Prywatny koncert w Nizhny Novgorod 23.06.12

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Prywatny koncert w Nizhny Novgorod 23.06.12

Postprzez ProsteRuchy » 25 czerwca 2012, o 09:03

Bardzo niskiej jakości fragmenty piosenek wykonanych przez Lenę podczas prywatnego koncertu w Nizhniy Novgorod 23.06.12
http://www.youtube.com/watch?v=gB42TOukHkU

Alex: Jako, że w końcu pojawiają się przyzwoite materiały to wydzielam wątek, aby było miejsce do dyskusji.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 25 czerwca 2012, o 11:55

Napisałam to już w grupie Leny na fejsia, ale pozwolę sobie napisać i tutaj. :eye: Wrzucanie takiego materiału, a nie wrzucanie niczego równa się temu samemu moim zdaniem. Nie da się tego słuchać, nie da się tego oglądać - tragedia. Kuźwa, jakbym była na prywatnym koncercie gdzie nie ma ścisku to wzięłabym kamerę jak człowiek, a nie telefon... W ogóle to co to ma być? Prywatny koncert? Poważnie? Czemu to służy, bo chyba nie promocji. Lena zbiera na wydanie albumu? Rozumiem, że ktoś ją zaprosił (a to już w sumie jest cud), ale i tak uważam takie występy za debilizm. Normalnego koncertu dla fanów, który mógłby być dobrą promocją nie uświadczysz, a nawet jak już to i tak zostanie odwołany. Jestem tak zirytowana tym co robi Lena, że to się w głowie nie mieści. Oby ten występ w SOHO był jakiś normalny zarówno pod względem ilości osób, które przyjdą jak i repertuaru.

+ Otwieram fundusz na rzecz kupienia Lenie nowych ciuchów. Lato, żar z nieba, a ta czarne rajstopy i czarna kiecka. Logiczne. Czemu ona na siłę chce z siebie robić poważną kobietę z klasą? Jest jeszcze młoda i jest lato. Jak już chce kieckę to niech ubierze coś zwiewnego i jasnego. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Prywatny koncert w Nizhny Novgorod 23.06.12

Postprzez Alexander » 27 czerwca 2012, o 22:01

Przypominam, że ona jest w żałobie po psie. Dajcie jej z miesiąc jeszcze, może się przestanie na czarno nosić. Albo przynajmniej kupi inną czarną kieckę...

EDIT:
Ne ver' ne boisya
Pokazhi mne lubov
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Prywatny koncert w Nizhny Novgorod 23.06.12

Postprzez koko » 27 czerwca 2012, o 22:40

Niech ona śpiewa po rosyjsku. Większość. Wychodzi jej to 10 razy lepiej. Ah, PML na żywo... :love: Ciekawe czy na normalnych koncertach też będzie śpiewała to po rosyjsku. W NVNBNP brzmi tak inaczej. Jak nie Katina. :eye: Zwłaszcza na początku. Refren z taśmy? :ups: Jeżeli jakimś cudem nie to wyszedł nadzwyczajnie dobrze i dlatego się dziwię. :ups: Jednakowoż obstaję przy taśmie, bo to jest fizycznie niewykonalne żeby tak dobrze zaśpiewała. :eye: Po tych wszystkich klapach nie mogę uwierzyć, ale niech wypowie się ekspert - Leo. :coctail:

LENA, ŚPIEWAJ WIĘCEJ PO ROSYJSKU! :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Prywatny koncert w Nizhny Novgorod 23.06.12

Postprzez nielegalnaa » 28 czerwca 2012, o 10:10

koko napisał(a):W NVNBNP brzmi tak inaczej. Jak nie Katina. :eye: Zwłaszcza na początku.Refren z taśmy? :ups: Jeżeli jakimś cudem nie to wyszedł nadzwyczajnie dobrze i dlatego się dziwię. :ups: Jednakowoż obstaję przy taśmie, bo to jest fizycznie niewykonalne żeby tak dobrze zaśpiewała.

Myślę, że refren jest zdecydowanie z taśmy 8) Jest jakoś koszmarnie zniekształcony...jakby śpiewało to dziecko.

A co do PML. Trochę mi nie pasowały te jej sexy ruchy...gryzło mi się to z tym pogrzebowym strojem. Ale miłą odmianą była wersja rosyjska.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron