Multimedia (utwory, widea)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 21 maja 2011, o 20:52

Jakby to powiedziała Joanna Krupa, ten song ma potenszyl. :eye: Wersja studyjna jest naprawdę niezła i szczerze mówiąc jest to kawałek nadający się do radia. Przynajmniej moim zdaniem. Może zwiastuje to nadchodzącego singla? Mimo słów które padły na spotkaniu z fanami i próby podchodzenia do tego z dystansem, chciałabym żeby singiel pojawił się jakoś w nadchodzących miesiącach... Chociaż singiel, bo o albumie nie ma raczej mowy.

Służę linkiem jeżeli ktoś chce ściągnąć bądź jutubowym linkiem jeżeli ktoś ma ochotę wesprzeć nasz czanel :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez Ally26789 » 22 maja 2011, o 11:19

Szkoda, że to tylko fragment. Piosenka jest miła dla ucha, jednak taka trochę jakby mi znajoma. Dlaczego Lena nie może dać całej piosenki, tylko fragmemt? :|
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 22 maja 2011, o 11:49

Ally26789 napisał(a):Dlaczego Lena nie może dać całej piosenki, tylko fragmemt? :|
Powód taki sam jak ten, dla którego wytwórnie filmowe udostępniają za darmo jedynie zwiastuny, a nie całe filmy. Chodzi o pieniądze i wzbudzenie zainteresowania. Gdyby wszystko dała teraz, ludzie nie byliby zainteresowani, a to ostatnia rzecz jakiej chce management.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 22 maja 2011, o 12:06

Ten fragment od pół roku dostępny jest w oficjalnej grupie Leny Vkontakte. Ale premiera
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez ProsteRuchy » 13 lipca 2011, o 10:56

http://www.youtube.com/watch?v=XFBj0SysoUA - fantastyczny remix dema piosenka You :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 16 lipca 2011, o 10:20

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 14 sierpnia 2011, o 15:38

Rino Nakasone (nauczycielka tańca, choreograf, tancerka) udostępniła filmik promocyjny i zgadnijcie kto się w nim pojawia. :D

>> zing! << (1:11)
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez robertkey » 14 sierpnia 2011, o 22:57

To super ze Lena pobiera u niej nauki. Wreszcie bedzie wiedzila co robic na scenie gdy spiew nie jest najwazniejszy. Jednak chyba te nauki to na przyszle tour promocyjne albumu. Bo w dotychczasowych wystepach Lena oszczednie uzywala choreografii. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 18 sierpnia 2011, o 15:09

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 18 września 2011, o 21:25

Making of sesji Kate Turning

Nie wiem po co aż tak strzaskali te zdjęcia photoshopem, naprawdę nie mam pojęcia. Ogólnie wow. Najlepszy motyw to Lena i puf - bardzo naturalne ułożenie nóg. :eye: Ogólnie to najbardziej przypadła mi do gustu charakteryzacja na anioła. Bardzo fajna fryzura i świetny makijaż. :coctail:

edit:
Waiting nowa piosenka! (pierwszy dźwięk gitary jak w LoveStoned/I Think She Knows, Justina Timberlake'a. Takie skojarzenie. :eye:)
We were gonna change the world - matko jedyna, znowu piosenka o Julii? :lol2:

Echo Moskwy, część 1
Echo Moskwy, część 2
Echo Moskwy, część 3
Echo Moskwy, część 4
Echo Moskwy, część 5
Linki udostępnił Dенис)).

- z wywiadu wynika, że Julia raczej nie wiedziała o swoim udziale w teledysku. Lena powiedziała, że Julia nie jest głupia i będzie wiedziała, że to nie ona tam leży w chłodni jako Julia Volkova, a jedynie jako... No ogólnie one obie jako symbol t.A.T.u. :eye:;
- Lena tłumaczyła nieprzyjemną sytuację z urodzinami Julii, kiedy to niby nie wysłała jej życzeń. Wysłała, ale raczej na zły numer i nie zna nowego :eye:;
- Lena jest z Sashem już 1,5 roku;
- Sash napisał Waiting


Lepsza jakość do odsłuchania utworu :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 30 września 2011, o 21:45

Wywiad w Europa Plus

Jeszcze raz usłyszę coś o Meksyku to puszczę pawia, promise. :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 30 września 2011, o 21:50

Wiem że nie w temacie, ale Julia Volkova planuje 5 koncertów w Ameryce Łacińskiej w najbliższym czasie. Więc tak dla odmiany. Lenka ślicznie wygląda w TV.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 30 września 2011, o 22:02

Naprawdę, jestem w stanie zrozumieć wiele. Rozumiem wspomnieć o fanach w Meksyku raz, dwa, trzy, a nawet cztery, ale nie w KAŻDYM wywiadzie, przy KAŻDEJ okazji. No sorry, ale mnie jako Polkę to po prostu ładnie mówiąc doprowadza do szewskiej pasji. Fajnie że ma fanów w Meksyku, ale hello - Republika Nachos to nie wszystko. Jest jeszcze Europa i parę innych fajnych miejsc. O Rosji już nawet nie wspominam, bo "no i Rosja oczywiście też" rzucone w wywiadzie tak w stylu "o, przecież jest jeszcze moja ojczyzna" to był śmiech na sali. Naprawdę, rozumiem że Katina ma tam fanów i cieszy się z tego niemiłosiernie, ale jeżeli jej jedyną ambicją jest zaspokajanie emocjonalnych fanów z tegoż pięknego kraju to... Nie mamy o czym rozmawiać. Wydaje mi się, że Polacy i ogólnie cała reszta ludzi z kategorii niemeksykańskiej traktowani jesteśmy na zasadzie przystawki do dania głównego. I takimi wywiadami Lena raczej tego wrażenia nie zmienia. Ba, jeszcze bardziej umacnia to przekonanie.

I ten tekst, że jej nie zapraszają na koncerty (o ile dobrze zrozumiałam) był tak żenujący, że po prostu w pale się nie mieści. No hello, nie masz wytwórni kobieto. Nie masz płyty, nie masz nic oprócz teledysku z rzucaniem kwiatów. What the fuck? Ona czeka na specjalne zaproszenie? Na kuriera ze skrzynką najdroższego szampana oraz bukietem czerwonych róż z dołączonym bilecikiem "Szanowna Pani Katino, zapraszamy do Polski/Niemiec/Francji/Japonii/gdziekolwiek na koncert!". No i jeszcze czerwony dywan albo płatki róż rozpoczynające się u stóp jej łóżka i tak przez kilkaset kilometrów aż co sceny. NO MATKO BOSKA! Na miejscu kogokolwiek kto jest odpowiedzialny z PROMOCJĘ Leny pchałabym się drzwiami i oknami na jakieś festiwale czy cokolwiek innego, a nie "no nie zapraszają mnie to nie gram".

Tak jak Lenę uwielbiam to po prostu czasami mam już dość. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 1 października 2011, o 10:21

Koko mam identyczne odczucia jak Ty. Spójrz jednak na to z innej strony. Julia: albumu nie wydała, singla nie wypuściła, klipu nie pokazała. Nie wiadomo na jakim etapie są prace nad jej solowym "dzieckiem" więc czym ma się chwalić ? Jedynie tym jaka to z niej oskarowa aktorka w super produkcji, zmianą koloru/fryzury, życiem prywatnym. A że na polu zawodowym cisza, katuje wszystkich opowieściami biblijnymi z planu filmu. Lena: Nie wiadomo czy i kiedy wyda album. Wypuściła singiel, ale raczej przeszedł on bez echa, nie ma pomysłu jak ukierunkować swoją karierę. Zastanawiam się jak bardzo Julia i Lena są znane w Rosji, jeśli rzucić by hasło "Lena, Julia" bez naszywki "Tatu" coś mi się wydaje że nawet Tatu odeszło w zapomnienie. No więc Lenka promuje się tam gdzie ją jeszcze kojarzą. Po drugie Meksyk brzmi lepiej niż Rosja, i jak widać tam się na Lenkę "rzucili" nie to co w Ojczyźnie. W związku z powyższym że to jej jedyny sukces w tym roku, i nie ma nic więcej czym mogłaby się pochwalić, chwali się Meksykiem. Długo jeszcze ?
Lena Katina - Mr Saxobeat (studio Version)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron