Multimedia (utwory, widea)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 21 kwietnia 2012, o 14:05

Po dwukrotnym przesłuchaniu Fly on the wall doszłam do wniosku że ujdzie w tłumie. Aczkolwiek miałam nadzieję że dziewczyny nagrają coś nowego. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego taka Vera Brezhneva odeszła z "VIA GRY" i na solowych koncertach śpiewa 100% swoich utworów, i może się nie reklamować jako "Vera Brezhneva z VIA GRY", a Lena i Julia w "solowych" karierach muszą wszędzie wtrącić wątek Tatu. No za Meksyk nie rozumiem czemu tak jest.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez szym » 21 kwietnia 2012, o 14:38

"Fly on the Wall" zostało zbezczeszczone.

W ogóle to nie jest do końca "na żywo", to jest wyczyszczone na komputerze, a i tak brzmi fatalnie. Po raz dziesiąty na tym forum stwierdzę, że wykonanie "Fly on the Wall" Leny z Los Angeles było świetnie, a dzisiaj zatarto tamto dobre wrażenie. Nie podobało mi się już, jak Lena to zaśpiewała, ale chwilę później japę otworzyła ta druga :eye:
Ktoś nadal twierdzi, że Julia brzmi kiepsko? :coctail:

W ogóle, skoro to jest taka dobra piosenka, którą można na prawo i na lewo śpiewać solo, a nawet z innymi wokalistkami, skoro miała potencjał, jest Twoją jedną z ulubionych, Lena, TO DLACZEGO NIGDY NIE ZOSTAŁA SINGLEM, MIMO TYCH WSZYSTKICH PROTESTÓW I PRÓŚB?
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 21 kwietnia 2012, o 14:45

szym napisał(a):W ogóle, skoro to jest taka dobra piosenka, którą można na prawo i na lewo śpiewać solo, a nawet z innymi wokalistkami, skoro miała potencjał, jest Twoją jedną z ulubionych, Lena, TO DLACZEGO NIGDY NIE ZOSTAŁA SINGLEM, MIMO TYCH WSZYSTKICH PROTESTÓW I PRÓŚB?
POLAĆ MU! :coctail:
To naprawdę smutne, że piosenka która miała potencjał została zmarnowana na rzecz takich hitów jak BP (teledysk bardzo dobry, utwór przeciętny) oraz Snegopady (teledysk bez komentarza, utwór taki se)... O 220 nie wspomniałam, gdyż moim zdaniem to najlepszy singiel z trzech, które zostały wydane. Nie liczę You and I, które było singlem-ninja - poleciało kilka razy na Love Radio i zniknęło. :ups:

Tekst o zbezczeszczeniu troszeczkę za ostry, no ale to chyba kwestia gustu. Po prostu wersja... ciut inna. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez Alexander » 21 kwietnia 2012, o 17:33

szym napisał(a):W ogóle to nie jest do końca "na żywo", to jest wyczyszczone na komputerze, a i tak brzmi fatalnie. Po raz dziesiąty na tym forum stwierdzę, że wykonanie "Fly on the Wall" Leny z Los Angeles było świetnie, a dzisiaj zatarto tamto dobre wrażenie. Nie podobało mi się już, jak Lena to zaśpiewała, ale chwilę później japę otworzyła ta druga :eye:


Dokładnie, zgadzam się w 100%. Niby jest czysto, niby ma być fajnie, ale to brzmi tak tragicznie że nie jestem w stanie tego spokojnie wysłuchać. Występ z LA był świetny, a to jest jęczenie, buczenie i cierpienie. Takich rzeczy się nie robi... Nie krzywdzi się własnych fanów. Zmasakrowały to kompletnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez Leonardo » 21 kwietnia 2012, o 17:45

Mi się podobało. <lol> Nie no serio. xD Lena ma kilka fałszy albo gitarzysta je*ie chwyty, anyways, doesn't matter. Jest w porządku. Bardzo podobała mi się interpretacja tej drugiej babeczki. Poza tym że Lena odmawia różaniec od 4:17 ;)

koko: Jak już bardzo chcesz użyć słowa powszechnie uznawanego za wulgarne to zadbaj o odpowiednią cenzurę gwiazdką. :coctail:
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez Grafitt » 22 kwietnia 2012, o 21:48

lenok napisał(a):btw: Tylko mi się zdaje że Lena tak dziwnie na tą całą Vassy patrzyła, troche jakby napalona na nią była. Ale wydaje mi się że wszyscy wiemy że Katina taka do końca "strejt" nigdy nie była.
Trzecia osoba, która to zauważa. :hahaha: Jak tylko się zorientowałam jakimi spojrzeniami ona rzuca to prawie padłam. Wątpię, że są one podyktowane super-zajebistymi zdolnościami wokalnymi Vassy więc... no wiesz. :eye: Może jakieś rozdwojenie jaźni czy coś? :ups:

Tu się zgodzę z przedmówczyniami. Mi się troche czasu tatu przypominają. A tak wgl to co Lena w niej widzi bo albo mi się zdaje(bo jej nie znam) że babka ma bliżej do 50, niż do 40.
A co do piosenki to orginału nie lubię, ale cover ujdzie. Lenka troche słychać jakby podniosła swoje umiejętności wokalne.
Grafitt
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 kwietnia 2012, o 11:55

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 22 kwietnia 2012, o 23:11

Grafitt napisał(a):babka ma bliżej do 50, niż do 40.
Nie no, tak na oko to dałabym jej z 30+. :D Próbowałam znaleźć jej datę urodzenia, ale nigdzie nie ma. Podano tylko że urodziła się w Darwin (Australia). To chyba taka prawie namacalna wersja stwierdzenia, że kobiet o wiek się nie pyta. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości




Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 29 maja 2012, o 18:45

(Sittin' On) The Dock of the Bay (cover)

Bez falsetu. Jestem pod wrażeniem. :coctail: A tak poważnie, to jeden spory fałsz był (wAsting + time bo tak dziwnie wyszło), a tak to mi się nawet podobało. Dość nisko ale nie brzmiało tragicznie. "SUN" z 0:35 bardzo fajne było. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 31 maja 2012, o 07:43

NRJ (materiał fanki)

"Nie jesteśmy już przyjaciółkami. Shit happens."

Nie mam pojęcia jak skomentować takie podsumowanie wieloletniej przyjaźni, ale po wiadomości o odwołaniu EURO mam wrażenie, że nie zostawię na niej suchej nitki. Jeżeli mówię o kimś, że jest dla mnie jak rodzina, jak siostra, to naprawdę nie przeszłoby mi przez głowę żeby relacje z nim podsumować takim stwierdzeniem i taką miną choćby skały srały. CO TO KUŹWA MIAŁO BYĆ? Z Leny wyszła suka i nie jestem pewna czy mi się to podoba. Julia jest jaka jest i komentowała jak komentowała, ale o Lenie na wizji nie powiedziała złego słowa. Katina w sumie też nie powiedziała tego na wizji, ale jednak jest. Ocena dorobku artystycznego to jednak co innego i jakby się nad tym zastanowić, stwierdzenie "Stać ją na więcej." było zachęceniem do szukania czegoś innego. Naprawdę. Mogła sobie podarować to ship happens, bo to mnie zraziło maksymalnie. Wszyscy wiedzą, że między nimi nie jest najlepiej, ale gdyby zdanie sformułowała ciut inaczej to reakcje byłyby zupełnie inne. Jestem zawiedziona tym, jestem zawiedziona EURO. Rzygać już mi się chce tym wszystkim. BaY!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez aREk » 31 maja 2012, o 11:27

koko, mnie się wydaje, że to "shit" to po prostu nieciekawy obrót spraw, a nie wycieczka personalna względem Julii ;)
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 31 maja 2012, o 11:28

aREk napisał(a):koko, mnie się wydaje, że to "shit" to po prostu nieciekawy obrót spraw, a nie wycieczka personalna względem Julii ;)
Tego nie powiedziałam. Po prostu brzmi to nieciekawie w tym kontekście. Tak na odwal...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 1 czerwca 2012, o 18:48

koko napisał(a):
"Nie jesteśmy już przyjaciółkami. Shit happens."


Tam Shit a tu kit
Лена Катина на сцене Премии Муз ТВ 2012
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron