Oficjalny konkurs

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Oficjalny konkurs

Postprzez Pofyrtaniec » 16 października 2009, o 12:48

tatuhq.pl napisał(a):Uwaga fani Leny Katiny!
Oficjalna strona ogłasza unikatowy konkurs. Zetrzyjcie kurz ze swoich klawiatur i przygotujcie swoje palce na ból! Macie okazję wygrać kolację z Leną w moskiewskiej restauracji.

Zadanie
Napisz oryginalną, interesującą, krótką historię o Lenie i chłopakach z zespołu. W opowieści mogą pojawić się również bohaterowie fikcyjni.

Gatunek
Nie ma żadnych wyznaczników co do gatunku. Jedyne co musicie zrobić, to uczynić Lenę głównym bohaterem historii, która musi być nowa, niepublikowana wcześniej w internecie.

Ile napisać?

Oczekuje się krótkich opowieści, nie na miarę "Wojny i pokoju". Limit słowny to 5000 słów. Aby sprawdzić ilość słów w programie Word - Narzędzia -> Licznik słów.

A także!
Byłoby świetnie, gdybyście pomyśleli o oryginalnej prezentacji waszej pracy - dodajcie ilustracje, zdjęcia, może jakaś okładka? Bądźcie twórczy.

Kto ocenia?
W skład jury konkursu wchodzi Lena oraz jej zespół. Użytkownicy oficjalnego forum także będą mieli okazję zagłosować. Zostanie opublikowana lista najlepszych tekstów, abyście mogli oddać swoje cenne głosy. Wybrany przez użytkowników autor tekstu zostanie nagrodzony dużym zdjęciem (z sesji w Los Angeles) podpisanym przez Lenę.

Główna wygrana
Jak zostało już wspomniane powyżej, główną wygraną jest kolacja z Leną. W przypadku, gdy zwycięzca nie będzie mógł pojawić się w Moskwie, zostanie zorganizowany videochat. W tym przypadku zostanie wysłane do niego również zdjęcie z autografem.

Język
Akceptowane są teksty w języku angielskim oraz rosyjskim.

Prace do konkursu możecie przysyłać do 1. grudnia 2009 włącznie, na adres zhenya@lena-katina.com . Wyniki zostaną ogłoszone w styczniu 2010.
Pierwszy oficjalny konkurs właśnie się rozpoczął! Opowieści oczekiwane są w formacie .doc Nie zapomnijcie w temacie maila wpisać "Fan-fiction contest".


Ktoś z Was weźmie udział? ^^ Opcja z videochatem jest bardzo kusząca nie powiem :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Patela » 16 października 2009, o 12:52

Szkoda że tyle nauki i praca ;/ ..
ja to nawet bym mogła tam do niej jechać xd .
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Vedis » 16 października 2009, o 19:34

W sumie to bardzo lubię pisać, ale nie wiem, czy powinnam brać udział, bo dobrze by było, żeby wygrał jakiś fanatyk Leny... Nie chcę pozbawiać go tej przyjemności.

Poza tym po angielsku i rosyjsku... Jeszcze nigdy nie próbowałam pisać w tych językach. Ogólnie pomysł bardzo fajny
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Lacrima » 16 października 2009, o 20:35

Fajny pomysł, tylko... chyba już za stara jestem na takie zabawy :lol:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez TATYRUSSIA » 16 października 2009, o 21:34

Nieźle :D

Pewnie bym coś skrobnął - ale... Nie potrafię dobrze tłumaczyć na angielski, także pewnie by był problemy ze zrozumieniem ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koko » 17 października 2009, o 14:49

Ciekawy pomysł. :D
Gdyby tylko chciało mi się coś napisać, a potem to przetłumaczyć pewnie spróbowałabym swoich sił, ale cóż... Jestem leniem. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Anise24 » 17 października 2009, o 17:42

u mnie tak samo: (dużo nauki i NIE CHCE MI SIĘ!) ale ta nagroda CAŁKIEM CAŁKIEM :oczka:
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez lysyyooo » 18 października 2009, o 13:45

a ja spróbuje coś napisać
mam trochę mało czasu bo pisze prace inżynierską ale postaram się do grudnia może zdążę
to chyba ta nagroda tak na mnie podziałała :mrgreen:
Avatar użytkownika
lysyyooo
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 marca 2009, o 09:24
Lokalizacja: Sętki/Biała Podlaska

Postprzez Anise24 » 18 października 2009, o 20:48

Ja oczywiście też coś sklecę (to wszystko przez tę nagrodę)! Ale za bardzo nie mam czasu i obawiam się, że nie będzie to arcydzieło literackie :rozp1:
Ostatnio edytowano 18 października 2009, o 20:49 przez Anise24, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez h.O.P.e » 19 października 2009, o 20:53

Ja napisze ! :thenx:




Żartowałam :eye:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron