Domniemana ciąża Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Domniemana ciąża Leny

Postprzez Alexander » 27 sierpnia 2012, o 12:38

Zapewne widzieliście już to zdjęcie na którym można zobaczyć Lenę, Svena i 3 producentów jej nowej muzyki (Steven Lee, Drew Ryan Scott i Sammy Naja)Obrazek
Sporo osób zwróciło uwagę na sukienkę i fakt, że rzekomo mogłaby ona maskować ciążę Leny. Pytania o ciążę znalazły się zarówno pod zdjęciem na oficjalnym profilu jak i na kilku spośród stron fanowskich które posharowały zdjęcie. Pytania jak na razie nie zostały skomentowane przez samą podejrzaną.

Powiększony brzuch można zobaczyć też w video z Fairlane Acoustic, gdzie Lena ma na sobie znacznie bardziej przylegający do ciała strój.

Oczywiście wszystko pozostaje jak na razie w strefie podejrzeń i spekulacji. A wy? Jak sądzicie? Zbliża się nam debiut ciążowy rudowłosej tatuszki? A może uważacie że przyczyna okrąglejszych kształtów jest zgoła inna? Zachęcam do dyskusji.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez koko » 27 sierpnia 2012, o 17:06

Przyznam szczerze, że jak pierwszy raz zobaczyłam to zdjęcie to pomyślałam "MATKO BOSKA, ONA JEST W CIĄŻY!" więc skoro takie teorie wysuwa kilka niezależnych źródeł to coś musi w tym być. :eye: Wszystko jest teraz jasne. LPR wymyślił becikowe, Tristram i spółka wytrzasnęli remixowe, czyli "kupujcie, będzie na pieluchy". Że też wcześniej o tym nie pomyślałam...

Nawet jak nie jest teraz to kiedyś będzie i rzuci projekt w pizdu. Znaczy się, gdyby jeszcze było czym rzucać. :ups: Powiedzmy sobie wprost, raczej nikt nie odczuje braku Leny na rynku muzycznym nie licząc fanów, a zwłaszcza przedstawicieli gatunku hermosa występującego w Meksyku i okolicach. To jest naprawdę smutne. Grammy mówi żegnaj. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez Kamil » 28 sierpnia 2012, o 00:48

A ja się pytam, co ona ku*wa ma na głowie?! :O
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez Alexander » 28 sierpnia 2012, o 05:42

Włosy ponoć, włosy :eye: Na ten temat też pojawiły się teorie spiskowe. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez koko » 28 sierpnia 2012, o 06:55

Lena chce być bardzo alternatywna, gardzi mainstreamem. Jest hipsterem. Tak się nie nosi więc Lena tak nosi. Jur soł old-faszynd, gajs. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez SnegoSmiles » 28 sierpnia 2012, o 10:06

Alexander napisał(a):Włosy ponoć, włosy :eye: Na ten temat też pojawiły się teorie spiskowe. :coctail:


Hahahaha! :lol2: Good one xd Nie wiem czemu, mi sie takie podejrzenia nie nasunęły. Ale jak ona faktycznie będzie w ciąży, to albumu się spodziewajmy najwcześniej za 10 lat :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez Kamil » 28 sierpnia 2012, o 11:57

Jeśli Lena jest w ciąży, byłbym dobrej myśli. Na płyty t.A.T.u. czekaliśmy i czekaliśmy, a wychodziły zaraz po porodzie, więc góra za 8-9 miesięcy powinniśmy dostać solowy album Leny.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez aREk » 28 sierpnia 2012, o 14:10

Ponoć "rozwiązanie" ma być w grudniu, więc może wtedy "urodzi" nie tylko album, ale i dziecko :mrgreen: Tak czy inaczej, pierwszym, co przykuło moją uwagę były włosy, a w następnej kolejności ta, cokolwiek dziwna sukienka ;)
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez szarit » 28 sierpnia 2012, o 15:03

Jeżeli to faktycznie ciąża i oboje mają być w Grudniu ,to oby album też miał ręce i nogi.. :coctail:
Co do sukienki wiem jak to zabrzmi,ale moja mama w takich chodzi w lecie,szczególnie w duże upały :coctail: są bardzo lekkie i przewiewne ,choć fakt teraz się w ogóle jakoś w sukienkach dość mało w lecie chodzi ,nawet jak słoneczko pokazuje 45 w słońcu a potem wielu narzeka na upały :eye: i o deszczu marzy czy niższych temperaturach..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez nielegalnaa » 28 sierpnia 2012, o 17:20

Ja tam żadnej ciąży nie widzę. Lena ma po prostu kieckę, która może tworzyć złudzenie powiększonego brzuszka. Tak czy siak może i powinna już o tym pomyśleć, ale ona przecież jest taka "zapracowana" - wiadomo płyta sama się nie nagra :mrgreen:
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez koko » 8 września 2012, o 19:46

Właśnie zapuściliśmy z Alexem taką informację w najpoczytniejszych miejscach, że sikamy ze śmiechu. Wrzuciliśmy najnowsze zdjęcie Leny (TUTAJ), na którym znowu wygląda na zaciążoną. Powiedzmy że co najmniej dyskusyjnie. :ups: Towarzystwo wrze, nagle wszyscy zaczęli na to zwracać uwagę. :lol2: Czekamy na oficjalny komunikat typu:

Hi. Lena's Manager here. To Monika and the other fans who think that Lena is pregnant...


:hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Domniemana ciąża Leny

Postprzez koko » 9 września 2012, o 20:59

Lena nie jest w ciąży.


Tristram powiedział to jednemu z fanów. :eye: Ale przynajmniej było zabawnie. Tempo w jakim ludzie zaczęli przekazywać sobie tę informację było genialne. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron