Polska strona

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Polska strona

Postprzez Kamil » 19 listopada 2009, o 15:31

Obrazek

Osoby chętne do współtworzenia strony pilnie poszukiwane!
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Vedis » 21 marca 2010, o 20:46

Co z tą stroną?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Lady_Galant » 22 marca 2010, o 12:09

Właśnie co z tą stroną??

Może i ja mógłbym w czymś pomóc przy stronce?? :rose:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez h.O.P.e » 22 marca 2010, o 18:03

Nie wiem czy zauważyliście ale jest to propozycja Kamila a on jest z TaMtej strony :eye:

W związku z ostatnią drobną sprzeczką nie sądze żeby to było jeszcze aktualne :ups: Ale to takie moje skromne zdanie :cieplo:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Alexander » 22 marca 2010, o 19:03

Mnie się wydaje, że przecież strona istnieje i "miewa się dobrze". Skoro sam administrator uznał, że nie ma sensu publikować na niej newsów o karierze Leny, bo lepiej publikować je na TM gdzie przynajmniej ktoś je czyta, to chyba nie ma co się pchać i próbować na siłę ożywiać tego projektu.

Jak powinniśmy się nauczyć na przykładzie e9, rozłam nikomu nie służy i nie warto się rozmieniać na drobne. Podejrzewam, że domena nie zostanie przedłużona i strona zniknie z polskiego internetu, całkiem słusznie z resztą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 22 marca 2010, o 19:44

Alexander napisał(a):Mnie się wydaje, że przecież strona istnieje i "miewa się dobrze". Skoro sam administrator uznał, że nie ma sensu publikować na niej newsów o karierze Leny, bo lepiej publikować je na TM gdzie przynajmniej ktoś je czyta, to chyba nie ma co się pchać i próbować na siłę ożywiać tego projektu.

Jak powinniśmy się nauczyć na przykładzie e9, rozłam nikomu nie służy i nie warto się rozmieniać na drobne. Podejrzewam, że domena nie zostanie przedłużona i strona zniknie z polskiego internetu, całkiem słusznie z resztą.


Fajnie, że ktokolwiek wiedział o jej istnieniu... To w ogóle nie powstaną polskie strony o solowych karierach tatuszek?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 22 marca 2010, o 21:41

Moim zdaniem to bez sensu. Po co oddzielnie jak na stronach o t.A.T.u. i tak nie ma nic innego do pisania niż ich oddzielne dokonania? Przecież jako zespół już nic nie robią...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez SnegoSmiles » 18 kwietnia 2010, o 10:19

Alexander napisał(a):Moim zdaniem to bez sensu. Po co oddzielnie jak na stronach o t.A.T.u. i tak nie ma nic innego do pisania niż ich oddzielne dokonania? Przecież jako zespół już nic nie robią...


Dokładnie tak!

LenaKatina.pl napisał(a):Pierwsza w Polsce strona poswiecona Lenie Katinie zostala otwarta! Poki co - skromnie, ale czym chata bogata! W miare rozwoju solowej kariery Leny, beda pojawiac sie nowe informacje, a dzialy beda uzupelniane. Mamy nadzieje, ze i szata graficzna przypadla Wam do gustu. Milego pobytu na stronie!


To jedyny news, który tam był! Po co ta strona, skoro kilka ważnych newsów pominęli! :zly:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50


Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość