Niepotwierdzone informacje, plotki

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szarit » 22 lipca 2011, o 14:49

Taa masz rację ja mam lepszą propozycję Julia niech zostanie manażerem Leny i zajmie się organizacją wszystkiego a Lena niech skupi się na muzyce to byłoby najlepsze rozwiązanie a czasem Julia z Lena wystąpiły by razem z jakimś utworem a Borisa i Zenie na emeryturę przyśpieszoną.Kto jest za?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez yuliasavicheva » 22 lipca 2011, o 15:23

Skoro Julce management tak bardzo w rozwoju przeszkadzał, to dlaczego po pozbyciu się go w telewizji, internecie, i na Marsie nie lecą jej solowe klipy? Obie są siebie warte. I co będą ze sobą współpracować i wydawać za przeproszeniem gówniane kawałki w stylu All about us i przez połowę koncertu solowe partie Julii będzie śpiewała publiczność. Taa już to widzę.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez SnegoSmiles » 22 lipca 2011, o 16:22

'album MOŻE będzie miał premierę we wrześniu'

To MOŻE uniemozliwia wiarę w coś takiego -,- Album mieliśmy mieć na początku 2010. Jak ona długo pracuje?! Założę się, że dostaniemy 11 piosenek, a każda będzie trwała 2:59. Julia i Lena lubią krótkie piosenki -,-

Nie uwierzę, że album będzie wydany dopóki nie będę widział okładki i oryginalnej tracklisty.
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez yasoshlasuma16 » 22 lipca 2011, o 21:52

Lena i Julia bez managementu nawet jeśli będą chciały sobie powrócić jako t.A.T.u. to to nie będzie t.A.T.u... Bądź co bądź, może promocja i w ogóle działania managementu nie były zbytnio ekspansywne i sukcesywne ale dzięki managementu t.A.T.u. ma duszę, której nigdy nigdzie nie spotkamy.

Koko, co ty taka nerwowa? XD może dla Katiny ta cała muzyka to zabawa, rozrywka, bez pośpiechu i na luzie? :D Może ona to traktuje tak wiesz, lekko? ^^
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez koko » 29 lipca 2011, o 06:11

yasoshlasuma16 napisał(a):Koko, co ty taka nerwowa? XD

Jestem oazą spokoju. Pie*dolonym zajebiście wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora. :eye: Po prostu już naprawdę to czekanie zaczyna mnie denerwować. Czekamy na wszystko, cały czas, a album od ponad roku ma status "upcoming". Myślałam że solowe projekty coś zmienią w kwestii czekania, ale buahahahaha nadzieja matką głupich. Jestem cierpliwa, ale wszystko ma swoje granice. Być może rzeczywiście dla Leny jest to zabawa, rozrywka, bez pośpiechu i na luzie, ale problem w tym, że z takim podejściem "na luzie" fani powoli zaczną się wykruszać (nawet ci najgorliwsi, tacy jak ja) i potem Katina będzie mogła "na luzie" grać na Krakowskim Przedmieściu. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

eurowizja

Postprzez Tija » 13 sierpnia 2011, o 20:37

<>

Lena na Eurowizji 2012?
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 13 sierpnia 2011, o 22:23

Ha ha ha

"she is a personal favorite of the Prime Minister Putin"
"Russia would love to win again the contest very soon"

że niby, że z Katiną? :eye:


+przeniosłem do odpowiedniejszego działu jak na razie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez koko » 13 sierpnia 2011, o 22:44

Don't trust the voices (extended version)? :eye: Błagam. :lol2:

Ta informacja jest baaaardzo mało wiarygodna zwłaszcza biorąc pod uwagę wypowiedzi Leny odnośnie Eurowizji (konkurs dla debiutantów). Chociaż w sumie... Gdyby chciała zaczynać zupełnie od zera, to dawaj. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez yasoshlasuma16 » 14 sierpnia 2011, o 09:44

Lena i Julia nienawidzą Eurowizji, wypowiadały się bardzo chłodnie na ten temat, i wspominają to bardzo źle - nie ze względu na to, że zajęły trzecie miejsce, tylko że były tak młode, to był taki duży konkurs, ich pierwszy raz śpiewania na żywo i Lena mało na zawał ze stresu nie zeszła ^^
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez szym » 14 sierpnia 2011, o 14:29

No, Lena trochę popsuła ten występ, ale nie będę już rozpamiętywać :eye:
Przynajmniej dali wideo "Never Forget" na stronie eurowizyjnej, ależ ta machina promocyjna pędzi!
(Info raczej nieprawdziwe, bo dali tam nawet newsa o tym, że Julia jest z Sony BMG, co zostało zdementowane od razu przez jej team).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez yuliasavicheva » 24 sierpnia 2011, o 13:12

Obrazek
Ciekawe co mieli na myśli zamieszczając taką informację. Można by pomyśleć że Lena rzeczywiście umarła. Mam nadzieję że portal poszedł po rozum do głowy i to usunięto no i że nikt sobie tej plotki nie wziął do serca i nie wysłano Lenie wieńca, zniczy i intencji mszalnych (za zmarłych).
Ostatnio edytowano 24 sierpnia 2011, o 21:50 przez yuliasavicheva, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez robertkey » 24 sierpnia 2011, o 16:42

No "zabila mnie" ta informacja. :lol: Moim zdaniem jakis redaktorek od tropienia i produkowania wiesci o gwiazdach nie wypil kawy porannej lub byl na kacu. Biedula moze wziela na serio klip Never Forget i cos zaiskrzylo we zwojach mozgowych. :mrgreen: Wyszlo ze to Lenka przeniosla sie na tamta strone. A moze naprawde jakas vLena lub Katina umarla a ci juz usmiercili naszego rudzielca. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez yasoshlasuma16 » 24 sierpnia 2011, o 22:17

Ja nie znam ruskiego :( Dawajta po polszy
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez yuliasavicheva » 25 sierpnia 2011, o 11:38

"Umarła Lena Katina ex solistka t.A.T.u. to po prostu strasznie, cały kraj jest zszokowany" Mniej więcej coś w tym stylu. Nigdy nie byłam dobra w PRECYZYJNYM tłumaczeniu)))
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Niepotwierdzone informacje, plotki

Postprzez Przemko » 25 sierpnia 2011, o 12:52

Jakiś redaktorek widać miał kłopoty z interpretacją klipu Leny. I zrobiło się zamieszanie. :/ Głupota ludzka nie zna granic. :dead:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron