Nasze wyobrażenia na temat solo kariery Leny

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Nasze wyobrażenia na temat solo kariery Leny

Postprzez Vedis » 29 października 2009, o 21:01

Tutaj możemy opisywać jak wyobrażamy sobie album Leny, czyli piosenki, teledyski, okładkę płyty - wszystko, co możliwe. Potem zobaczymy, kto okaże się najlepszym jasnowidzem.

Moja wizja:

Styl - melodyjny pop-rock. Lena od czasu do czasu ozdabiałaby utwory swoim słodkim piskiem... A tak to raczej śpiewałaby nisko.

Teksty - Część byłaby o miłości, a część o różnych problemach światowych, np. o WTC ;P

Okładka albumu - Lena, ubrana w kolorowy strój z lat 70-tych, ze emowatymi skarpetkami na rękach wpatrywałaby się w tytuł albumu.

Teledysk -

Załóżmy, że tekst jest o sprzeciwie wobec przemocy w rodzinie.

Lena byłaby ubrana podobnie jak na ostatniej sesji.

Troy zagrałby przystojnego męża Leny, który wracając z pracy zmienia się w pijaka, który bije swoją żonę. Lena go kocha i bardzo cierpi. W końcu postanawia uciec z domu.
Spotyka szalonych ludzi, wiedzie zupełnie inne życie. Podczas jednej z dyskotek zdradza swojego męża.
Troy bardzo za nią tęskni. Postanawia się zmienić. Niestety jest już za późno. Nigdzie nie może znaleźć Leny. Na końcu popełnia samobójstwo.

PS. U Leny to będzie trochę łatwiejsza sprawa niż u Julii, ponieważ już trochę wiemy jaki ona chce mieć styl.
Ostatnio edytowano 31 października 2009, o 11:24 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 30 października 2009, o 15:26

Strona Internetowa - wyobrażam to sobie tak... Niespodziewanie pod adresem lena-katina.com pojawia się odliczanie do otwarcia. Kilka sekund po zakończonym odliczaniu widzimy napis "Auction Over". Serwer się zawiesza, nikt nie może wejść oprócz Pofcia, który notabene ciągnie neta od ruskich... :eye: Na głównej stronie zobaczymy zdjęcie Leny z najnowszej sesji. Zalotne spojrzenie, czerwone usta, cud, miód, słonecznik. :eye: Po lewej panel kontrolny z newsami i innymi pierdołami.
Ciekawe czy moja przepowiednia się sprawdzi. :oczka: :pope:


:ups:

Tak poważnie:

Styl - electro-rocko(koko)-pop :eye: syntezatory, gitara, perkusja i moje marzenie: Lena grająca na fortepianie :oczka:
Teksty - na pewno bardzo od siebie; tematyka peace&love

Okładka albumu - mam dwie wizje: na pierwszej jakaś ciekawa grafika, napis Lena Katina i ewentualny tytuł albumu (chociaż sądzę, że będzie po prostu Lena Katina); druga wizja to Lena i chłopaki ^^

Na razie to tyle ode mnie. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 31 października 2009, o 11:24

Sorki,nie chciało mi się pisać 2 razy i skopiowałam do tematu o Lenie to samo co napisałam w temacie o Julii, tylko imię zmieniłam... Przez to ta strona internetowa xD
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron