądziłem że jest aż tak źle.
Dlaczego komputer śpiewa za Ciebie? Jesteś vocaloidem? Serio, od Melody jest już bardzo źle z tym i jest coraz gorzej jak widzę...

Tekst? Brzmi jakby to Lena go pisała w samolocie na kolanie. Serio, bardziej lamerskiego banału to ja dawno nie słyszałem. A że po angielsku "wszystko brzmi dobrze" to ktoś się musiał wyjątkowo postarać żeby taki shit napisać.

Jedyny znośny element to jest 2:24-2:36 w tej piosence. Reszta to jest disaster.

Lyric Video wygląda jakby było robione w Windows Movie Maker. Napisy po prostu se są i nic nie robią. Nuda, nuda, nuda. Zero animacji ani niczego ciekawego. Już nie mówiąc o tym że zmiana czcionki pod koniec wywołuje efekt komiczny bo jest bez sensu.

Podkład nawet nie jest zły, ale dubstepu to ja tam za bardzo nie słyszę. jakieś dźwięki okołodubstepowe to są, ale bitu nie ma prawie. To jest jakiś chillout z elementami ambientu, jako instrumental by przeszedł jako jakieś mniej zajmujące słuchadło, ale jako piosenka? Nie... nie... to jest tak nijakie i niekonkretne że żal mówić.


LENA! Ciebie chyba coś podup...stepiło. Ogarnij się dziołcha i nie rób wiochy więcej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez ProsteRuchy » 24 października 2012, o 18:49

Szok. To jest fantastyczne. Ba, najlepsza piosenka jaka wyszła dzięki współpracy z innymi artystami. Kawałek ma potencjał i jest uzależniający. Idealnie wpasowuje się w ramówkę popularnych stacji radiowych. Paradise nadaje się również do klubów. Jestem pewny że wersja Leny będzie lepsza. Nie mogę się już doczekać jej premiery.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez Marinella » 24 października 2012, o 18:51

Ja jestem skłonna znieść wybitny wokal. Ale muzyki już nie. Straszna komercja i tandeta. Słuchać tego na dłuższą metę nie mogę. To miała być muzyka klubowa?
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez lenok » 24 października 2012, o 18:58

No więc moja pierwsza reakcja to było wielkie....WTF? :faint:
No, ale niestety ten kawałek strasznie wpada w ucho i słucham go non stop. :blush:
Ja już tak mam, że to czego nienawidzę jednocześnie mi się podoba. :ups:
Ciekawi mnie wersja Leny, może coś z tego bd.
I szczerze to ja jakoś nie wyobrażam sb rosyjskiej wersji tego "dubstepu", coś mi mówi, że to dopiero bd porażka.
Także podsumowując, nie jest źle, na pewno nie tak źle jak z Melody, ale czekam na wersję Leny. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia

Re: Sergio Galoyan feat. Lena Katina - Paradise

Postprzez szarit » 24 października 2012, o 22:38

Wiecie co ... :faint: jak to usłyszałam to skojarzyło mi się z tym http://youtu.be/ZyhrYis509A tylko że tam robili sobie polewkę i wyszło ok a to jakoś mnie nie przekonuje :shock: ,Sergio i Lena się chyba tym zainspirowali (Lena brzmi identycznie..)a do tego postać z tamtego teledysku też się Lena nazywa :faint: Może to i modny radiowy styl ale jak dla mnie to koszmar ,ten utwór jest (jak dla mnie)jeszcze gorszy niż ostatni singiel Julii(angielska wersja,bo ruska ujdzie) :eye: ...
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron