Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez koko » 9 sierpnia 2012, o 22:06

W ogóle lol, jaki normalny manager rzuca tekstami typu "In addition, over the next weeks Lena will release three newly recorded Spanish versions of her songs for her Spanish fans." Czyli my mamy najlepiej wziąć i wyjść tak? Reszta out, zostają tylko fani z krajów hiszpańskojęzycznych. Jak on śmie przeczyć, że istnieje grupa fanów drugiej kategorii? NO JAK?!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez James96 » 10 sierpnia 2012, o 06:17

Przykre jest również to, że Lena w ogóle nie zareagowała na tego posta dodanego przez jej 'menadżera'. Chyba, że jej nic nie powiedzieli. W cale bym się nie zdziwił...

A z tym hiszpańskim... to idzie, żeby się promować. Myślę, że nikt nie chciał jej teledysku, nie zarabia forsy na NF&Stay z iTunes ani z Melody, więc teraz załamana nagrywa hiszpańskie wersje. Wszyscy wiemy, że Chile, Argentyna, Meksyk itd. to były pierwsze kraje, gdzie dziewczyny się promowały na początku. A te kraje są hiszpańskojęzyczne... Wszystko dla promocji.

Ale ciulek przegiął 'dla hiszpańskich fanów'. Naklepemy go :nunu: :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez Alexander » 10 sierpnia 2012, o 12:20

Z ciekawostek na temat nieudolnej promocji Leny i jej nieobecności w mediach (za wypomnienie i nagłośnienie czego, miedzy innymi, dostałem bana :eye: - najlepszy dowód na to, że mówię rację. :coctail:). Siedzę sobie dzisiaj na google news, grzebię za rzeczami kompletnie nieziązanymi z dziewczynami, aż nagle coś mnie natchnęło i pomyślałem - sprawdzę ile o nich piszą.

I o to porównanie:
"Julia Volkova" - About 1,720 results
"Lena Katina" - About 113 results

[Wyniki są totalne, nie z ostatnich dni tylko w ogóle. I żeby nie było - nie uważam wyniku Julii za żaden sukces. Ale uważam że wynik Leny to jest dno totalne i kilometry mułu]

Życzę jej powodzenia w zdobywaniu grammy, wydawaniu albumu i cenzurowaniu wypowiedzi.
I żeby ją ludzie na ulicy zaczęli rozpoznawać. Bo jeśli jest tak samo widoczna co w sieci, to się nie dziwię.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez koko » 10 sierpnia 2012, o 12:37

Alexander napisał(a):I żeby ją ludzie na ulicy zaczęli rozpoznawać.
"Ty... To ta co fanów na fejsie banuje! muahahahahahaha" trololololol :eye:

James96 napisał(a):A z tym hiszpańskim... to idzie, żeby się promować.
Tak, tak, ale w zamkniętej grupie. Kogo innego będzie obchodziło śpiewanie Leny w języku, którego nie zna? Nie wiem kto komu bardziej wchodzi w dupę - ludzie z krajów hiszpańskojęzycznych jej czy odwrotnie. :eye: Nie lubię jak robi się z nas fanów klasy B. To nie jest pro. To nie przejdzie. Pragnę podkreślić, że większą popularnością cieszy się kolaboracja z zespołem Abandon All Ships (która notabene w ogóle nie była promowana na profilu Leny) niż Tik-Tok z Belanovą. Niech Lena śpiewa po angielsku oraz rosyjsku i już bardziej się nie ośmiesza. Gdybym była Rosjanką to przeżyłabym największe WTF ever dowiadując się, że Katina nagrywa też po hiszpańsku. Straszna desperacja. Wybić się na rynku w Ameryce Południowej to nie jest żaden sukces czy powód do dumy, bo w mojej opinii jest to najprostszy target z możliwych. To strasznie hermetyczne środowisko i jak tam zapuści korzenie to już dalej nie pójdzie. Jak chce, niech robi. Albo zwraca się uwagę na wszystkich albo na konkretną grupę. Jeżeli Lena będzie kontynuowała taką taktykę to cała reszta uzna, że zajmowanie się fan clubami w e.g. krajach europejskich to bzdura i totalny bezsens. Tak, jestem wkurzona, uprzedzona i nie chcę jej słyszeć po hiszpańsku. Kuźwa, uczę się tego języka, ale Katina tak mnie zniechęciła że to jest dramat. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez Aoi. » 10 sierpnia 2012, o 13:24

Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez koko » 10 sierpnia 2012, o 13:27

Aoi. napisał(a):>>*<<
:mrgreen:
Mistrzostwo świata! :hahaha: Propsy!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez koko » 11 sierpnia 2012, o 14:43

Opis wrzucony poniżej nie został wklejony tutaj bez powodu, wiąże się z nim bardzo ciekawa historia. :eye: Otóż jakiś chłopczyk napisał na profilu Tristrama, że chciałby żeby Lena złożyła mu życzenia urodzinowe. Tristram stwierdził, że zapyta Leny czy mogłaby to uczynić. Jak łatwo się domyślić, życzenia oczywiście się pojawiły. Jednakowoż trzeba być skończonym idiotą żeby wierzyć iż te życzenia zostały napisane przez Lenę. Nie pierwszy raz Tristram udaje, że nią jest. :ups: Akurat gadałam wtedy z Alexem na skajpaju i wywiązała się między nami dyskusja. Stwierdziłam iż naprawdę przecież w Internecie każdy może podać się za każdego. Alex uznał, że ja też nie nazywam się tak jak się nazywam, na co powiedziałam że tak naprawdę nazywam się Leopoldia. Alex powiedział, że wie bo sprawdził mój dowód. :eye: Potem coś tam było o imionach z bierzmowania. Powiedziałam, że chciałam Lena, ale nie ma świętej Leny więc wzięłam Julia. :eye: Wygooglaliśmy czy jest święta Lena, ale w ostateczności znaleźliśmy bardzo ciekawy opis tegoż imienia, którym teraz się z Wami podzielę. :eye:

Imię Lena

Lena to imię pochodzenia greckiego i wywodzi się od słowa Selene, co oznacza Księżyc.

Liczbą, która została przypisana do imienia Lena jest jedynka, która oznacza osoby władcze, które lubią zawsze być we wszystkim pierwsze, co idealnie pasuje do imienia Lena. Jeśli chodzi o znak zodiaku odpowiedni dla imienia Lena to są nim Bliźnięta, planetą oczywiście jest Księżyc. Kolorem, który został przypisany Lenie jest żółty, który wskazuje na osoby niezwykle zazdrosne, co również idealnie pasuje do osób noszących imię Lena. Przy imieniu Lena można również wyróżnić totemy: roślinny to orchidea, a zwierzęcy to wątłusz.

Imię Lena wskazuje na osobę, która jest pełnia energii i ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo pobudliwa osoba. Ważną cechą osoby noszącej imię Lena jest niewątpliwie wrażliwość dosłownie na wszystko począwszy od ludzi, a skończywszy na sztuce. Co nie zmienia faktu, że osoba nosząca imię Lena jest straszną zazdrośnicą oraz lubi sobie rządzić innymi. Lena ma również to do siebie, że jest strasznie leniwa i najlepiej odpowiada jej nic nierobienie i życie w pełnym luksusie.

Lena jest osobą bardzo kapryśną, która często miewa humory i wtedy ciężko z nią wytrzymać, dlatego też ma niewiele koleżanek, za to mężczyzn dzięki temu, że Lena jest z reguły osobą piękną, ponętną i seksowną, bardzo do Leny ciągnie. Lena zaś to taka osóbka, która lubi grać na uczuciach i wykorzystywać mężczyzn, dlatego w szybkim czasie robi z każdego chętnego swojego niewolnika. Jeśli, więc chodzi o uczucia to pod żadnym względem nie są w nich stałe. Nawet jeśli jednego dnia są w kimś zabójczo zakochane, drugiego dnia mówią, że nic nie czują.

Imię Lena bardzo często określane jest hasłem: "Istota doskonała, piękność królestwa", co samo przez się rozumiane jest, że Lena to bez wątpienia osoba próżna, dlatego też sama w życiu nic nie osiąga, nie doznaje również prawdziwej miłości. Choć posiada niebanalną inteligencję to jej w ogóle nie wykorzystuje, woli skupiać się na własnym wewnętrznym świecie pełnym marzeń o bogatym księciu z bajki, który sprawi, że będzie żyła w luksusie.

Zawody idealne dla imienia Lena: (w ostateczności) modelka, aktorka, piosenkarka

Zdrobnienia imienia Lena: Lenka, Lenuś, Lencia, Leneczka, Lenusia, Leni

Imieniny: 03.02, 05.22, 05.24, 05.25, 05.27, 05.29, 07.31, 08.18, 10.23, 11.10 27.04.2011. 19:53
źródło

Te podkreślone fragmenty rysują taki zajebisty obraz Leny, że masakra. Najgorzej że niektóre naprawdę pasują i prawie sikaliśmy ze śmiechu jak to czytaliśmy. :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez szarit » 11 sierpnia 2012, o 17:52

Rety co za nieuk napisał ta książkę? :bum: i kto mu to wydał?Z tego co wiem Lena to skrót od Heleny czy Eleny jak kto woli i z Selene nic wspólnego nie ma..(Selene to po prostu Księżyc a dokładnie jego personifikacja.) poza tym że oba imiona z Grecji pochodzą.Selene to dokładnie rosnący księżyc bogini -dziewica ,jest jeszcze Afrodyta-kobieta i Hekate starucha..:mrgreen: )i wszystkie są boginiami księżyca w różnych jego fazach... Helena imię to dokładnie znaczy tyle co jasność ,blask,pochodnia....Choć niektórzy tworzą to imię jako skrót od MagdaLeny..o skojarzeniach z Selene pierwszy raz słyszę..
Co do Heleny jest święta o tym imieniu wiem ,bo tak ma na trzecie...dokładnie św.Helena od krzyża matka cesarza Konstantyna Wielkiego,bo podobno znalazła w Jerozolimie krzyż chrystusowy... :D .I żeby nie było nasza Lena nazywa się Elena lub Jelena z rosyjskiego..czyli po polsku Helena.. :coctail: A co do charakterku naszej Lenoczki no cóż...Julia jakby nie patrzeć też ma ciekawy dobór imienia,bo znalazłam takie coś...
http://imiona.sennik.biz/j/julia.html nie kopiuję bo za dużo...A przy okazji wyszło że,nasza Julia z okazji swoich urodzin dostaje dwa prezenty urodzinowy i imieninowy dlatego takie wielgachne imprezy zazwyczaj robi ;) ..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez szym » 11 sierpnia 2012, o 22:55

Różnice w menedżmentach:

Team Volkova napisał(a):It certainly helps if fans are requesting the songs at their radios (that's what gets a song played!) but we have to send the song first. If you have any specific requests for stations we should send the song to - let us know ;)


:rose:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez koko » 11 sierpnia 2012, o 23:07

szym napisał(a):Różnice w menedżmentach
No i tutaj nie ma właściwie o czym rozmawiać. Jeżeli ktoś ma pod ręką wszystkie potrzebne kontakty i mimo to prosi fanów o wysyłanie maili to jednak coś tu nie jest nie tak. Nie będę nawet mówić kogo konkretnie mam na myśli, bo wszyscy dobrze wiedzą, a trzymajmy się reguły "bez nazwisk, proszę". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez koko » 27 sierpnia 2012, o 17:34

Ejj, czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że Tristram już nie pracuje z Leną? Widziałam to w mojej szklanej kuli więc tak pytam ogólnie... :ups: Zawsze był taki aktywny, a teraz cisza. Albo ciężko pracuje albo go wywalili, jedno z dwóch. Odbieracie jakieś złe wibracje wchodząc na fejsowy profil Leny? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez szym » 27 sierpnia 2012, o 22:01

Kto wie, może odejścia chodzą parami?
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez Alexander » 27 sierpnia 2012, o 22:33

Oby Ciąże też nie chodziły parami bo wtedy nie będzie już dosłownie niczego...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez aREk » 28 sierpnia 2012, o 14:07

szarit napisał(a):Rety co za nieuk napisał ta książkę? :bum: i kto mu to wydał?Z tego co wiem Lena to skrót od Heleny czy Eleny jak kto woli i z Selene nic wspólnego nie ma..


Wygląda na to, że tak Selene jak i Helena mają wspólny źródłosłów, bo oba imiona są związane z Księżycem. Może warto zwrócić też uwagę na to, że Księżyc to dla niektórych również Luna. Od "luna" pochodzi słowo "lunatyk", więc fani Leny powinni być "lenatykami" :mrgreen:
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Hejtuję bo mogę - kącik wymiany konstruktywnej krytyki

Postprzez szarit » 28 sierpnia 2012, o 14:51

aREk napisał/a:
Wygląda na to, że tak Selene jak i Helena mają wspólny źródłosłów, bo oba imiona są związane z Księżycem. Może warto zwrócić też uwagę na to, że Księżyc to dla niektórych również Luna. Od "luna" pochodzi słowo "lunatyk", więc fani Leny powinni być "lenatykami"

Niekoniecznie Selene znaczy dosłownie "księżyc",a Helena nie ,bo "pochodnia","blask" czy "jasność " nie są odpowiednikiem księżyca..można to dopisać to równie dobrze do słońca...albo ognia.No i "Luna"wyraz ten nie jest z greckiego ,a łaciny to jest jednak różnica i to wbrew pozorom całkiem spora ,bo jednak kulturowa...wbrew temu co się powszechnie uważa miedzy Italikami a Grekami było i jest sporo różnic..
A co do włosów Leny,to co to w ogóle jest to co ona ma na głowie?A co do sukienki :eye: to moja mama takie nosi w lecie..bo najlepsze na upały..z tą ciążą bym się wstrzymała ,na fotki w innym wdzianku :coctail: ..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron