Niepotwierdzone informacje, plotki

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez koko » 19 czerwca 2011, o 10:06

Jako iż Lena w wywiadzie wspomniała o tym, że ma chłopaka o imieniu Sash(a) pragnę Was poinformować, iż prawdopodobnie jest to Sash Kuzma- wokalista zespołu, w którym kiedyś grał Sven. Słit focia oraz próbka zdolności woklanych. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szarit » 19 czerwca 2011, o 13:37

Jeżeli to naprawdę jest nowy facet Leny to muzycznie jest całkiem w porządku ;) i mam nadzieję że wpłynie nieco na twórczość Lenoczki by ostrzej śpiewała,bo pasuje jej muzycznie ostrzejszy styl.Co do wyglądu nie darzę estymą ludzi z kolczykami na twarzy i nie tylko,ale na tle tego jak wygląda facet mojej kumpeli ten wygląda niewinnie :coctail: ,a swoją drogą z Leny to cicha woda takiego rockowca sobie znalazła,no i na tej fotce wygląda na bardzo zadowoloną ;) .
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez robertkey » 19 czerwca 2011, o 23:05

Bardzo dobrze ze ma faceta. Ja go ocenic estetycznie nie moge jednak jesli jej sie podoba to ok. Czy wplynie na jej styl muzyczny, oby ale watpie. Przynajmniej bedzie miala o czym pisac gdy ja rzuci. A to prawie pewne. Chyba ze Lenka pierwsza go pogoni? :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez yuliasavicheva » 20 czerwca 2011, o 19:01

Ciekawa jestem który to już jej facet i kiedy wreszcie wyjdzie za mąż.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szarit » 20 czerwca 2011, o 22:45

Który nie wiadomo,to tylko Lena wie,ale za czasów pamiętnej eurowizji Był Aleksander,potem miała ponoć wyjść za mąż za niejakiego Andrieja a później był Anatolij też ze 2-3 lata potem nic i teraz znowu Sasha.Lena chyba lubi mieć facetów z imieniem na "A".A co do zamążpójścia jakoś słabo to widzę w końcu ponoć jej związek z Anatolijem się rozpad,bo on chciał małżeństwa i dzieci a Lena woli "robić karierę".
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez yuliasavicheva » 21 czerwca 2011, o 13:25

Dawno temu krążyły plotki o ciąży Leny, szkoda że nie prawdziwe. Coś mi się wydaje że byłaby lepszą mamą niż piosenkarką.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szarit » 21 czerwca 2011, o 16:48

Ja słyszałam jeszcze lepszą plotkę że jednak wyszła za mąż za Anatolija na Kubie gdzie też mieli miesiąc miodowy,ale po 2czy 3 miesiącach rozwiedli się,niestety nie potwierdzone,ale fakt że w tym czasie na urlopie na Kubie była.A czy lepszą mamą ?nie wiadomo skoro nie czuła się na siłach by być żoną i postarać się o dzieci wcale nie znaczy że byłaby dobrą matką,Lena jakoś pociągu do tego nie ma..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szym » 21 czerwca 2011, o 17:02

Jeżeli chodzi o ploty, to moim zdaniem ona jest prawdziwą lesbijką, tylko teraz głupio się jej przyznać :eye:
I tak nikt by nie uwierzył.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szarit » 21 czerwca 2011, o 17:26

Szym napisał:
Jeżeli chodzi o ploty, to moim zdaniem ona jest prawdziwą lesbijką, tylko teraz głupio się jej przyznać
I tak nikt by nie uwierzył.

A wiesz też sobie tak pomyślałam,ale że jej rodzina jest religijna (Lena w sumie też)to głupio jej i na siłą chcę być hetero,a Julia się na Lenę o to obraziła i dla tego związała z Parvizem,bo miała dość czekania aż się Lena zdecyduje,ale to tylko moja hipoteza :eye:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez koko » 21 czerwca 2011, o 17:44

... a zupa była za słona! :eye:

Pamiętam że kiedyś (może w 2007/2008) jakiś fan zrobił bloga, w którym rzucał "dowodami" jak z rękawa. :eye: Dowodami na domniemane homoseksualne skłonności Katiny rzecz jasna. Były tam zdjęcia, wszystko pięknie opracowane. Jedno co mi utkwiło w pamięci to mierzenie odstępu między nogami podczas chodu. Że niby im szerzej rozstawione nogi, tym większe prawdopodobieństwo na to iż dana kobieta jest lesbijką. :lol2:

A tak naprawdę to Lena jest ze mną. :eye: Z mojego imienia wystarczy wyciąć M, O zamienić na S, N na A, I na S, K na Z i to wszystko. Sasza jak nic. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez Tija » 21 czerwca 2011, o 20:41

Ja od zawsze uważałam, że przez to, iż rodzina Leny jest przesadnie wierząca Katina nigdy nie przyzna się do tego, że jest prawdziwą lesbijką. Skoro teraz pokazuje jaka jest naprawdę to czemu tekst do Never forget you brzmi jak wyznanie zakochanej dziewczyny. Nikt mi nie powie, że w tekście fraza ''jesteśmy sobie przeznaczone'' ma tylko wydźwięk dozgonnej przyjaźni. Chód, niechęć do makijażu. Ubieranie się''na sportowo''.Brak dowodów na to, że ma faceta (może oprócz 2 czy 3 fotek w przeciąu hmm 11 lat?) wszystko przemawia za tym,że jest lesbijką.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szarit » 21 czerwca 2011, o 23:41

tija napisał/a:
Ja od zawsze uważałam, że przez to, iż rodzina Leny jest przesadnie wierząca Katina nigdy nie przyzna się do tego, że jest prawdziwą lesbijką. Skoro teraz pokazuje jaka jest naprawdę to czemu tekst do Never forget you brzmi jak wyznanie zakochanej dziewczyny. Nikt mi nie powie, że w tekście fraza ''jesteśmy sobie przeznaczone'' ma tylko wydźwięk dozgonnej przyjaźni. Chód, niechęć do makijażu. Ubieranie się''na sportowo''.Brak dowodów na to, że ma faceta (może oprócz 2 czy 3 fotek w przeciąu hmm 11 lat?) wszystko przemawia za tym,że jest lesbijką.

Proszę cię te dowody to można o kant d...potłuc tyle są warte :eye: Nie wiem jak chodzi Lena,ale nie brak kobiet i dziewczyn poruszających się z wdziękiem słonia,a także takich co poruszają się bardzo szybkim i sprężystym krokiem,marny argument.Niechęć do makijażu w naszym kraju i na wschód ma podłoże kulturowe i religijne,nie brak rejonów gdzie wiele osób uważa kobiety malujące się za zwykłe k...także wśród kobiet :/ wiele tak myśli,a Lena od wielkiego dzwonu umalować się potrafi więc nie jest z nią najgorzej.Często powodem niechęci do makijażu jest wychowanie,moja kumpela mieszkająca w Niemczech mówi wprost malują się już 7-8 latki jak są jakieś starsze bez makijażu w szkole znaczy z Polski czy innego wschodu :eye: .Ubranie na sportowo :faint: no wiesz ja też ubieram się na sportowo a do tego militarnie,bo lubię i cenię sobie pełną swobodę ruchów i wygodę(do tego mam dziwne hobby),ale kobiet zwyczajnie nie lubię i nie napiszę czemu :luv: :nunu: a mężczyzn wręcz przeciwnie ,myślę że obraziłabym się gdyby ktoś wziął mnie za lesbijkę ze względu na strój czy słaby makijaż,a ocenianie człowieka po tych "dowodach"świadczy tylko o małej wiedzy i kierowaniu się nie rozumem,ale jakąś formą mody czy innymi stereotypami co nijak ma się do rzeczywistości.Co do fotek kilka z byłymi ma ,ale Lena nie lubi gdy ktoś się nią interesuje więc szczelnie ukrywa swoje życie prywatne a my możemy sobie za to "pofantazjować"jak naprawdę wygląda jej życie prywatne.Co do piosenki to faktycznie brzmi dość dwuznacznie ale to też żaden dowód tylko zwykłe domysły i hipotezy
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez robertkey » 23 czerwca 2011, o 10:44

Szarit spokojnie. Oczywiście, że po jakiś wydumanych symptomach nie można określać człowieka. Mi byłoby trudniej rozpoznać lesbijkę bo znam ich mało. Ostatnio jedna chciała namówić moja dziewczynę na małe "co nieco" ;) Nie specjalnie ładna ale tez nie stereotypowy babochłop. Poza tym zakładam ze wszyscy żartujemy w tym wątku :szczerbaty: Koko to sprowokowała podsuwając temat tego internauty. A ja mam nadzieje ze Lenoczka nie jest les. Po prostu jest skryta i nie uważa za stosowne aż tak afiszować się życiem prywatnym. Jak wiemy nasza Julcia kochana ma trochę inna strategie ;)




Tija:/ Polskie znaki i interpunkcja nie gryzą.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szarit » 24 czerwca 2011, o 02:34

Jestem spokojna ale wnioski jakie niektórzy wyciągają(i z czego) rozkładają mnie na łopatki i naprawdę nie wiem śmiać się czy płakać (albo jedno i drugie).
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez koko » 22 lipca 2011, o 10:29

Na stronie terra.com.mx pojawił się artykuł o Lenie, który zawiera w sobie cytaty z Katiny. Nie wiem czy to źródło jest rzetelne zatem informacje zamieszczę tutaj. :coctail:
- album wciąż nie ma tytułu, a teraz trwają prace nad dwiema ostatnimi piosenkami;
- Katina mówi, że ma wielu fanów w Ameryce Łacińskiej
- premiera teledysku w telewizji i internecie przewidziana jest na koniec lipca (jest to przypis terra.com.mx, a nie cytat z Leny);
- lubi znaczenie jakie ma Never Forget;
- album MOŻE będzie miał premierę we wrześniu, a sam singiel za kilka tygodni pojawi się na iTunes;
- myśli o współpracy z jakąś niezależną wytwórnią;
- t.A.T.u. nigdy nie wróci.

Niech ktoś mi powie na co oni czekają? Premiera na iTunes powinna być już dawno, góra tydzień po premierze radiowej. Management Katiny robi z siebie takich dupnych profesjonalistów, ale pracują od dupy strony. Taka prawda. Wszystko zrobiłabym inaczej. Teledysk powinien zostać zrobiony przed premierą. Dlaczego? Otóż proszę państwa, gdy wszystko jest już gotowe to nie trzeba się spieszyć i można spokojnie działać. Osobiście zrobiłabym to tak: teledysk zrobiłabym przed premierą, nie wiem na jakiej zasadzie utwory pojawiają się na iTunes, ale ogólnie uzgodniłabym wszystko także przed premierą. Potem singiel idzie do radia, na drugi dzień premiera w iTunes i tydzień po teledysk pojawia się na YouTube i w stacjach, które go zechcą. Boris pewnie by mnie zjechał mówiąc, że to wszystko nie jest takie łatwe. :eye: Mam wrażenie, że ich planem jest brak planu i totalny spontan. Spontan jest fajny, ale nie w takich dziedzinach życia. Jakaś strategia musi być. Najpierw chcieli uderzyć w rynek w Stanach, ale mam wrażenie, że ten plan już odszedł do lamusa. Teraz widać, że Katina oraz jej cudowna drużyna Actimela mają zamiar promocji (buahahahaha) w Ameryce Południowej. I to w sumie jest jakiś pomysł, bo t.A.T.u. nadal jest tam popularne więc być może coś z tego będzie. Problem w tym, że znając życie i management to i tak spieprzą sprawę. :eye:

Co do niezależnej wytwórni... Rozumiem że większa typu Universal zdziera kasę aż miło i artyście mało zostaje, ale heloł, ona zapewnia promocję. Taką z prawdziwego zdarzenia. Promotour, szmery bajery. Wytwórnia Kogucik może co najwyżej wysłać na Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich w Andrychowie. Nie rozumiem, naprawdę. Po kiego grzyba oni chcą z niej robić jakąś dupną niezależną piosenkarkę? No po kiego?! Czasami zdaje mi się, że management tak naprawdę w dupie ma czy Lena odniesie sukces czy też nie. Niby się srają, że ten projekt to ich dziecko, ale przez ostatnie dwa lata... Zaniedbali to dziecko i opieka społeczna powinna interweniować. :eye: No bo na miłość boską, ILE MOŻNA CZEKAĆ? Wczoraj czytałam artykuł o RHCP, w którym napisano że podczas sesji nagraniowych do albumu "I'm With You" napisali 70 piosenek. Katina nad taką ilością piosenek musiałaby chyba siedzieć do emerytury. I to jest właśnie niezależność - chcesz robić wszystko sam i odrzucasz opcję realnej pomocy ze strony wytwórni z prawdziwego zdarzenia. Ażeby chociaż z Cherrytree Records współpracowali... :/

I ostatni punkcik. Pie*dolenie o Chopinie, za przeproszeniem. Najpierw mówią że t.A.T.u. będzie działać na podobnej zasadzie co Black Eyed Peas, potem jednak być może wrócą, a teraz nigdy. Katina przeszła zajebiste pranie mózgu z czego widzę. Julia w wywiadach mówi, że chce współpracować, ale tylko z Leną (managementu w gratisie jej nie potrzeba), na co ona takim tekstem. Śmiech na sali. Prawda jest taka, że jak pieniążków braknie to wróci na kolanach.

Ale się rozpisałam. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron