Multimedia (utwory, widea)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez nielegalnaa » 28 marca 2012, o 21:36

koko napisał(a):Tak jakoś mi się skojarzyło - Z zawodu... :eye:

I myślę, że ta oto grafika w sposób idealny i metaforyczny odzwierciedla rzeczywistość Tatuszek :D
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 9 kwietnia 2012, o 13:54

Pragnę poinformować iż z konta Leny na YouTube zniknęły dwa (bo tyle zauważyłam, może więcej) filmiki. Jeden to październikowy vlog z urodzin, a drugi to wiadomość powitalna czyli pierwsze wideo jakie w ogóle pojawiło się na kanale. Chyba nie muszę mówić czyja to zasługa. Nie rozumiem tylko dlaczego? Powód "bo nie podoba mi się" chyba jest trochę głupi, a taki tekst usłyszałam odnośnie vloga, kiedy Pan X rzucał okiem na naszą stronę. Wtedy w okienku vlogi było to wideo, ale szybko zostało zaktualizowane.

Coś mi się wydaje, że za szybko zaczęliśmy się cieszyć, bo teraz zaczyna się cenzura. Nawet strona startowa zniknęła...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 9 kwietnia 2012, o 18:34

koko napisał(a): Nawet strona startowa zniknęła...

Chwała Bogu Najwyższemu !!! Szkoda że tak późno...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 13 kwietnia 2012, o 23:15

Oba widea (z urodzin jak i pierwsze, które pojawiło się na kanale Leny) wróciły. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 14 kwietnia 2012, o 17:09

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 19 kwietnia 2012, o 16:24

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 19 kwietnia 2012, o 17:00


Akustyczny cover FOTW. Hmmmmm, ciekawa interpretacja. O dziwo zaśpiewała dość czysto. Momentami miała zachwiania, ale oceniając całość to poszło bardzo dobrze. Ktoś mógłby się czepiać, że wersja jest smutna ( :eye: ), ale jak dla mnie jest to przyzwoity akustyczny cover. Piosenka brzmi inaczej i to mi się podoba. W 4:26 zeszłam na zawał. :love:

Vassy ma ruch sceniczny jak kaczka, przysięgam. :eye: Tak jak Kacina próbuje robić jakieś kocie ruchy momentami (wspomniane wyżej 4:26) to Vassy ze swoim bezceremonialnym przestępowaniem z nogi na nogę miażdży system dwójkowy. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez nielegalnaa » 19 kwietnia 2012, o 18:01

Ta cała Vassy ma tragiczny styl śpiewania, skrzeczy jak żaba. Julia jest zdecydowanie lepsza w tej piosence. Lena za to poradziła sobie bardzo dobrze. Ważne, że coś się dzieje.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 19 kwietnia 2012, o 18:34

nielegalnaa napisał(a):Ta cała Vassy ma tragiczny styl śpiewania, skrzeczy jak żaba.
Whe-e-en you think you're alone - miało brzmieć fajnie a wyszło jakby Owsiak śpiewał. Z całym szacunkiem dla Pana Owsiaka rzecz jasna. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 19 kwietnia 2012, o 18:50

To całe "Hi" Leny brzmiało jak takie "heeeelllllloooooo" głupiej blondynki za przeproszeniem. I jest odstraszające. A ta cała Vassy brzmi jak ta cała Denisse. Może po prostu Lena dobiera sobie takie wokalistki żeby nie wyszło że jest tragiczną wokalistką?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 20 kwietnia 2012, o 00:07

yuliasavicheva napisał(a):Może po prostu Lena dobiera sobie takie wokalistki żeby nie wyszło że jest tragiczną wokalistką?
Sprytna. :eye: Nie no, ta Vassy ma po prostu dość taki... no inny sposób śpiewania. :eye: Wzbudzający skrajne emocje - jednym się podoba, innym nie. Osobiście jestem w grupie pomiędzy, bo jest mi obojętna. :ups:

Tak jeszcze à propos wykonania, a raczej tego jak Lena wyglądała - taki strój, pomimo koloru, jest 100 razy lepszy od tych wszystkich krzywdzących talię kiecek. Rozpuszczone włosy, fajnie skrojona garsonka i gitara. :coctail: To pewnie jednorazowa stylizacja i podczas najbliższego występu będzie już kiecka rodem ze stypy. Obym się myliła. :D

Jeżeli ktoś jest zainteresowany wykonaniem w formacie FLAC to proszę się częstować. :coctail: Z dedykacją dla Alexa. :lol2:
Na specjalne zamówienie przekonwertuję do MP3 bardzo dobrej jakości. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez C... » 20 kwietnia 2012, o 16:39

O ile nie przepadam za oryginalną formą FOTW (żeby nie powiedzieć, że jej po prostu nie lubię), tak cover jest bardzo przyzwoity. Podoba mi się głos Vassy [choć pierwszy raz o niej słyszę), więc nieco nie rozumiem narzekań ^^ Technicznie też lepiej radzi sobie od Wilczycy, więc jestem na tak.

koko napisał(a):Whe-e-en you think you're alone - miało brzmieć fajnie a wyszło jakby Owsiak śpiewał. Z całym szacunkiem dla Pana Owsiaka rzecz jasna. :eye:

To trochę nie wyszło, bo osoby jąkające się nie mają problemu ze śpiewaniem. :P
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 20 kwietnia 2012, o 23:33

C... napisał(a):To trochę nie wyszło, bo osoby jąkające się nie mają problemu ze śpiewaniem. :P
Oj tam, szczegóły. :eye: Wiesz co miałam na myśli. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez lenok » 21 kwietnia 2012, o 13:33

Hej!! Jestem tu nowa, więc tak na wstępie chciałam powiedzieć że to forum jest zaje....fajne. Przeglądam je już od dawna, ale dopiero teraz się loguje. A tak wracając do tematu to jak dla mnie remix Never Forget zasłużył na pierwsze miejsce na liście, ale jednak uważam że orginał lepszy. A co do cover'u FOTW to ujdzie, ale niestety orginału z Julką nic nie przebije.
btw: Tylko mi się zdaje że Lena tak dziwnie na tą całą Vassy patrzyła, troche jakby napalona na nią była. Ale wydaje mi się że wszyscy wiemy że Katina taka do końca "strejt" nigdy nie była.
Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 21 kwietnia 2012, o 14:02

lenok napisał(a):Hej!! Jestem tu nowa, więc tak na wstępie chciałam powiedzieć że to forum jest zaje....fajne. Przeglądam je już od dawna, ale dopiero teraz się loguje.
Witamy na forum, czuj się jak w domu! :coctail:

lenok napisał(a):btw: Tylko mi się zdaje że Lena tak dziwnie na tą całą Vassy patrzyła, troche jakby napalona na nią była. Ale wydaje mi się że wszyscy wiemy że Katina taka do końca "strejt" nigdy nie była.
Trzecia osoba, która to zauważa. :hahaha: Jak tylko się zorientowałam jakimi spojrzeniami ona rzuca to prawie padłam. Wątpię, że są one podyktowane super-zajebistymi zdolnościami wokalnymi Vassy więc... no wiesz. :eye: Może jakieś rozdwojenie jaźni czy coś? :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron