Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 17 grudnia 2010, o 23:28

powazny napisał(a):To ogłoszenie jest o tyle dziwne, że jak je czytałem to miałem wrażenie, że materiał do tej pory nagrany jest w ogóle nie brany pod uwagę - Lena zaczyna od zera.
Dokładnie takie samo wrażenie odniosłam. Tak jakby koleś wszedł do studia, Boris puścił mu materiał, a Don "złe... jeszcze gorsze... o k*rwa co to jest? co to k*rwa jest?". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 28 grudnia 2010, o 23:53

Koncert Leny - ceny biletów mówią same za siebie

Obrazek

Cotton Bowl
Dallas US
XLV Party
Cz, 3 II 2011, 19:00:00
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pofyrtaniec » 29 grudnia 2010, o 07:36

O Jezus Maria to już przegięcie! Nie dość, że T.a.T.u. ( :eye: ) to te ceny biletów :lol2: Szczerze? Nigdy bym nie dał tyle pieniędzy, jeżeli miałaby wystąpić nawet w Szczecinie ... No ludzie ogarnijcie się. Nie chcę nic mówić ale projekt Katiny zaczyna mi się już naprawdę kojarzyć tylko z Borisem i jego zarabianiem pieniędzy. Niedługo on sam wyjdzie na scenę i będzie śpiewać, byle zarobić, jeżeli Lena zachoruje xD No i jeszcze... znowu t.A.T.u. ? Kiedy Lena odejdzie od tego cyca? Jak bym płacił tyle pieniędzy to na pewno spodziewałbym się t.A.T.u. czyli Julii i Leny... ciekawe jakie będzie miała miny część widowni jeżeli zobaczy samą Lenę na scenie... xD Pewnie oni tak ją kojarzą, że myślą, że to gra zespół t.A.T.u. + jakaś rosyjska piosenkarka, która chce za wszelką cenę się wybić :lol2: Nawet nie mają pojęcia, że "ta ruda" zwie się Lena Katina :szczerbaty:

Tyle na temat :thenx:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 29 grudnia 2010, o 09:50

Mnie się jednakowoż wydaje, że ceny biletów są narzucone z góry przez organizatorów, ale broń Boże to Borisowi nie przeszkadza. :eye: Naprawdę to się już zaczyna robić nudne, to odcinanie kuponów od t.A.T.u.. Taka lekka żenada, no ale cóż. Naprawdę mam nadzieję, że to jest narzucone z góry, bo jak nie to... Słabo.

Na głównej stronie wyświetla się:
Lena Katina of t.A.T.u.
Lena will be performing a mix of her work from t.A.T.u. as well as exciting new solo material she's been working on!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 29 grudnia 2010, o 13:32

Moim zdaniem ceny mogą być narzucone odgórnie ze względu na ten klub - wystarczy zobaczyć zdjęcia. Klub jest na wyższym poziomie. A Patrząc na ceny biletów może i dla Polaków są drogie. Ale dla kogoś kto zarabia w dolarach nie będzie ona już taka wysoka. Kiedy ktoś zarabia załóżmy 15-20$ na godzinę. W ciągu dniówki zarobi na wejście.
Natomiast nie same ceny biletów mnie dziwią jak samo wejście na backstage.
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alexander » 29 grudnia 2010, o 13:34

koko napisał(a):to odcinanie kuponów od t.A.T.u..

T.a.T.u. :eye: - może to jakieś obejście praw autorskich czy coś.

Lena Katina of t.A.T.u.
Lena will be performing a mix of her work from t.A.T.u. as well as exciting new solo material she's been working on!

Mmmm... Ja osiem. Już widzę jak bardzo ten materiał będzie "nju" a tym bardziej jaki będzie "ekscajting". Nowy to on będzie tylko dla ludzi którzy pierwszy raz zainteresują się Katiną, a nawet jak będzie coś nowego, to zapewne tylko kolejna smętna ballada. Nie ma co, wery ekscajting.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 7 stycznia 2011, o 01:34

Dla wszystkich fanów Leny - facebookowy odpowiednik naszego forumowego Koła Leninych Piersi. >>> ZING! <<<
Masakra, umarłam po prostu. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 12 stycznia 2011, o 20:24

Artykuł na stronie CNN o europejskich artystach pracujących w LA
Wspomniano też o Lenie. :coctail: Lenie z t.A.T.u. rzecz jasna... To tak dla wielbicieli dodawania członu "z t.A.T.u.". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 1 lutego 2011, o 15:57

Julcia_Volk napisał(a):O Lenie na Interii ;)

Jak widać ktoś intensywnie wysyła informacje o dziewczynach na Interię, dla mnie bomba. Jakiś cień promocji w Polsce. Tylko te komentarze... Tak czy siak - dobrze że napisali. Aczkolwiek o tym koncercie to już tak jakby nieaktualne. :eye:

Z dwojga złego ruda ma fajniejsze cycki. - padłam. :lol2:

Poza tym pragnę Was poinformować, że tatushop sprzedał już dwie "relikwie" Katiny. Rękawiczki za 800$ (ok. 2277PLN) oraz najdroższe pończochy świata za jedyne, bagatela, 1387$ (ok. 3948PLN). Grunt że pieniądze pójdą na fundację. :D
Następne w kolejce są buty z teledysku BP/WR. Ktoś się skusi? A może obstawiamy za ile pójdą (w przenośni i dosłownie PÓJDĄ)? :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szarit » 1 lutego 2011, o 17:40

Szkoda tylko że aby znaleźć Lenę trzeba grzebać się głąbiej,a na to nie każdy ma ochotę.Czy była na pierwszej ktoś wie ?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez TATYRUSSIA » 1 lutego 2011, o 19:10

koko napisał(a):Poza tym pragnę Was poinformować, że tatushop sprzedał już dwie "relikwie" Katiny. Rękawiczki za 800$ (ok. 2277PLN) oraz najdroższe pończochy świata za jedyne, bagatela, 1387$ (ok. 3948PLN). Grunt że pieniądze pójdą na :


Dolar 2,9zł więc rękawiczki za ponad 2500 zł ;) a pończszki za ponad 4 tysiące ;)

koko: Przeliczałam według kursu średniego NBP z dnia 2011.02.01, który wynosi dokładnie 2,8468. :coctail: 2,8468*800=2277,44 :coctail: Poza tym to off.
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 1 lutego 2011, o 20:20

koko napisał(a):
Julcia_Volk napisał(a):O Lenie na Interii ;)

Jak widać ktoś intensywnie wysyła informacje o dziewczynach na Interię, dla mnie bomba. Jakiś cień promocji w Polsce. Tylko te komentarze... Tak czy siak - dobrze że napisali. Aczkolwiek o tym koncercie to już tak jakby nieaktualne. :eye:


Jeżeli ten ktoś od Interii tu zagląda to niech jeszcze sprawi, żeby t.A.T.u. dostały lepsze zdjęcie profilowe.
Obrazek
TO zbyt reprezentatywne nie jest. :P

News o Lenie, poza tym, że jest dość dziwnie nazwany ("Lena z t.A.T.u. chce zostać" - kim chce zostać? czym? nie wiem, może po prostu chce) to nie jest zbyt, moim zdaniem pozytywny. Ja wcześniej tego klipu, który jest tam dodany nie widziałem, ale on nie pokazuje Katiny... w zbyt korzystnym świetle.

Wiadomość jest na stronie głównej, ale nie ma miniaturki, jak ta o Julii miała, bo nie jest to "news dnia". Lena znalazła się tuż po Dodą na Interia.pl w ramce "muzyka". :D
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szyszka » 2 lutego 2011, o 22:38

Komentarze są po prostu rozwalające. No np: "Z dwoja złego ruda ma fajniejsze cycki." albo "To coś? wygląda jak typowa ruska dziewoja spod
Moskiewskiej wsi,ale ma ładny głos i nieźle śpiewa..."
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 12 lutego 2011, o 00:39

Fest że pończochy Katiny poszły za ponad 1000$, a buty za... 350$. Niezłe przebicie. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez TATYRUSSIA » 12 lutego 2011, o 01:38

koko napisał(a):Fest że pończochy Katiny poszły za ponad 1000$, a buty za... 350$. Niezłe przebicie. :eye:


Jakiś fetyszysta będzie miał tanią zabawę z butami tak gwiazdorsko znoszonymi :D
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron