Dyskusje o Lenie

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Vedis » 20 lutego 2010, o 21:15

No bo Julia się darła i dlatego to tak wyglądało. A Julia wyglądała przepięknie w tym studiu :luv:
Hehe, po tym wideo widać, że Lena nie lubi krzykliwych piosenek (Chciała piszczeć rapujący moment?), więc prawdpopodobnie jej solowe piosenki będą spokojne.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Patrycja » 20 lutego 2010, o 22:24

Lena zaśpiewała to lepiej, Julia za bardzo się darła.
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez koko » 22 lutego 2010, o 23:25

Żeby nie robić większego offa w dziale o solo Julii, zacytuję tutaj:
powazny napisał(a):Lena nagrywa już od roku i ciągle mam wrażenie, że się chwalą na Twitterze w kółko tym samym. Jakimiś paroma ("mega") utworami.

Dokładnie. Pomimo mojej ogromnej sympatii do Leny coś mi tu nie halo. Pieprzą w kółko o tym samym Mamy hit! bla bla bla, ale... Jakoś nic nie widać, nic nie słychać. Klip miał być pod koniec 2009, a już powoli zbliża się marzec 2010. Album niby na początku 2010, ale coś średnio to widzę. Zwyczaje t.A.T.u. pozostały - ciągłe opóźnienia, sypanie datami jak z rękawa.

Czyżby z dużej chmury mały deszcz? ;|
Ostatnio edytowano 22 lutego 2010, o 23:37 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 22 lutego 2010, o 23:32

No i mamy za swoje... A mówią "nie chwal dnia przed zachodem słońca". Myśmy chwalili i dostajemy po dziobie. ;( Swoją drogą, nie wiem jak mają zamiar wydać tego singla (o albumie nie wspomnę!)... Julia pewnie zwiąże się z Universalem... A Lena? Z TM Music? (cóż za zbieżność fetnych nazw :eye:). Nie widzę tego... :bum:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Fanka » 14 września 2010, o 13:03

Tija napisał(a):Lena po prostu ma fizjologiczny przeprost w stawie łokciowym co się zdarza. Jak widać nie jest to duża anomalia do 15 stopni jest to nawet norma fizjologiczna przeprostu. Lenka wygląda i tak bosko. :luv:
Ale masz awatara po prostu rządzi ;)

Lena jest piękna tak samo jak Yulia szkoda że o nich już cicho sza :(
Ostatnio edytowano 14 września 2010, o 21:11 przez Fanka, łącznie edytowano 1 raz
Fanka
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 września 2010, o 12:59

Postprzez Happy Smile » 15 września 2010, o 11:56

Swoją drogą... zauważyliście, że Katina to mistrzyni dyplomacji? :D

W jednym z wywiadów w Polsce (Viva comet) udzielała takich odpowiedzi, no dyplomatka pierwsza klasa.

How do you feel about getting Viva Comet Awards?

We feel goooood (wytchnienie ulgi, pierwszy punkt schematów dyplomatycznego odpowiadania osiągnięty). It's always nice to get awards from other countries (coś miłego).

Takich przykładów jest o wiele więcej, w Summer Climax też nie wychodzi poza good, kind, nice i... ok xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Re: Dyskusje o Lenie

Postprzez koko » 26 marca 2012, o 14:02

To chyba dobre miejsce na ten post. :eye:

Zaobserwowałam ciekawe zjawisko. Niektórzy nazwą to teorią spiskową, ale osobiście uważam to raczej za zabawny zbieg okoliczności. :eye: Lena od niedawna ma nowego managera, tak? Z ciekawości weszłam na jego facebookowy profil. Okazuje się, że człek ten jest bardzo religijny, z książek lubi Biblię i inspiruje go m.in. Jezus. Mówię to wszystko bez krzty kpiny. Teraz mam pytanie: jakie posty w ostatnim czasie pojawiały się na profilu Leny? Dwie odnośnie modlitw za kogoś oraz chmura, która wyglądała niby jak anioł. Ciekawe, nie? :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Dyskusje o Lenie

Postprzez yuliasavicheva » 26 marca 2012, o 17:31

No i w czym widzisz problem koko? Niech Lena wyda album z pieśniami religijnymi i będzie dobrze. Fani z Meksyku się ucieszą. A Ci z Polski ... ale nic straconego, rudowłosy anioł może nagrać z Feelem nową wersję piosenki Jak anioła głos. W Polsce na pewno będzie hitem jednej z toruńskich rozgłośni. Lena może w ten sposób zdobyć świat.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Dyskusje o Lenie

Postprzez robertkey » 26 marca 2012, o 19:59

yuliasavicheva napisał(a):No i w czym widzisz problem koko? Niech Lena wyda album z pieśniami religijnymi i będzie dobrze. Fani z Meksyku się ucieszą. A Ci z Polski ... ale nic straconego, rudowłosy anioł może nagrać z Feelem nową wersję piosenki Jak anioła głos. W Polsce na pewno będzie hitem jednej z toruńskich rozgłośni. Lena może w ten sposób zdobyć świat.

Co ty wypisujesz? Jestem blisko więc Radyjo mam na oku. Po tym co wyprawiała w Tatu a nawet solowo? Przeceniasz łaskawość i wyrozumiałość ojca Derektora. No chyba że sypnełaby dolarami na "ewangelizacje". Szkoda że już nie ma Arki Noego. Lena i Arka a poczułaby się jak z Neposedy. Turnee w stylu sacro-disco po bezbożnej Europie . . . super! :evil:. Koko poważnie to zatrudnienie takiego gościa jest niezłym pomysłem. Takie środowiska są zdyscyplinowanymi konsumentami. Nie musi być Meksyk bo wszystkie religijne stany głównie południowe. A zauważyliście że poza słownym przeklinaniem to Lena taka coraz bardziej powściągliwa np. w tych strojach? ;>
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Dyskusje o Lenie

Postprzez koko » 26 marca 2012, o 21:39

yuliasavicheva napisał(a):No i w czym widzisz problem koko?
Ja? W niczym. :eye: Jak dla mnie bomba. :eye: Jeżeli o mnie chodzi to z religią mam wspólnego mniej niż zero, ale przypominam iż w tym kraju jest podobno 90-95% katolików zatem... Lena, witaj w domu! Jest prawosławna, ale co tam. :eye: Jeden kij. :eye: Pozwolę sobie w tym miejscu zacytować słowa mego przyjaciela, Alexa. :love:

Alex napisał(a):Zafunduj dziecku niezapomnianą komunię. Tylko za 10kg nachos możesz stać się posiadaczem anielskiego głosu Leny Katiny, która wykona wybrane przez Ciebie pieśni z bogatego katalogu naszych utworów religijnych. W ofercie takie hity jak Biała Alba, Jezus na ścianie, Pokaż mi krzyż oraz Boskość - w wersji z wokalami!
Biała Alba... Umarłam. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron