Niepotwierdzone informacje, plotki

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ProsteRuchy » 10 grudnia 2009, o 19:02

It seems that Lena сново co-operates with Lena Kiper!..(the author of a song "Ya Soshla S Uma") :heart:
http://www.elenakiper.com/publishing/artists
(The third in the list- Елена Катина ( экс-t.a.t.u ))


Oby to była prawda, Kiper jest bardzo utalentowaną producentką oraz autorką tekstów, uwielbiam jej płyte Nichya.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 10 grudnia 2009, o 19:07

To ona jeszcze istnieje? :D Jeee. Świetnie jakby współpracowała z Leną :D Informacja jest na tyle wiarygodna, bo to oficjalna strona, a na tyle "świeża" bo przy "Lena Katina" widnieje "(eks tatu)" :D Jupi :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Vedis » 11 grudnia 2009, o 12:35

Nom Elena Kipper ma talent do tworzenia świetnych utworów :) Gdyby to było prawda, to na pewno Lena stworzy coś świetnego.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Nina » 12 grudnia 2009, o 16:03

Proszę, niech to się okaże prawdziwą wiadomością. To by była naprawdę wspaniała i owocna współpraca!!! :nana:
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez ProsteRuchy » 8 stycznia 2010, o 21:01

Lena Katina oraz Troy MacCubbin posiadają swoje konta na oficjalnej stronie Cherrytreerecords.com . Czyżby była to zapowiedź podpisania kontraktu z ChTr?
Troy na podobne pytanie odpowiedział
MMMM maybe ? Maybe guys!
We will see Wink
.
Oby Maybe przerodziło się w YES :P
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Alexander » 9 czerwca 2010, o 21:56

Właśnie tak przesłuchiwałem sobie utowy zespołu nichya i mam wrażenie, że w nowych piosenkach Leny rzeczywiście Kiperowa palce maczała. I to bardzo dobrze. Przesłuchanie tych kawałków dało mi lepsze wyobrażenie nad tym jak będą wyglądać wersje studyjne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Alexander » 20 czerwca 2010, o 15:27

Tak myślę, że warto poruszyć forum moim nowym spostrzeżeniem.
Pamiętacie kubki z napisem "I see the beast inside of you" ?

Jak się okazuje, jest to fragment refrenu "So not cool".

Ponadto na forum Katiny przy okazji ukazania się nieoficjalnego remixu "Stay", pojawiły się informacje, że powstają remixy "So not cool" (ludzie mieli nadzieję że remix "Stay" jest oficjalny i oznacza to, że remixy "So not cool" również wyciekną.)

Czyżby... pierwszy singiel? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 21 czerwca 2010, o 10:56

Bardzo prawdopodobne. Czy to dobry wybór to w sumie trudno powiedzieć. Do piosenki jeszcze się przyzwyczajam, aczkolwiek mam nadzieję że management czyta chociażby forum tatu.ru i widzi jak fani się jarają IRS... :eye:
Poczekamy i zobaczymy. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 22 czerwca 2010, o 22:16

Ja mam nadzieję, że wypromowanymi piosenkami będą World i IRS.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 10 lipca 2010, o 20:23

Dzisiaj doznałem objawienia i powiadam wam, na albumie Leny znajdzie się utwór o tytule "Body Shop", ewentualnie będzie to często powtarzana linia w takowej piosence ;). Nie pytajcie skąd to wiem :D
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 24 lipca 2010, o 17:29

Rosyjskie media podobno donoszą, że premiera albumu Leny jest przewidziana na koniec 2010, bądź początek 2011... Pojawiła się też plotka, że pierwszym singlem będzie IRS i klip będzie nagrywany w przyszłym tygodniu.
Jeżeli wiadomości o IRS to prawda - bomba. :love: Z drugiej strony, jeżeli istniały takie plany, Lena być może wspomniałaby o nich w ostatniej aktualizacji vloga. Ogólnie co do obu informacji pozostanę sceptyczna i poczekam na jakieś oficjalne informacje od managementu.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 24 lipca 2010, o 19:11

Informacje te mogą okazać się prawdziwe gdyż wszystkie Rosyjskie media nawiązujące do tego tematu podają te same fakty:
http://i-muz.ru/page/eks-solistka-tatu- ... ssha003190
http://mapmusic.ru/newsm/1435-lena-kati ... -goda.html
http://www.newsmusic.ru/news_3_20208.htm
http://news.yandex.ru/yandsearch?cl4url ... ssha003190

Ja osobiście mam nadzieje że to prawda. IRS pierwszym singlem powinno być xD Z ciekawym, kolorowym i dynamicznym teledyskiem może zawojować wiele. Liczę również na to że management obrał taką taktykę iż przed wydaniem albumu pojawią się dwa single. Pierwszy, IRS który przypomni światu o wokalistce Lena Katina która była rudą połówką tatu. Drugi natomiast z mocnym uderzeniem zapowie album i nakręci ludzi na jego poznanie. Nie obraziłbym się gdyby drugim singlem było World <serduszka>
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 24 lipca 2010, o 21:11

http://www.intermedia.ru/index.php3?action=view&id=109686&gid=56
Цитата:
28 июля начинаются съемки дебютного клипа проекта экс-солистки дуэта t.A.T.u. - "Lena Katina" на трек "HoldHate"!
Более года прошло с момента начала записи альбома Лены и вот, наконец, она решила порадовать публику долгожданным релизом.
Съемки пройдут в три дня в Лос-Анджелесе. Скорее всего, релиз видео будет приурочен к сольному концерту Лены в Сан-Франциско 17 сентября.
Также, почти готов материал для дебютного альбома проекта "Lena Katina". Он будет состоять из 14 треков, несколько из них Лена исполнила на своих выступлениях. Выход альбома "Marvellous Rustle" ожидается в конце этого года.
Как сообщает Intermedia, со ссылкой на пресс-атташе группы Евгению Воеводину, в конце лета начнется международная пиар-кампания проекта.
Нам остается только ждать "Изумительного Шелеста" и изумительных песен от бывшей солистки всемирно известного дуэта t.A.T.u.

July 28 start shooting their debut video project ex-dancer duo tATu - "Lena Katina" on track "HoldHate"!
Over a year has passed since the start of the recording of the Lena and then, finally, she decided to please the audience a welcome release.
Filming will take place in three days in Los Angeles. Most likely, the release of the video will be confined to the solo concert of Lena in San Francisco on September 17.
Also, almost ready material for their debut album project "Lena Katina". It will consist of 14 tracks, several of them, Lena sang in their speeches. Release of the album "Marvellous Rustle" is expected later this year.
According to Intermedia, with reference to the press attache of Eugene Vojvodina, in the late summer will begin an international PR campaign of the project.
We can only wait for "Marvellous Rustle" and gorgeous songs from the former soloist of the famous duo tATu

:oczka:
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 24 lipca 2010, o 21:15

ProsteRuchy napisał(a): ex-dancer (...) 14 tracks (...) "Marvellous Rustle" (...) Eugene Vojvodina

Ex-dancer mówi samo za siebie. :eye: Jeżeli informacja o 14 piosenkach się potwierdzi to jestem w siódmym niebie. :love: Wyszłoby na to, że nawet połowy materiały nie znamy. Co do tytułu albumu... "Cudny Szelest". No nie wiem - tymczasowo mnie nie przekonuje.

Eugene :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 25 lipca 2010, o 18:26

Troy na zadane za pośrednictwem Twittera pytanie:
You guys are doing a music video this week, or is it just a rumor?

Odpowiedział
Troy писал(а):
Mmmmmmmm maybe Wink


Czyli bardzo prawdopodobne że na dniach powstanie teledysk do pierwszego singla Leny :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron