Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 3 czerwca 2011, o 17:33

Jestem bardzo ciekawa tych fotek. Oby nie były w stylu tej głównej na stronie Leny. W zasadzie jestem bardziej ciekawa okładki niż zawartości.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ProsteRuchy » 15 czerwca 2011, o 19:10

Lena posiada w końcu konto na twiterze :)
Obrazek
http://twitter.com/#!/katina_lena
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 15 czerwca 2011, o 19:56

“I’ve done a lot in t.A.T.u. and now it’s the perfect time to find and show who I really am”.

Mamy nową definicję słowa "teraz". :eye:
Może poczatuje sobie z Julią? :coctail:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 16 czerwca 2011, o 19:11

Może widzieliście gdzieś po YouTube krąży filmik "Lena Katina on 10 most enigmatic stars Muz TV", prawdopodobnie z mniej światowym tytułem roboczym " по музтв рейтинг самых загадочных артистов" niestety nie mogę go znaleźć. W każdym bądź razie dla tych co nie wiedzą Lena na szóstym miejscu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ProsteRuchy » 1 lipca 2011, o 19:36

Kate Turning on facebook:-

Another great session with the beautiful and talented Lena Katina of TaTU. Lena is soon to release her fantastic solo album.Can't wait. More pics to come!


("Ironically kicked out of school choir at the age of 7, Vassy now lives in LA and is a versatile singer/songwriter who besides writing for herself has written songs for hit television shows, motion pictures, video
games and other Pop artists like "Pin-Up Girl" for Pussycat Dollsmember Jessica Sutta, and "Wish On a Star" for t.A.T.u.'s
Lena Katinawhich will be on Lena's very 1st solo album called "Lost in this Dance"
.)


Żródło : VASSY Facebook account >> http://www.facebook.com/VassyFans?sk=info

Jejku, doczekamy się w tym roku albumu Leny? xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 1 lipca 2011, o 19:47

ProsteRuchy napisał(a): and "Wish On a Star" for t.A.T.u.'s
Lena Katina which will be on Lena's very 1st solo album called "Lost in this Dance"
.)

Mam nadzieję, że jej się walnęło, bo Lost in this Dance jakoś średnio pasuje mi na tytuł albumu. Mógłby się po prostu nazywać Lena Katina i byłby spokój. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ProsteRuchy » 2 lipca 2011, o 08:58

Turning na swoim facebooku napisała krótką notkę na temat zdjęcia Leny jako Anioła:
Lena Katina as an fallen angel. Is she prey, hiding from some dark beast that hunts her, or the bringer of destruction to a post-apocaliptic world?

Czyżby zdjęcie to nawiązywało do piosenki World? Jeżeli tak to może utwór ten również będzie singlem. Byłbym bardziej niż zadowolony z takiego obrotu spraw:D Lena aniołem w zrujnowanym świecie czekającym na koniec świata :D
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 24 lipca 2011, o 19:34

W sumie uznałam, że dam to do Mniej znaczących newsów, bo... Jakoś tak. :eye: Przeglądałam YouTube i trafiłam na video Szpaka mówiącego o podpisaniu umowy z Universalem i jego solowym albumie, którego premiera jest planowana na jesień. No, i tak to jest jak się pracuje z wytwórnią, a nie kółeczkiem wzajemnej adoracji. Rozumiem, że dla drużyny Actimela Leny większa wytwórnia to jakaś szatańska moc, siły nieczyste i ogólnie ekipa, która odbiera ICH CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE, ale sami wiecie. Jak się ma wytwórnię to jest grafik, którego trzeba się trzymać i nie ma przebacz. Padnę ze śmiechu jak album Szpaka wyjdzie wcześniej niż Katiny co jest baaaardzo prawdopodobne.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Przemko » 24 lipca 2011, o 20:58

koko napisał(a):Padnę ze śmiechu jak album Szpaka wyjdzie wcześniej niż Katiny co jest baaaardzo prawdopodobne.


Koko Szpak prędzej wyda swój album niż Katina, to jest akurat pewne. Pozostaje nam tylko nadzieja, że co nagle to po diable, czyli że nasza Lena stawia na jakość i dlatego tak długo trzyma nas w oczekiwaniu. Cóż okaże się :P. Swoją drogą to jestem ciekawy jak wyjdzie ta Szpakowa płyta. Co innego śpiewać czyjeś utwory a co innego własne.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 29 lipca 2011, o 16:51

Info jest prawie pewne więc leci tutaj. :eye:

tatuhq.pl napisał(a):W świat poszła informacja o domniemanej współpracy Leny z meksykańskim zespołem Belanova. Według doniesień pojawiających się w internecie, rudowłosa tatuszka brała udział w nagraniu piosenki pt. Tic-Toc. Utwór pojawił się już na poprzedniej płycie zespołu, ale teraz wraz z premierą najnowszego krążka Sueño Electro II, powstała wersja zaśpiewana w duecie z Leną. Można domniemywać, że informacja jest prawdziwa. Wokalistka zespołu jakiś czas temu publikowała na Facebooku linki do teledysków t.A.T.u. zapowiadając pewną niespodziankę. Czyżby chodziło właśnie o współpracę? O tym przekonamy się pewnie niebawem, a tymczasem posłuchajcie oryginalnej wersji piosenki Tic-Toc. >>> klik! <<<
Ciekawie się robi. Jednakowoż zamiast tego wolałabym w końcu dostać w swe ręce album Katiny. :ups: Sama piosenka specjalnie nie zachwyca, ale da się przetrawić. Po kilku przesłuchaniach pewnie mi się wkręci. Nie wiem jak Wam, ale mnie kojarzy się to z połączeniem Röyksopp, Daft Punk i Kylie Minogue. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 29 lipca 2011, o 17:31

W Grupie Leny Katiny Vkontakte pojawiło się podsumowanie nowości o Lenie następującej treści:

- Zapis występu Leny w ramach RAWSession pojawi się w przeciągu tygodnia;
- Wkrótce pojawi się video przedstawiające kulise sesji Leny i i Kate Turning;
- Niebawem singiel "Never Forget" będzie można kupić na iTunes;
- Zapis albumu (który nie posiada jeszcze nazwy) odbywał się w Szwecji, Rosji, i Kalifornii;
- Klip na "Never Forget" pojawi się pod koniec tego miesiąca ( wydaje mi się że mają na myśli Sierpień)
- Lena współpracuje z meksykańską grupą "Belanova" chodzi o piosenkę "Tic toc", którą zawiera album "Sueño electro II"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 29 lipca 2011, o 23:14

Lena lepiej by wybierala partnerow do kooperacji. Chyba ze znow to ma byc uklon w strone meksykanow. Nie bedzie "realnego" singla wiec albumu pewnie tez. Ja chce miec prawdziwa plyte w reku!
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 30 lipca 2011, o 00:10

Lena najwidoczniej zapomniała, że istnieją też inne kraje. Cóż, ale może dzięki niej meksykański rynek muzyczny będzie zupełnie innym miejscem niż do tej pory. Rosja i Polska patrzą z zazdrością.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 12 sierpnia 2011, o 14:03

W tym tygodniu ma się pojawić video przedstawiające kulisy sesji Kate Turning
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 13 sierpnia 2011, o 15:36

Lena udzieliła wywiadu dla radia FM Fuego 90.1 Argentina. Poniżej podsumowanie. Szkoda że walnęli lektora, bo za przeproszeniem, gówno słychać. :ups:

- Lena ma spore oczekiwania, chce wydać album na całym świecie, a potem koncertować;
- Za klika dni jedzie do Meksyku, promować swojego pierwszego singla;
- Klip już niebawem pojawi się na MTV Latin America;
- Lena ma nadzieję, że po Meksyku będzie coś jeszcze - w grudniu(?) przyjedzie promować się w Europie(?!);
- Trwają rozmowy z kilkoma wytwórniami;
- Lena coś tam nawija o "szczególnie Ameryce Południowej" - jak mniemam chodzi o koncerty po wydaniu albumu. Trudno wyczuć, bo gościu zagłusza;
- Codziennie widzi na facebook'u, że fani z Ameryki Południowej czekają na nią;
- Jej muzyka ma w sobie widoczne wpływy t.A.T.u., bo w końcu t.A.T.u. to była jej muzyka przez 10 lat, ale też każdy z członków obecnego zespołu wpływa na efekt końcowy tego co tworzą;
- Katina docenia to że fani są tacy cierpliwi i nie olewają jej pomimo tego, że tak długo muszą czekać;
- Najlepsze występy które dawała (jeszcze w t.A.T.u.) były właśnie w Ameryce Południowej;
- Chciałaby przyjechać do Argentyny (standardowy tekst);
- Jej targetem głównie są nastolatki, bo uważa że to właśnie im jej muzyka wyda się interesująca, ale ogólnie to trudno jej powiedzieć;
- Cały czas ma dobre relacje z Julią, ale bardzo rzadko rozmawiają. Tak czy siak, życzy jej wszystkiego dobrego i uważa, że jest ona bardzo utalentowana;
- Wspomina że Never Forget jest dedykowane Julii. Kiedy pisali piosenkę, myślała o niej.


Wychodzi na to, że aby zostać zauważonym trzeba spamować jej konto na fejsie. Okej. Czyli pisanie do stacji radiowych i telewizyjnych, próba jakiegokolwiek wypromowania już nie wystarczą. Dla mnie bomba, siostro. :eye: Może to ja jestem jakaś dziwna, ale no nie wiem... Nie widzę siebie piszącej z własnego konta tekstów typu "Oh Lena, koffusiam Cię całym serduszkiem. Wpadaj do Polszy! Będzie gruba impreza! Koffusiamy Cię to ffszyscy i czekamy na albumik. Cmokasy!" Aczkolwiek rozumiem dozgonną miłość fanów i specyficzne zachowanie ludzi z tamtych rejonów. Może po prostu mam jakieś problemy emocjonalne i jestem zbyt powściągliwa. :ups:
Ta Europa mnie zaciekawiła. Tylko gdzie ona konkretnie chce się promować skoro do tej pory tylko dwa radia w Europie puszczają Never Forget - nasz rodzimy Kwejk oraz jakaś stacja we Francji. :ups: Czyżby szykował się jakiś konkretniejszy szturm na europejski rynek? Czyżby ktoś jeszcze pamiętał o Starym Kontynencie? :eye:

edit:

Jeżeli ktoś z Was przypadkiem jest teraz w Meksyku i będzie tam nadal 17 sierpnia to mam super wiadomość. :ups:
lenakatina.com napisał(a):17 sierpnia (środa) Lena spotka się z fanami w Meksyku.
Miejsce: lobby Galerii Plaza Mexico City
Hamburgo 195, Col. Juarez
MEXICO CITY
Godzina: 21.30 czasu lokalnego
Bądź tam!

Ciekawe że tak późno. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron