T-killah feat. Lena Katina - Я буду рядом

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: T-killah feat. Lena Katina - Я буду рядом

Postprzez Marinella » 15 kwietnia 2013, o 12:32

Może po prostu dziewczyny skupiły się na robieniu głupich teledysków, dla głupich ludzi? Wszak inteligencja się nie sprzedaje, a i odbiorców jakby mniej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: T-killah feat. Lena Katina - Я буду рядом

Postprzez February » 18 kwietnia 2013, o 22:11

Klip nie jest zły pomijając brak pomysłu na jakąkolwiek akcję czy zbliżenia na krzywe zęby Leny, które wypadają dość słabo. Nie wiem czy mi się wydaje czy na żadnym klipie dziewczyn nie był to takie widoczne? Dziewczyno zainwestuj w aparat na zęby, bo jak u Miley Cyrus kiepsko to wygląda^^ Dodatkowo przy czerwonej szmince, zwłaszcza przy czerwonej i takim świetle to wybielanie wskazane inaczej już w ogóle to straszy żółtymi kłakami... A za piosenką nie przepadam, jakoś jej nie słucham. Porównując duety damsko-męskie to wygrywa Julka i Dima ze świetnym klipem ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: T-killah feat. Lena Katina - Я буду рядом

Postprzez Marinella » 19 kwietnia 2013, o 11:15

February napisał(a):Porównując duety damsko-męskie to wygrywa Julka i Dima ze świetnym klipem ;)

Czy ja wiem, czy taki świetny. Piosenka przeciętna, klip też nie powala, wieje komercją na kilometr. Niczym się nie wyróżnia. Jak na "Wielkiego" Pana Bilana słabo, miewał lepsze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: T-killah feat. Lena Katina - Я буду рядом

Postprzez SnegoSmiles » 23 kwietnia 2013, o 14:33

Ehh, czy naprawdę ten teledysk podoba się TYLKO mnie?? Ujęcia wg mnie super, ale szkoda, że do rosyjskiej wersji, której nie znoszę >.>
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: T-killah feat. Lena Katina - Я буду рядом

Postprzez Marinella » 23 kwietnia 2013, o 14:47

SnegoSmiles napisał(a):Ehh, czy naprawdę ten teledysk podoba się TYLKO mnie??

To było pytanie retoryczne? Łatwiej powiedzieć że mi się nie podoba, niż przyznać że jest się w mniejszości. Powiem tak, jestem z Tobą bo częściowo mi się podoba:) Najbardziej scena spacerku, choć miałam wrażenie że już ją widziałam w "Mirror Mirror". Mam nadzieję że tak jak w przypadku poprzedniego teledysku T Killah, ten do "Shot" będzie nieco inny.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: T-killah feat. Lena Katina - Я буду рядом

Postprzez ProsteRuchy » 23 kwietnia 2013, o 15:08

SnegoSmiles napisał(a):Ehh, czy naprawdę ten teledysk podoba się TYLKO mnie?? Ujęcia wg mnie super, ale szkoda, że do rosyjskiej wersji, której nie znoszę >.>

Nie jesteś sam :) Mi również się podoba. Lena wygląda całkiem dobrze i tak jak już ktoś prędzej napisał motyw spaceru wymiata. Z tego co słyszałem do Shot ma być inna wersja klipu.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron