Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

Postprzez yuliasavicheva » 3 lipca 2012, o 13:10

koko napisał(a):Lena powinna mieć już własną piosenkę na wejście;

Zauważyłaś że Julia też nie ma własnej piosenki na wejście, poza tym większą większość koncertu Julia śpiewa piosenki Tatu. Więc dlaczego wypominacie to Lenie, ale w wykonaniu Julii to już Was nie razi. Poza jak oglądałam koncerty Julii i Leny (to są moje osobiste odczucia), więc gdybym była tam na miejscu to bym się dobrze wyspała. Dziewczyny w pojedynkę są strasznie nudne i przewidywalne.Nawet własnego repertuaru nie mają. Plusem jest oczywiście wygląd Leny, ale w Rosji, powinna wykonywać 99,9% utworów po rosyjsku. Całość tak na +3.
Koncert w SOHO ROOMS :oczka:
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

Postprzez koko » 3 lipca 2012, o 13:22

ProsteRuchy napisał(a):Inaczej występuje się w pustej sali przed kamerami, a inaczej przed publicznością w klubie.
Amen.


To może odpowiem tak ogólnie. Dziewczyn nie można porównywać. No nie można i tyle. To są dwie różne osoby. Ameryki nikt nie odkrył stwierdzając, że Julia jest bardziej spontaniczna, bo to było widać już za t.A.T.u. kiedy randomowo macała Lenę. :eye: Już wtedy Lena naśladowała to co robi Julia. Jeżeli ktoś uważnie oglądał koncerty to zauważy pewne prawidłowości. Julia zaczyna skakać - Lena skacze. Julia macha - Lena macha. Tak to działało i się sprawdzało. Teraz Julia kontynuuje to co robiła za t.A.T.u. (bez części z macaniem :eye:), a Lena stara się jak może i osobiście to doceniam. Czy w SOHO dobrze się bawiła? Moim zdaniem tak. Tu się pobuja, tam pochodzi, jeszcze gdzie indziej powygina. Jest okej. Nie można od niej wymagać żeby nagle wstąpiła w nią spontaniczność Julii, bo to jest technicznie niemożliwe. Pamięta ktoś koncert w Folsom1015? Tam była BARDZO energiczna to momentalnie posypały się głosy, że wygląda to sztucznie. :eye: Manager podobno pracuje teraz nad całym zamysłem show Leny więc liczę na to, że wyjdzie dobrze. Kiedyś, ale wyjdzie. :ups: To jest Lena. Nie można wymagać od niej Bóg wie czego. :ups:


yuliasavicheva napisał(a):
koko napisał(a):Lena powinna mieć już własną piosenkę na wejście;

Zauważyłaś że Julia też nie ma własnej piosenki na wejście, poza tym większą większość koncertu Julia śpiewa piosenki Tatu.
Przepraszam bardzo, ale staram się nie porównywać KAŻDEGO aspektu koncertów jak to robi większość forum. Powiem szczerze - bardziej interesuje mnie Lena. Dzień dobry. :eye: Interesuje mnie to co ona robi, JAK to robi. Tak, wiem że Julia śpiewa AAU na wejście. Niech to zmieni. Teraz wypowiadam się o występie Leny, a nie Julii. Zwróciłam uwagę na ten szczegół teraz, a nie kiedyś. Dziękuję. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

Postprzez yuliasavicheva » 3 lipca 2012, o 14:54

Zgadzam się z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi. Ale Lena przy takim repertuarze sama sobie odbiera szansę na spontaniczność. Wiadomo że nie zaśpiewa danych partii piosenek nie wiadomo jak wysoko,ale nich sobie da siana z tymi lirycznymi balladami, bo stać ją na więcej. A jak nie stać to niech nagra duet Grzegorz Turnau feat. Lena Katina. Poza tym niech jej lepiej Manager podpowie żeby szafę wymieniła. Akurat aspekt 99% piosenek wykonywanych na koncertach stanowią piosenki Tatu, bardzo rzuca się w oczy i uszy. ( ja tutaj widzę paradoks no bo Lena z jednej strony mówi że fani oczekują od niej ażeby wykonywała piosenki tatu, a z drugiej strony że chce coś osiągnąć sama. Skoro to jest jej solowa kariera to powinna zapomnieć o piosenkach Tatu Po drugie od początku jej solowej kariery minęło 3 lata, a ona prezentuje 3 solowe piosenki? Moim zdaniem to wszystko idzie w złym kierunku. Koko problem w tym że Lena nic nie robi, ona nawet nie jest znana z tego że jest znana. I chwała Najwyższemu że po trzech latach zagrała koncert w Rosji.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

Postprzez koko » 3 lipca 2012, o 15:41

yuliasavicheva napisał(a):Zgadzam się z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi. Ale Lena przy takim repertuarze sama sobie odbiera szansę na spontaniczność. Wiadomo że nie zaśpiewa danych partii piosenek nie wiadomo jak wysoko,ale nich sobie da siana z tymi lirycznymi balladami, bo stać ją na więcej. A jak nie stać to niech nagra duet Grzegorz Turnau feat. Lena Katina. Poza tym niech jej lepiej Manager podpowie żeby szafę wymieniła. Akurat aspekt 99% piosenek wykonywanych na koncertach stanowią piosenki Tatu, bardzo rzuca się w oczy i uszy. ( ja tutaj widzę paradoks no bo Lena z jednej strony mówi że fani oczekują od niej ażeby wykonywała piosenki tatu, a z drugiej strony że chce coś osiągnąć sama. Skoro to jest jej solowa kariera to powinna zapomnieć o piosenkach Tatu Po drugie od początku jej solowej kariery minęło 3 lata, a ona prezentuje 3 solowe piosenki? Moim zdaniem to wszystko idzie w złym kierunku. Koko problem w tym że Lena nic nie robi, ona nawet nie jest znana z tego że jest znana. I chwała Najwyższemu że po trzech latach zagrała koncert w Rosji.
Co do repertuaru to fajnie by było gdyby naprawdę porzuciła większość piosenek t.A.T.u. na rzecz swoich własnych. Jeżeli już chce coś z przeszłości to oprócz dwóch sztandarowych (YSSU i NND) mogłaby zagrać coś co nigdy nie było wykonywane na żywo. Taka gratka dla fanów. Co do szafy to Tristram już pracuje nad zmianą stylu i wielu innych rzeczy. Mam nadzieję, że to nie są puste słowa i rzeczywiście wypracuje jakiś ciekawy wizerunek. Co do tego, że Katina od 3 lat rozpoczyna karierę solową to powiem coś ode mnie. Nie masz pojęcia jak mi głupio pisać do mediów używając od 3 lat tego samego tekstu - była wokalistka t.A.T.u. rozpoczyna solową karierę. :eye: Logicznym jest że czasami piszę do jednego kontaktu kilka razy i ci ludzie chyba już myślą, że sobie jaja robię, bo kto normalny rozpoczyna karierę 3 lata. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

Postprzez yasoshlasuma16 » 4 lipca 2012, o 10:59

koko napisał(a): i ci ludzie chyba już myślą, że sobie jaja robię, bo kto normalny rozpoczyna karierę 3 lata. :ups:



:lol2: :lol2: :lol2:
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

Postprzez yuliasavicheva » 4 lipca 2012, o 15:26

koko napisał(a): bo kto normalny rozpoczyna karierę 3 lata. :ups:

Jak by Ci to powiedzieć ani Ty ani ludzie do których piszesz nie zrozumieli kontekstu wypowiedzi. Lena nie jest normalnym człowiekiem, Lena jest Artist. To chyba wszystko tłumaczy prawda?

A tak poważnie do galerii dodano nowe zdjęcia Lena in Soho Rooms
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

Postprzez koko » 4 lipca 2012, o 15:32

Pod względem energii to ten koncert był chyba jednym z najlepszych co zresztą widać na zdjęciach. :coctail: Poprosiłabym jedynie o więcej piosenek takich jak IRS. Dziękuję. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Koncert w SOHO ROOMS [30.06.2012]

Postprzez Aoi. » 4 lipca 2012, o 15:36

Zacznijmy od wyglądu naszej rudowłosej piękności. XD

Makijaż:
Średni, pokuszę się o stwierdzenie,iż jest to pełna amatorszczyzna. Dzięki Bogu nie ma niebieskich cieni. Ten kolor w ogóle do niej nie pasuje.

Sukienka:
Czarna, jak zawsze zresztą. Plusem jest to, że tym razem nie jest pogrzebowa. Wyglądem przypominała mi trochę
prostytutkę(?) Nie, to zbyt brutalne. Raczej jakąś postać pokroju Gwiezdnych Wojen. Rajstopy tradycyjnie czarne, a mogłaby sobie odpuścić.

Włosy:
awwww ! Zakochałam się. Takie powinna mieć zawsze :zako3:

Wokal:
Znawczynią nigdy nie byłam, jednakże porównując ten występ ze wszystkimi poprzednimi, to Kacina się postarała.
Nieczystości obecne są zawsze, więc nie biorę już ich pod uwagę.

Ruch sceniczny:
Boże! Katina zaczęła poruszać nie tylko rękoma,ale i ciałem. Jestem naprawdę dumna.
Nie cierpię jednak tego dziwnego układu, w którym Lena "schodzi w dół ". To jest naprawdę zabawne, a chyba miało być uwodzicielskie. Niemniej jestem ogólnie zadowolona.
Nie mam zamiaru porównywać jej z Wilkiem, bo skoro są innymi osobami to nie ma to sensu.
:mrgreen:
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron