Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 16 sierpnia 2011, o 16:38

tatuhq.pl napisał(a):18 sierpnia (środa) o godzinie 23, szwajcarska muzyczna stacja telewizyjna Joiz nada najnowszy odcinek programu ZiBBz. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że pojawi się w nim materiał zza kulis powstawania teledysku do singla Never Forget.
Odcinek na pewno pojawi się na stronie internetowej stacji, a tymczasem możecie obejrzeć starszy odcinek programu, w którym Lena oprowadza ekipę po studiu w Los Angeles. >> klik! <<

Poza tym, kilka najnowszych wiadomości dotyczących Leny. Obecnie przebywa ona obecnie w Meksyku na trzydniowej wizycie promocyjnej. W planach ma sesję zdjęciową oraz wywiady. Co więcej, meksykańscy fani będą mieli okazję spotkać się z rudowłosą tatuszką już jutro. Wkrótce zapewne zostaniemy zasypani materiałami z tejże wizyty.

Fest że materiał jest z maja i dopiero teraz go wrzucili na lk.com. :eye: Tak czy siak, w sumie fajnie bo nowe video zza kulis i jeszcze jedno dojdzie. Tekstu, że zmęczyły się sobą nie skomentuję. :eye:
Szwajcarska telewizja. Nie powiem - zdziwiłam się. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 17 sierpnia 2011, o 15:15

Koko a jesteś pewna że nie w piaskownicy to spotkanie, wiesz ostatnio był plac zabaw...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 18 sierpnia 2011, o 21:43

Nie wiem czy zauważyliście ale w większości stron do głosowania aby oddać głos na Lenę trzeba wysłać sms za cenę dla Polski 9 zł wpisać otrzymany kod i oddać głos na "Never Forget" Świat schodzi na psy.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 17 września 2011, o 21:33

Lena pojawi się w programie Poputchiki w radiu Echo Moscow już jutro o 23:05 (21:05 czasu polskiego). >klik!<. Poza tym Never Forget będzie puszczane na Muz TV, MTV, Bridge TV, Music Box, музыке первого, m1. :coctail:

+ Lena będzie gościem programu Hot Secrets na Europa Plus TV. Data jeszcze nie jest znana. >klik!< (artykuł ogólnie o Jul, ale wspomniano o Katinie i programie)
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 26 września 2011, o 16:58

<<www.mtv.ru/Star/lena-katina>>

W Piątek 30 września o godzinie 22.30 ( nie zapomnijcie o różnicy czasowej) na kanale EUROPA PLUS TV wyemitowany zostanie program «HOT SECRETS с Алиной Артц», którego gościem będzie Lena Katina.
<<<HOT SECRETS С АЛИНОЙ АРТЦ>>>
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06


Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 1 października 2011, o 20:17

YuliaSavicheva dzieki. :hura: Bardzo fajny wywiad w Moskowskim Konsomolcu. Mozna powiedziec ze do lezki i do smiechu. ;) Ja jednak uwazam ze Lenke rodzice zrobili we wlasciwy sposob. :eye:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 1 października 2011, o 20:21

Nie ma sprawy, wiem powinnam przetłumaczyć albo wyłuskać co najważniejsze ale mi się nie chciało. Ale ponieważ mamy erę translatorów itd, myślę że że Ci co nie znają rosyjskiego umieją sobie radzić w tym temacie. Aczkolwiek nie rozumiem tytułu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 1 października 2011, o 20:39

yuliasavicheva napisał(a):Nie ma sprawy, wiem powinnam przetłumaczyć albo wyłuskać co najważniejsze ale mi się nie chciało. Ale ponieważ mamy erę translatorów itd, myślę że że Ci co nie znają rosyjskiego umieją sobie radzić w tym temacie. Aczkolwiek nie rozumiem tytułu.

To bys musiala juz raczej tlumaczyc wszystko. Ja tez nie znam rosyjskiego tak dobrze ale staram sie i odswiezam wiedze. Obawiam sie ze ci zdani na translatory moga sobie tylko namacic w glowie.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 1 października 2011, o 20:50

Masz trochę racji, ale istnieją słowniczki ze zwrotami, strony www gdzie tłumaczą z rosyjskiego na polski i odwrotnie. Myślę że zasoby internetu są tak duże że jak się chce to i nie znajomość języka to nie przeszkoda. Wiem z doświadczenia.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 2 października 2011, o 09:49

Ps. A tytul ktory jest cytatem rzeczywiscie jest dwuznaczny. Albo ja tak slabo znam i rozumiem rosyjski. Bo raczej nie podejrzewam Leny o to by chciala nadal nas ekscytowac historia ich "milosci'
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 2 października 2011, o 10:14

Jak dla mnie użycie słów "nie grałam" i "wszystko było prawdziwe" poprzedzone słowem "miłość" jest dziwne, zważywszy na to że Lenka od jakiegoś czasu trzyma się wersji "byłyśmy aktorkami". Chyba że to kolejny chwyt z cyklu "nie ważne co piszą byle pisali"
Nawet jeśli miała zupełnie coś innego na myśli, to nie jest konsekwentna w swoich wypowiedziach.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 2 października 2011, o 10:54

yuliasavicheva napisał(a): Nawet jeśli miała zupełnie coś innego na myśli, to nie jest konsekwentna w swoich wypowiedziach.
Potwierdzam! Albo Lena ma jakieś problemy z wysławianiem się albo ma zaburzenia osobowości. Raz grała, raz nie grała. Niechże ta kobieta się w końcu na coś zdecyduje. :eye: Dodam do tego wszystkiego bardzo ciekawą wypowiedź z wywiadu dla bodajże MTV w 2005 roku: Może w pewnym sensie starałyśmy się sprawić by ludzie uwierzyli (bądź po prostu starały się wmówić ludziom :eye: ), że jest coś jeszcze, coś głębszego niż przyjaźń.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 2 października 2011, o 11:13

Nie zdecydowanie pozostało jej po Tatu, wtedy też nie wiedziały czy się kochają jak siostry czy też nie. Dla mnie nie ma to większego znaczenia, bo jeszcze trochę a solowy projekt Leny Katiny umrze śmiercią naturalną i nikogo nie będzie odchodzić czy Julia i Lena kochały się naprawdę czy tylko udawały (przepraszam za określanie) a głupim ludziom radość.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 2 października 2011, o 11:37

Swiete slowa! Z ust mi to wyjelas. A propos dalszej czesci wywiadu. To skoro u Leny jest juz tak milusio i wogole i w szczegole, dlaczego nie wykorzystuje tego w dzialaniu? Mam na mysli to co pisalyscie niedawno w innym dziale. Meksyk zaskoczyl ok. ale jako artysta chce sie calego swiata! Gdybym ja byl w takiej sytuacji to cala ta pozytywna energia dopingowalaby mnie do walki.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron