"Something I've Said" - nowy singiel

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

"Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez szym » 8 września 2012, o 14:50

KatinaCentre napisał(a):Wspaniałe wiadomości od managera Leny :-) Ostatniej nocy Lena nagrała wokale do swojego nowego singla, "Something I Said". Piosenka ma podbić radio na całym świecie. Album i single "nadchodzą", ale to już wiemy od dawna.


Hey everyone! We had a great night in the studio! Lena tracked vocals for her new upcoming single! The song is very hooky and radio friendly, USA radio and global radio! Patience! An album and singles are coming. Hang in there ;))



Ufff, w końcu znaleźli receptę na przebój - hooky and radio friendly. Oczywiście dla USA radio oraz dla global-mexico radio.
Nie wiem skąd polska strona ma info o tytule, ale jeżeli to prawda to obstawiacie, że w refrenie "Something I Said" będzie rymowało się z "cośtam cośtam head"? :eye: :D

A tak na serio to tytuł mi się podoba, sporo jest radio friendly to liczę na naprawdę coś dobrego od Leny.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: "Something I Said" - nowy singiel

Postprzez James96 » 8 września 2012, o 15:32

szym napisał(a):Nie wiem skąd polska strona ma info o tytule, ale jeżeli to prawda to obstawiacie, że w refrenie "Something I Said" będzie rymowało się z "cośtam cośtam head"? :eye: :D


Hmm....
Something I Said
Just be demanded
It's crushing my head
I'll always remembered
I thought that was a chamber
Julia is won
And now I'll be gone
Or just make some remix
And send they to Phoenix...


Się rozpędziłem... :eye:
Mam nadzieję tylko, że nie będzie jak z NF, że przez ponad rok będzie remixowany, bo :bat:
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: "Something I Said" - nowy singiel

Postprzez Alexander » 8 września 2012, o 15:48

Nazwę ponoć podano na vkontakte Leny z informacją, że jest to jej drugi singiel.

A od Siebie pragnę przypomnieć, że Lena niedawno nagrywała z Twórcami piosenek dla US5, Hanny Montanny i Willow Smith (rzekoma "ciążowa" fota). Zapewne chodzi właśnie o to "dzieło".

Tak więc życzę jej sukcesu, ale mam wrażenie że spalimy się ze wstydu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: "Something I Said" - nowy singiel

Postprzez koko » 9 września 2012, o 11:28

"Is it something I've said
Was it something I've done...."


Lena zapodała na fejsie fragment tekstu. Smuta wyczuwam. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: "Something I Said" - nowy singiel

Postprzez Tija » 17 września 2012, o 20:36

Na pytanie do menagera Leny w jakim stylu będzie piosenka "Something I've said", czy będzie to coś mrocznego w stylu t.A.T.u. czy "Part of Me" Katy Perry, odpowiedział, że jeśli już to bardziej w stylu t.A.T.u. - czyli możemy się spodziewać, że hitu z tego nie będzie.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez Alexander » 28 kwietnia 2013, o 11:33

http://www.youtube.com/watch?v=WT5ZR9k6YoI

Nagranie dziadowe, ale piosenka zapowiada się na najlepszy utwór w solowej karierze Katiny. Wyje w refrenie nieziemsko na falsecie, ale muzyka miażdży. W końcu ktoś ogarnięty napisał coś na poziomie zamiast serwowania kolejnego crapu.

(tylko co z tego, skoro bez wytwórni i tak żadne radio tego nie puści? :eye: )
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez February » 29 kwietnia 2013, o 09:34

Alexander ma rację, że zapowiada się najlepszy utwór Leny w jej solowej karierze. Pragnę studyjnej wersji, ale cóż ona wlaśnie bez wytwórni poradzi? Początkowo myślałem, ze to znowu coś a'la Melody, tylko tym razem jest to coś o wiele ciekawszego i w dodatku kojarzy mi się lekko z t.A.T.u. ;) Głos Julki wpasowałby się tam idealnie (głos, nie chrypa, którą ma teraz). Ciekaw jestem kto odpowiada za produkcję i słowa.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez ProsteRuchy » 29 kwietnia 2013, o 09:47

Zgadzam się z każdym zdaniem napisanym przez Alexandra oraz Februarego. Mimo marnej jakości piosenki zapowiada się najlepszy utwór w dorobku Katiny. Melodia jest bardzo chwytliwa a refren szybko wpada w ucho. Jak dla mnie idealny singiel. Gdyby Lena uzyskała poparcie wytwórni piosenka mogłaby nawet zajść bardzo daleko w radiowych notowaniach. I dodam jeszcze że czuć tutaj odrobinę magii którą miało tatu.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez koko » 29 kwietnia 2013, o 10:43

Trudno mi ocenić, bo gówno w sumie słychać, a szkoda bo rzeczywiście można mieć nadzieję na coś dobrego. Tristram mógłby kuźwa przeciek zrobić ku uciesze fanów... :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez Alexander » 29 kwietnia 2013, o 15:20

Wersji studyjnej nie ma, ale Lena obiecuje że nagra ją SOON™. Tym samym potwierdziła zarzuty Tristrama, który twierdził, że od czasu spotkania z twórcami utworu (Steven Lee, Drew Ryan Scott i Sammy Naja) Lenie nie chciało się nagrać piosenki z powodu "braku czasu" :eye: Nie ma to jak się samemu zakapować, gratuluję :coctail:

W ogóle teraz to się nie ma co dziwić, że wyje i fałszuje tak bardzo w tych nowych utworach. Jak one studia nagraniowego na oczy nie widziały i śpiewa je jakiś drugi, może trzeci raz w życiu. :eye: Nie ma to jak szacunek dla kompozytorów i widowni.

Tak, tak. Lena nie ma czasu :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez koko » 30 kwietnia 2013, o 12:50

Alexander napisał(a):Tak, tak. Lena nie ma czasu :eye:
Lena - kobieta opie*dalająca. Żadnej pracy się nie chwyci. :eye:

A tak poważnie to bieda z nędzą. Co ona innego robi? Stoi na kasie w Walmarcie czy co? :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez Marinella » 30 kwietnia 2013, o 20:29

koko napisał(a):Co ona innego robi?

Jak to co? Całymi dniami ćwiczy przemówienie na potrzeby przyszłej Grammy. Zastanawia się "w co by tu się ubrać" kiedy już ją dostanie. Ćwiczy przemówienie z szamponem w ręku, na wypadek gdyby po Grammy posypał się Oscar za rolę w "You and I" Daje koncerty pod prysznicem ( hiszpańska wersja NF 50 razy na bis). Prasuje pomarańczowy dres, kupuje nowe prostownice i czarne kiecki plus niebieskie cekiny
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez February » 1 maja 2013, o 14:00

Nowe piosenki ważniejsze niż piosenki :eye: Nim Katina się zorientuje to ktoś inny to nagra i będzie jak w przypadku "You". Niech ruszy ten tyłek...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez Alexander » 1 maja 2013, o 14:10

Swoją drogą, piosenka została stworzona i nagrana w wersji demo 22 sierpnia 2012. Lena wykonała ją na żywo dokładnie 250 dni później, przy czym w trakcie tych ponad 8 miesięcy nie raczyła piosenki nagrać :eye:

Prokrastynacja level Katina. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: "Something I've Said" - nowy singiel

Postprzez koko » 1 maja 2013, o 16:31

Z okazji Międzynarodowego Dnia Solidarności Ludzi Pracy aka Święto Pracy tako rzecz Jürgen.

Słuchaj starszych, Lena. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron