Do kogo porównać solową karierę Leny Katiny?

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Do kogo porównać solową karierę Leny Katiny?

Postprzez TATYRUSSIA » 12 lipca 2009, o 13:01

Do kogo z polskich bądź zagranicznych solowych karier będzie można porównać Lenę... ?

Jeśli chodzi o mnie to myślę, że będzie to coś w stylu: Anny Dąbrowskiej ewentualnie delikatnie Tatiana Okupnik...
Pomimo, że Tatiana ma mocny głos to uważam, że Lena będzie miała podobny styl piosenek...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koko » 12 lipca 2009, o 13:14

Co do Ani Dąbrowskiej to mogę się zgodzić, ale jeżeli chodzi o Okupnik - w żadnym wypadku.
Osobiście chciałabym żeby jej solo było połączeniem np. Bitter:Sweet, Lamb oraz Imogen Heap, no ale marzyć każdy może. :eye:
Zważywszy na to, że chłopaki biorą czynny udział w powstawaniu albumu, uważam że będzie to taki rock z połączeniem popu i elektroniki (coś a'la Kelly Clarkson).
Pożyjemy zobaczymy. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 12 lipca 2009, o 13:31

Dżizas, wszystko tylko nie Tatiana... Teraz będę miał koszmery po nocach :rozp2:

Ja liczę na coś ambitnego, nie robionego pod plastikowe gusta. Jakaś dobra, surowa elektronika w stylu Imogen byłaby ok, ew. Jakieś rockowe wstawki. Słuchając aranżacji wcześniejszych dem Leny, jestem spokojny o to, co chłopaki wyczyniają. Kaszany nie odstawią.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 15 lipca 2009, o 12:24

Ja myślę, że Lena będzie grała coś typowo rosyjskiego np. Alsou

Lena grający w stylu Kelly Clarkson czy Ani Dąbrowskiej? Boshe, wolę już Britney, przynajmniej jest kontrowersyjna :D
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Lacrima » 16 lipca 2009, o 17:37

Vedis napisał(a):Ja myślę, że Lena będzie grała coś typowo rosyjskiego np. Alsou

Lena grający w stylu Kelly Clarkson czy Ani Dąbrowskiej? Boshe, wolę już Britney, przynajmniej jest kontrowersyjna :D

Z tego, co wiem, zarówno Lena, jak i Julia mają nagrywać TYLKO w angielskim.

Co do Dąbrowskiej się nie zgodzę. Dziewczyna znalazła styl w muzyce, w którym się odnalazła i lubi w nim śpiewać. Mam nadzieję, że z Leną będzie podobnie. Nie wyznaczam jej granic: pop- electro - rock. To tylko od niej zależy, co będzie chciała śpiewać. I prawdę mówiąc, nie wiem, do kogo ją porównać hehe ;) na pewno nie do plastików, śpiewających o tym, jak się je fajnie w dupę rżnie, ani do tych wszystkich Gosi Andrzejewicz... o.O Chciałabym, żeby Lena stworzyła coś nowego, do czego inni później będą wracali po latach :)
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Vedis » 23 lipca 2009, o 10:04

Ale Lena przecież może śpiewać po angielsku, ale za to w rosyjskim klimacie ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Rafi14 » 24 lipca 2009, o 07:09

Ja tam bym wolał żeby Lena śpiewała po rosyjsku ale także po angielsku.Sama Lena mówiła że to będzie styl t.A.T.u czyli pop-rock. :)
Rafi14
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lipca 2009, o 07:01

Postprzez cyna » 24 lipca 2009, o 10:23

A mi to obojętnie w jakim języku byle żeby zaczeły śpiewać...Obie zresztą! :D
T A T U <33
cyna
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lipca 2009, o 16:48
Lokalizacja: Sląsk

Postprzez Lacrima » 25 lipca 2009, o 20:54

Vedis napisał(a):Ale Lena przecież może śpiewać po angielsku, ale za to w rosyjskim klimacie ;)

Fajnie byłoby :) Chociaż osobiście wolę, jak Lena śpiewa po rosyjsku. Ma to swój niepowtarzalny urok :)
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez ProsteRuchy » 16 października 2009, o 18:47

A mi sie wydaje ze styl muzyczny Leny bedzie polaczeniem elementow tatu (elektro-pop) oraz rockowych wstawek. Licze na deser skladajacy sie z : Natalii Lesz + t.A.T.u. + Evanescece. Gdyby plyta Leny laczyla w sobie wszystkie te 3 style okraszone pieknym wokalem Leny to bylbym mega zadowolony :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez madness80 » 16 października 2009, o 22:46

W mojej ocenie, gdyby Lena Katina podążyła w klimacie bardziej gotycko-elektro-rockowym to odniosłaby mega sukces... Nowoczesne fajne, ambitne brzmienie ....i też uważam ,że nie powinna rezygnować z rodzimego języka, będzie w tym o wiele bardziej wiarygodna niż kreując się na "Dolores" al'a tancerka flamenco.
Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
madness80
Nowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 września 2009, o 10:15
Lokalizacja: Olsztyn


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron