Dyskusje o Lenie

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Dyskusje o Lenie

Postprzez Pofyrtaniec » 21 kwietnia 2009, o 15:42

//Alex: Temat powstał jako wydzielony fragment wątku "Temat dla fanatyków Leny", rozmawiać w nim będziemy o wszelkich plotkach i domysłach odnośnie kariery Leny, a także nowych zdjęciach i tym podobnych. W dziale o t.A.T.u. rozmawiamy o zdjęciach i wydarzeniach archiwalnych. Dziękuję za uwagę.

Wiadomość od Leny

Dziękuję za przybycie na spotkanie! Jestem mile zaskoczona!!! Naprawdę super, że jestem wspierana przez twórczych ludzi! Wszystkie wasze pomysły, teksty piosenek, muzyka są mile widziane! Gratuluję zwycięzcom. Przeczytałam wszystko i naprawdę mi się podobało. Twórczość - to życie więc twórzcie!
Wasza Lenka.
Jeszcze raz, bardzo dziękuję!


Video
Ostatnio edytowano 29 kwietnia 2009, o 20:58 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tentacle » 21 kwietnia 2009, o 15:49

PoFyRtAnIeC napisał(a):Wiadomość od Leny

Dziękuję za przybycie na spotkanie! Jestem mile zaskoczona!!! Naprawdę super, że jestem wspierana przez twórczych ludzi! Wszystkie wasze pomysły, teksty piosenek, muzyka są mile widziane! Gratuluję zwycięzcom. Przeczytałam wszystko i naprawdę mi się podobało. Twórczość - to życie więc twórzcie!
Wasza Lenka.
Jeszcze raz, bardzo dziękuję!

Video


Wygląda przeuroczo. Zazdroszczę osobom, których prace zostaną wykorzystane przez Lenkę :love:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez h.O.P.e » 13 maja 2009, o 15:05

Lena ma jakąś krzywą ręke :eye: xD
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Tija » 14 maja 2009, o 06:41

Lena po prostu ma fizjologiczny przeprost w stawie łokciowym co się zdarza. Jak widać nie jest to duża anomalia do 15 stopni jest to nawet norma fizjologiczna przeprostu. Lenka wygląda i tak bosko. :luv:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Lacrima » 18 maja 2009, o 21:01

Gdyby sobie zrobiła mocniejszy makijaż, wydaje mi się, że wyglądałaby lepiej :)
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez tyCi-Tyci » 10 czerwca 2009, o 19:50

Hhmm... moim zdaniem Lena jest przeurocza taka jaka jest xD^^
Ma niepowtarzalną i oryginalną urode!
Co do jej ręki to... To się wytnie i będzie ok xD^^ ;)
Klawisze Pianina Są Czarne I Białe A Grają Jak Milion Kolorów W Twojej Podświadomości xD <3...
Avatar użytkownika
tyCi-Tyci
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 czerwca 2009, o 21:11
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez ProsteRuchy » 24 września 2009, o 21:13

No Enemy tracks & Video coming soon, & a new song from Sven & I. Hopefully we'll get Lena on a track too!


Na najblizszym singlu zespolu No Enemy(Sven, Troy) goscinnie zaspiewa rowniez Lena. W koncu bedziemy mieli szanse uslyszec wokal Leny :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez February » 25 września 2009, o 08:08

Ooo czekam :D To co tworzą jest bardzo przyjazne dla moich uszów :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez powazny » 29 października 2009, o 17:26

Cóż, jeżeli promocją Leny zajmie się wyłącznie T.A. Music to chyba na żaden sukces międzynarodowy nie ma co liczyć? Wystarczy spojrzeć na erę "Happy Smiles" zarządzaną przez ten twór. Tyle zmarnowanych szans, materiału, no koszmar.

Lena ma potencjał, ma otwarte wszystkie drzwi dzięki karierze w t.A.T.u. i myślę, że z dobrym materiałem i przede wszystkim przy DOBREJ PROMOCJI (co brzmi bardzo komicznie w zestawieniu z "t.A.T.u.") ma realne szanse na sukces nie tylko w Rosji, ale także na Ukrainie, w Polsce, Włoszech i Niemczech + Ameryka Łacińska. Jak tu się zacznie to już dalej poleci... ;) Ale musi się coś wydarzyć, bo jeżeli to będzie smętne pipczenie do mikrofonu, a teledyski będzie puszczała tylko VIVA Polska i MTV Ukraine to Katina będzie co najwyżej gwiazdą tygodnia na YouTube.

Taka niszowa.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Vedis » 29 października 2009, o 20:38

To, że promocją zajmie się T.A. music jeszcze o niczym nie świadczy...

HP było mało reklamowane, ponieważ tatuszki i chłopcy się ze sobą kłócili... w ogóle ten album był chyba na siłę nagrywany. Jeśli chodzi o solowe albumy to myślę, że obie tatuszki włożą (zresztą już wkładają ;)) w to sporo serca, ponieważ dzięki nim mogą wyrazić siebie... Może Julia w większym stopniu wyrazi siebie, bo na Lenę mają wpływ chłopcy, no ale ona jest bardziej uległa od swojej koleżanki.
Mimo to jak na razie Lenka się nieźle promuje.
Ja tam nie patrzę na to, czy ktoś jest międzynarodową gwiazdą, czy nie i słucham raczej niszowej muzyki, więc promocja nie jest dla mnie aż taka ważna, ale myślę, że Poważny nie musi martwić ;]
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 19 lutego 2010, o 21:13

http://www.youtube.com/watch?v=czdfzQdO ... re=related
Wideo z nagrywania utworu Ty soglasna. Lena ponownie nieźle krzyczy ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 19 lutego 2010, o 21:19

PR... Ubóstwiam Cię za ten link! :love:
Lena pokazała klasę. Bez dwóch zdań. Oby na solowym albumie też coś zakrzyczała. :coctail:
Nie chcę być stronnicza więc powiem, że Jul też całkiem całkiem. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 19 lutego 2010, o 21:24

http://www.youtube.com/watch?v=GXKZ4jjw ... re=related
Oglądając to wideo można sobie wyobrazić jak prawdopodobnie wygląda nagrywanie z Len solowego albumu ;)
Ps.
W 4,29 minucie piosenka już nawet ciekawie brzmiała :)
Lena ma na prawdę śliczny głos <serduszka>
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez micha21 » 20 lutego 2010, o 07:16

No bardzo ładnie, może mi tak krzyczeć do ucha :D Zgadzam się. Lenie jakoś lepiej to wychodziło, ale za to obie tu ładnie wyglądały.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Werona » 20 lutego 2010, o 10:38

Rzeczywiście ślicznie wyszły! Zwłaszcza Lena - jest fantastyczna. Uwielbiam zresztą wszystkie rudzielce - mają w sobie to coś ;) . Ale znaleźć takiego fajnego rudzielca nie jest łatwo - zwłaszcza takiego do siebie na wyłączność ;> .
Werona
 

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron