Pobyt w Los Angeles

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ProsteRuchy » 21 marca 2010, o 11:02

Troy napisał
I have so been lazy on the twittering! Sorry guys! Thanks for kicking my ass! Ok what's news? Well.....

Writing lots, rehearsing with Lena on our songs. Lena & I singing together. Having fun with that. Recording with different people

Working on my business. Playing lots of guitar, starting to exercise alot again now that the weather is better here in LA.

Excited about the different gigs coming up with Lena, my mate Stephen& also my own gigs

Ok, that's what's news in my life. I'll try to write more & not be so lazy with this thing. Ok back to work!!
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 7 kwietnia 2010, o 19:32

Troy napisał(a):Lena's vocal coach, Anna had a beautiful baby boy early this morning! Congrats to Chester, Anna & new baby Thoren!!
Czyli Lena podczas pobytu w LA miała trenerkę głosu. Efekty widać chociażby po akustycznym występie. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 7 kwietnia 2010, o 20:20

koko napisał(a):Czyli Lena podczas pobytu w LA miała trenerkę głosu. Efekty widać chociażby po akustycznym występie. :D

Chyba słychać ^^
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 12 kwietnia 2010, o 17:29

Zdjęcia z wiosennej sesji nagraniowej - >> klik! <<

Bardzo zaciekawił mnie facet z ... puzonem czy jak to się tam nazywa. :eye: Już widać, że solowy album Leny znacznie będzie się różnił klimatem od t.A.T.u. Zobaczymy jak będzie. :coctail: Tak poza tym to pozytywnie wyszła na tych zdjęciach. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez PuMa » 12 kwietnia 2010, o 17:35

Świetne fotki. Lenka ma fajną kraciastą koszulę i rzeczywiście wyszła bardzo korzystnie. A to koko, masz rację - to JEST puzon.
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez micha21 » 12 kwietnia 2010, o 18:56

Ahh Katina, wzdychać można. Przyzwoicie wyszła na tych fotkach. Właściwie to nie mogę się doczekać jej albumu, i muzyki która tam będzie. Puzon hm może jeszcze saksofon i jakiś jazz albo soul będzie.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Lady_Galant » 13 kwietnia 2010, o 09:21

To zdjęcie na plaży podoba mi się najbardziej ;)

No jest puzon, może i jakieś "dżezy" :lol: z tego wyjdą :popcorn:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Vedis » 13 kwietnia 2010, o 09:51

A mi się Lena w ogóle nie podoba na tych zdjęciach, wygląda strasznie pospolicie i na jednym z nich ma idiotyczną fryzurę.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Lady_Galant » 13 kwietnia 2010, o 13:38

Na tym zdjęciu z tą dziwną fryzurą to wygląda jak księżniczka z księżyca :chupa:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez ProsteRuchy » 26 kwietnia 2010, o 17:42

Na oficjalnej stronie lena-katina.com pojawił się następujący wpis:
It’s been about a year from the moment we’ve announced the start of Lena’s solo project. Four recording sessions are done and the fifth one is ahead. Ten first songs are waiting to be mixed. Two first gigs at good venues – Troubadour club in May and Pridefest in June – are confirmed. We’re busy putting these shows together – you all know how important they are to us. Maybe one day we’ll write tough memoirs about this year’s “backstage” :-)

Meanwhile several cool fan sites and fan blogs about Lena appeared. One of them deserves a special mention – a fan site by Amanda Scott - lena.allmylove.org

And today we’re announcing the launch of Lena’s Official American Fan Site - www.lena-pan-american.com Diana and everybody who is involved in this page, you did good job.

Keep checking the official fan site in the next days: Very soon there will be information about fan-weekend in Los Angeles to celebrate Lena’s performance at Troubadour.


Najważniejsze informacje:
- od czasu ogłoszenia prac nad projektem Leny minął już rok
- miejsce miały 4 sesje nagraniowe
- zbliża się 5-ta, ostatnia już sesja nagraniowa
- 10 pierwszych piosenek czeka na zmiksowanie
- na dniach pojawi się na oficjalnej stronie wiadomość na temat fan-weekendu w Los Angeles dla uczczenia występu w klubie Troubadour
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Lady_Galant » 26 kwietnia 2010, o 18:32

Byleby ta ostatnia sesja nie trwała przez całe wakacje...

Chyba się nie doczekam piewrszego singla ani nawet jakichkolwiek wiadomości na jego temat :shuffle:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez ProsteRuchy » 6 maja 2010, o 15:40

Nowy wpis Leny :)

Hello my dears!!!

What can I tell you?
I returned to Los Angeles to get ready for the shows on May 30th and June 12th!!!
Sooooo many things need to be done – my head is spinning!!! I don’t know where to start!!! And we’re running out of time!!! From Monday I’m again working with vocal coach, rehearsing with guys, recording songs… It would be nice to write some new music as well.

I have such cool guys working with me!!! They became my second family!!!! I’m so lucky to have such musicians!!!! Yup!!!! And I’m in such a fantastic mood right now!!! I so want to have great performances!!!
I’m already getting nervous!!! :-)
It’s just my emotions going off scale!!!

I hope you all are doing good too!!! The spring is here!!!
Horeeeeeey!!! :-)
Kisses!!!
Lenka!!!
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 14 maja 2010, o 23:14

Jak miło, że Lena od czasu do czasu coś szrajbnie. :D Już się nie mogę doczekać tych jej występów. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 27 maja 2010, o 06:31

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ProsteRuchy » 30 maja 2010, o 10:07

Na spotkaniu fanów w LA Lena potwierdziła tytuł kolejnego utworu z jej debiutanckiego albumu. Jest nim piosenka "World". Wspomniała również o tym że na koncercie wykona powyższą piosenkę oraz "So not cool" które posiada już własny remix ;)

Ps.
W dniu dzisiejszym ukaże się pełny raport z wszystkimi odpowiedziami Leny na zadane przez fanów pytania.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron