Multimedia (utwory, widea)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Waste_Manager » 20 czerwca 2010, o 15:02

Julcia_Volk napisał(a):Stay Bul!m!atron remix
Download

Czy wokal z tego remixu pochodzi z koncertu czy z wersji studyjnej? Brzmi bardzo czysto wiec zastanawiam sie czy aby gdzies po necie krazy wersja studyjna? Fajny remix ale nie lepszy od orginalu...

Edit:
Z konta tego goscia:
Lena Katina of T.A.T.U's solo debut is here! Full legnth album + remixes from myself & Reid Speed out soon!

Tlumaczenie: Abum solowy Leny Katiny z grupy t.A.T.u. juest tutaj! Caly album + remixy moje i Reid Speed juz niedlugo!

Wyglada na to ze gosciu z kads wytrzasnal caly album!
Ostatnio edytowano 20 czerwca 2010, o 15:06 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Alexander » 20 czerwca 2010, o 15:15

Waste_Manager napisał(a):Edit:
Z konta tego goscia:
Lena Katina of T.A.T.U's solo debut is here! Full legnth album + remixes from myself & Reid Speed out soon!

Tlumaczenie: Abum solowy Leny Katiny z grupy t.A.T.u. juest tutaj! Caly album + remixy moje i Reid Speed juz niedlugo!

Wyglada na to ze gosciu z kads wytrzasnal caly album!


Gościu miał remixować utwory na żywo, przed koncertem Leny, ale się nie stawił. Stąd też ma acapelle, a prawdopodobnie i fragmenty steamów, więc może być w stanie sklecić podkłady przypominające studyjne aranżacje. Czyli pewnie ma co najwyżej 5 acapelli utworów które już znamy i fragmenty podkładów do nich, nie ma mowy o całym albumie. Jak na razie podobno Reid Speed już robi remix do "So not cool". I tyle.

The remix is not official. The DJ was supposed to do an opening performance for Lena using live remixes, and that's why he got the vocals, and not for any other purpose. Eventually he haven't shown up to the event and now share material he wasn't allowed to. The management finds the remix extremely bad.


To jakby ktoś miał jakieś wątpliwości. :eye:

Btw. mam nadzieję, że gościu rzuci acapellami... :palec: Bo remixów dobrych to on nie robi, więc niech się już przyda jakkolwiek społeczności chociaż.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 21 czerwca 2010, o 10:59

Remix rzeczywiście najwyższych lotów nie jest, ale wokal.... :zako: Brzmi bajecznie i tylko czekać aż w końcu album wyjdzie. Tylko tak mnie trochę dziwi, że management daje acapelle pierwszemu lepszemu dj'owi z brzegu. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 25 czerwca 2010, o 09:40

Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 25 czerwca 2010, o 09:59

ProsteRuchy napisał(a):Stay (audio)
Ale przecie to jest to z występu... Jakiś ciul zripował i wrzucił żeby sobie oglądalność nabić. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 18 sierpnia 2010, o 09:49

The Rasmus ft. Lena Katina - "October and April"

O Boże jedyny. :oczka:
Po kiego grzyba zastąpili ją Anette Olzon to ja nie wiem... Pure epicness. :zako:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 18 sierpnia 2010, o 12:07

ło boże :oczka: nie wiem co powiedzieć :zako:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 18 sierpnia 2010, o 14:07

Julcia_Volk napisał(a):Jakiś rusek napisał w komentach pod linkiem
A dokładnie brzmi to mniej więcej tak:

TheSmDimka napisał(a):Demo piosenki October and April zostało nagrane przez Lauriego i Lenę w 2003 roku w studio Cherrytree Records. Piosenka October and April miała oryginalnie znaleźć się na albumie The Rasmus pt. "Black Roses" (który notabene został wydany w drugiej połowie 2008), ale przez zerwanie umowy między Universalem a t.A.T.u. nie doszło do tego. W 2009 piosenka znalazła się na albumie The Rasmus Best of 2001-2009, a partie Leny zostały zastąpione przez wokalistkę zespołu Nightwish.

Już zapytałam kolesia skąd ma te informacje. :coctail: Jeżeli to prawda - zerwanie umowy z Universalem właśnie umocniło swoją pierwszą pozycję w moim osobistym rankingu t.A.T.u. - the worst epic fails EVER. :eye: Chociaż... Wątpię w powiązania między Universalem, Cherrytree Records i The Rasmus... No i rozstrzał czasowy nieco podejrzany. Trochę to wszystko naciągane, ale się przekonamy. Może. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez micha21 » 18 sierpnia 2010, o 17:20

O mój Boże, aż mnie ciarki przeszły. :love: Teraz będę tego słuchać na okrągło.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Happy Smile » 18 sierpnia 2010, o 19:19

to zostało nagrane w 2005, podczas sesji nagrań do dangerous and moving [tatu.ru]
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 18 sierpnia 2010, o 20:17

Ostateczna wersja jest taka: Wersja z Leną powstała w 2005 roku. The Rasmus na samym początku byli zainteresowani współpracą z inną rosyjską wokalistką, ale ta odmówiła. Zamiast niej zostało zaangażowane t.A.T.u.. Piosenka miała znaleźć się na albumie Black Roses, ale plan zniweczyło zerwanie umowy między t.A.T.u. a Universal Records/Interscope Records w 2006 roku. Potem piosenka została nagrana ponownie tym razem we współpracy z Anette Olzon.

Czyli wszystko oprócz daty nagrania się zgadza. :coctail: Żal ściska po prostu...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 18 sierpnia 2010, o 21:20

Może, by pomóc Lenie i jej last.fm otagujemy to jako:
Artysta - Lena Katina
Tytuł - October and April (feat. The Rasmus)
?
:D

Bardzo ładne, ale trochę szkoda, ze nie jest owocem "solowych" zmagań Leny.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 18 sierpnia 2010, o 21:24

powazny napisał(a):Może, by pomóc Lenie i jej last.fm otagujemy to jako:
Artysta - Lena Katina
Tytuł - October and April (feat. The Rasmus)

Bardzo dobra inicjatywa powazny. :coctail: Osobiście męczę to już od rana takim właśnie tagiem.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Multimedia (utwory, widea)

Postprzez KatinaVolkova » 19 sierpnia 2010, o 00:44

Dlaczego nie ;)
Dobry pomysł ;)
Zawsze można coś zdziałać ;)
Co kilka głów to nie jedna ;)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Przemko » 19 sierpnia 2010, o 19:56

Piosenka w tym wykonaniu brzmi fantastycznie. Szkoda, że oficjalna wersja wyszła bez Leny - duet L&L wyszedł zarąbiście. No może Lauri został ciut przyćmiony przez wokal Leny, ale dla nas to nieomylny znak, że Lena ma głos i to jaki :D
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron