Pobyt w Los Angeles

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 30 maja 2010, o 12:19

Obrazek

:oczka:

Nie wiem czy ludziom bez konta na facebooku będą działać linki, ale daję tak czy siak:
>>> 1 <<<
>>> 2 <<<
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patrycja » 30 maja 2010, o 16:23

koko napisał(a):Nie wiem czy ludziom bez konta na facebooku będą działać linki, ale daję tak czy siak:
>>> 1 <<<
>>> 2 <<<

Nie działają. Możesz zamieścić te zdjęcia na jakiejś innej stronie ?
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez powazny » 30 maja 2010, o 21:50

ProsteRuchy napisał(a):Na spotkaniu fanów w LA Lena potwierdziła tytuł kolejnego utworu z jej debiutanckiego albumu. Jest nim piosenka "World". Wspomniała również o tym że na koncercie wykona powyższą piosenkę oraz "So not cool" które posiada już własny remix ;)

Ps.
W dniu dzisiejszym ukaże się pełny raport z wszystkimi odpowiedziami Leny na zadane przez fanów pytania.


Mam nadzieję, że wykona więcej niż 2 piosenki z tego pilnie strzeżonego solowego materiału?
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Pofyrtaniec » 31 maja 2010, o 14:03

Patrycja napisał(a):Nie działają. Możesz zamieścić te zdjęcia na jakiejś innej stronie ?

>>1<<
>>2<<
>>3<<
>>4<<
>>5<<
>>6<<
>>7<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 31 maja 2010, o 15:52

Fragment raportu użytkownika z forum tatu.ru, który najbardziej przykuł moją uwagę.
NotGonnaGetUs16 napisał(a):(...) they really wanna push a world tour but now they are waiting to be asked. (...)


No bo mnie krew zaleje zaraz... :rolleyes: Czekają aż ktoś ich poprosi, a to ci heca. :eye:
Ogólnie z całego raportu nic nowego nie wynika. Taka ciekawostka - podczas PrideFest będą sprzedawać koszulki czy coś takiego. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 24 czerwca 2010, o 11:08

"Hey everyone....just wrapped up another great vocal session with Lena...songs should be ready very soon! "

Sven

My mom had an urgent surgery today!!!! And i am in LA!!!! Sad But there with my heart!!!! Will be home soon!!! Doing back vocals now!!! Sounds nice!!!!!

Lena

Cieszę się że Lena z chłopakami nadal nagrywa piosenki na album oraz je ulepsza. Nie mogę się już doczekać efektu ich pracy. Z tego co już usłyszeliśmy jestem dobrej myśli ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 27 czerwca 2010, o 17:08

ProsteRuchy napisał(a):Z tego co już usłyszeliśmy jestem dobrej myśli ;)
Po usłyszeniu wokalu z tego pożal się Boże remixu, to już w ogóle tak się pozytywnie nastawiłam na ten album, że masakra. :eye: Teraz niech go w końcu skończą, bo ile można siedzieć w studio. :ups: Oby nie przedobrzyli...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 27 czerwca 2010, o 17:13

koko napisał(a):
ProsteRuchy napisał(a):Z tego co już usłyszeliśmy jestem dobrej myśli ;)
Po usłyszeniu wokalu z tego pożal się Boże remixu, to już w ogóle tak się pozytywnie nastawiłam na ten album, że masakra. :eye: Teraz niech go w końcu skończą, bo ile można siedzieć w studio. :ups: Oby nie przedobrzyli...


A nawiasem mówiąc, warto wspomnieć, że ten pożal się boże remix zniknął z sieci w tajemniczych okolicznościach :eye:

A tak na serio, to też jestem nastawiony na maxa pozytywnie. Tylko niech już to wszystko wydają, bo cierpliwość mi się kończy. :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Happy Smile » 27 czerwca 2010, o 17:17

Alexander napisał(a):bo cierpliwość mi się kończy. :palec:


To chyba t.A.T.u. fan z Ciebie żaden :eye:

W bycie t.A.T.u. fanem jest wpisane [*] oczekiwanie [*]
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez ProsteRuchy » 12 grudnia 2010, o 10:16

Lena pochwaliła się na Facebooku sesją nagraniową z australijską piosenkarką Vassy
Hey, guys!!!! Just had another amazing writing & recording session with Australian singer&songwriter Vassy!!! Good stuff!!!! :-)))
Cant wait to share those songs with you!!!!

czyli "Hey ludzie. Właśnie miałam kolejną niesamowitą sesję nagraniową z australijską piosenkarką i producentką Vassy. Dobry materiał. Nie mogę się doczekać podzielenia z wami tymi piosenkami."

Vassy również wspomniała o tym zdarzeniu na swoim profilu.
"I had an amazing writing session with the Russian beauty from T.A.T.U. Lena Katina Cant wait for her to share those songs with you. I just adore her accent so cute :-))"

Miałam wspaniałą sesję z rosyjską pięknością z tatu Leną Katiną. Nie mogę się doczekać aż podzieli się ona tymi piosenkami z wami. Uwielbiam jej akcent, jest słodki :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Ally26789 » 12 grudnia 2010, o 13:57

Też nie mogę sie doczekać! Ja chcę piosenki! Ja chcę piosenki! :pray:
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron