Lena Katina po rusku

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Lena Katina po rusku

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2012, o 12:59

Dla wszystkich zasmuconych remixami i hiszpańskimi piosenkami mam radosną informację i awantura którą wszcząłem na profilu Leny (niestety już usunięta) i którą przypłaciłem banem odniosła skutek - ludzie poszli za mną i również zarządali rosyjskich piosenek, czego efektem są te oto poniższe ogłoszenia z profilu Leny. Komentarze pod postem z dnia 9 sierpnia które przetrwały zmasowany atak cenzury oraz nowy post z 11 sierpnia.

Lena Katina, 9 August at 19:17 napisał(a):Yes, Russian versions are soon to be released.

Lena Katina, 9 August at 19:23 napisał(a):Lena Katina Hi Alexander. There are no second category fans. The Russian versions are coming soon! Hang in there my friend!

Lena Katina, 11 August napisał(a):Also, we will soon be releasing three Spanish language versions of Lena's songs. Russian versions of several songs.

W dodatku pragnę przy okazji przypomnieć, że zarówno Paradise jak i SHOT zostaną wydane jednocześnie zarówno po angielsku jak i po rosyjsku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron