Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 17 września 2010, o 06:27

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 17 września 2010, o 11:07

Film wyjdzieeeeeeeeeeee :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez powazny » 17 września 2010, o 13:25

Obrazek

Żenia Wojewodyna na rosyjskiej części forum tatu.ru pokazała koszulkę Leny. Żółta koszulka, z takim oto obrazkiem, jak u góry.

Moim zdaniem nie jest za ładna, jest za to droga (25 dolarów), nie ma tam loga Leny Katiny, a jest logo t.A.T.u. (nie wiem po co?). Nie wiem kto to będzie nosił, poza tymi fanatykami z allmylove.org. ;d

Co do wywiadu to niech już tam nie sra (za przeproszeniem) we własne gniazdo, bo w sumie proces tworzenia jej solowych piosenek nie różni się aż tak wiele od tego, co było w t.A.T.u., więc to gadanie, że dojrzałam, że sama wszystko robię, ogólnie obrazek, że piosenki są zdecydowanie lepsze do mnie nie przemawia. Trochę na siłę kontrastuje siebie samą z t.A.T.u.

Moim zdaniem utwory t.A.T.u. są zdecydowanie lepsze niż to co teraz Lena "sama" pisze.
:nana:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Happy Smile » 17 września 2010, o 18:56

Nagrabiła sobie tym, że są dojrzalsze :<
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 18 września 2010, o 11:29

Też jakoś specjalnie nie podoba mi się fakt obecności logo t.A.T.u. na koszulce. Wie ktoś czy ona jest oficjalna? Czy może zrobiona przez to radio, dla którego Katina udzielała wywiadu? Co do tego "dojrzalszego materiału" - to chyba taki standardowy tekst jest. :eye: Po wydaniu D&M też poleciał tekst, że dojrzalsze bla bla bla. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 28 września 2010, o 22:55

Tłumaczenie wywiadu Katiny.

tatuhq.pl napisał(a):Dziennikarz: Twoja muzyka będzie podobna czy inna niż t.A.T.u.?
Lena: W t.A.T.u. śpiewałyśmy piosenki innych. Innych kompozytorów, muzyków. Cóż, ludzie pisali dla nas. Teraz naprawdę biorę udział w procesie pisania tekstów, próbuję sama pisać. To zdecydowanie bardziej osobiste.
Dziennikarz: Czyli teraz naprawdę usłyszymy Lenę?
Lena: Tak. (śmiech) Materiał t.A.T.u. to coś z przeszłości. Powiedziałabym nawet że coś z dzieciństwa, nastoletnich lat. Nasze piosenki, mam tu na myśli z projektu Lena Katina, są bardziej dojrzałe.
Dziennikarz: Jak się czujesz występując bez Julii?
Lena: Inaczej. Mam wrażenie, że już nie mogę oszukiwać. Bo czasami, no wiesz... Miałyśmy tą specyficzną więź więc jeżeli przykładowo ja albo ona nie czułyśmy się dobrze, próbowałyśmy... No cóż, jeżeli ona nie czuje się dobrze, to ja jestem bardziej aktywna. Jeżeli to ja nie czuję się za dobrze, Julia jest bardziej aktywna i przejmuje kontrolę. Teraz rozumiem, że wszystko zależy ode mnie.
Dziennikarz: Wydaje się, że masz sporo fanów w Ameryce Łacińskiej. Wiesz dlaczego tak jest i czy masz zamiar tam koncertować?
Lena: Nie mam pojęcia dlaczego. Naprawdę nie mogę się doczekać by zacząć tam koncertować.
Dziennikarz: Jaki jest Twój ulubiony teledysk?
Lena: Każdy teledysk, który zrobiłyśmy był naprawdę wyjątkowy. Zaczynając od All The Things She Said, to był właściwie nasz pierwszy teledysk, całowałyśmy się i to było.... dziwne. (śmiech) Przerażające, ale bardzo interesujące i nigdy nie zapomnę tego dnia, bo było wtedy bardzo zimno i trzęsłyśmy się pod zimną wodą. Z tych zrobionych ostatnio - White Robe. Jest głęboki, poważny. Próbowałyśmy poruszyć bardzo poważne tematy. Sądzę, że to mój ulubiony.
Dziennikarz: Ile piosenek już nagrałaś jeżeli w ogóle?
Lena: Teraz miksujemy piosenki. Tymczasowo 6 jest gotowych.
Dziennikarz: Więc teraz trochę więcej o Lenie... Jakieś hobby?
Lena: Kocham czytać.
Dziennikarz: Trzy słowa, w których opisałabyś siebie?
Lena: Poważna, czasami zbyt miła i... irytująca. (śmiech)
Dziennikarz: Interesująca trójka. (śmiech) Jeżeli nie tworzyłabyś muzyki... Co byś robiła?
Lena: Nie mogę sobie wyobrazić robienia niczego innego oprócz muzyki. Próbowałam wielu rzeczy kiedy byłam dzieckiem. Jazda figurowa na lodzie, jazda konna, gimnastyka, pływanie i tak dalej. Ale śpiewanie było czymś co chciałam robić w przyszłości. Moje marzenie się spełniło.
Dziennikarz: Czy są jacyś artyści, którzy wpłynęli na Twoje brzmienie?
Lena: Roxette. Słuchałam ich, nadal jestem ich fanką, znam każdą piosenkę. Naprawdę ich kocham.
Dziennikarz: Czy masz jakieś wykształcenie, które zapewniłoby Ci pracę oprócz muzyki?
Lena: Mam wykształcenie psychologiczne. Nie jestem pewna czy chcę to wykorzystać. Jestem osobą, która bierze wszystko do siebie, a jeżeli jesteś psychologiem nie możesz być emocjonalnie zaangażowany w problemy osoby, z którą pracujesz.
Dziennikarz: Czy kiedykolwiek myślałaś o napisaniu książki?
Lena: Nie.
Dziennikarz: Co sądzisz o małżeństwach homoseksualnych?
Lena: Uważam że nie można ich zakazać. Nie można powiedzieć ludziom czy mogą się pobrać czy też nie.
Dziennikarz: Kiedy ukaże się film You and I?
Lena: Właściwie to nie zależy od nas, my tylko brałyśmy w nim udział. Ostatnią rzeczą jaką słyszałam od producenta jest informacja, że film wyjdzie w Rosji w pierwszej połowie 2011.
Dziennikarz: Masz wspaniały głos, doświadczenie i jesteś piękną osobą. Niczego więcej nie potrzeba do bycia solową wokalistką, ale jeżeli Julia zaproponowałaby powrót i śpiewanie razem po swojej deklaracji odnośnie Ciebie i Twojej kariery... Zgodziłabyś się?
Lena: Nie czuję się obrażona. Na pewno bym się zgodziła gdybym wiedziała, że to rzeczywiście się stanie.
Dziennikarz: Czy kiedykolwiek pocałowałaś jakąś dziewczynę oprócz Julii?
Lena: Tak, ale byłam bardzo pijana. (śmiech)
Dziennikarz: Jaka jest najlepsza rzecz, którą odziedziczyłaś po rodzicach?
Lena: Myślę że po mamie odziedziczyłam analizowanie wszystkiego z różnych punktów widzenia. Zawsze stawiam się na miejscu innych ludzi, próbuję widzieć sytuację z różnych perspektyw. Po ojcu... miłość do muzyki. Mój tata jest bardzo mądry, życzliwy. Gra na każdym instrumencie i komponuje piękne piosenki. Kocham go.
Dziennikarz: Czy możesz opisać każdego członka zespołu w jednym słowie.
Lena: Mogę opisać cały zespół w dwóch słowach: druga rodzina. Domen, basista, jest bardzo miły. Sven jest pracoholikiem. Troy... Troy jest zawsze spóźniony. Steve jest czarujący. (śmiech)
Dziennikarz: Czy są jacyś artyści, których podziwiasz?
Lena: Tak, jest ich kilku. Beyoncé gdyż jest wspaniałą piosenkarką. Lady GaGę, bo jest bardzo specyficzna i ma własny styl.
Dziennikarz: Jakie są główne różnice między rynkiem muzycznym w USA i Rosji?
Lena: Ogromna różnica jest taka, że jeżeli jesteś rosyjskim artystą, ale nie tym czym t.A.T.u. było, jesteś znany tylko w Rosji. Jeżeli jesteś amerykańskim artystą zna Cię cały świat, oczywiście jeśli odniesiesz sukces. Musisz być profesjonalistą, aby pracować w USA. Tu nie ma żadnych wymówek.
Dziennikarz: Jeżeli mogłabyś cokolwiek zmienić w swoim życiu. Co by to było?
Lena: Zaczęłabym brać lekcje śpiewu wcześniej niż jako 24-latka.
Dziennikarz: Czy wybierasz co masz na sobie na scenie?
Lena: Kiedyś tak było, ale teraz mam stylistkę. Właściwie to występ w San Francisco będzie pierwszym, podczas którego będziemy mieli stylistkę.
Dziennikarz: Osobiste pytanie... Leno, masz chłopaka?
Lena: (śmiech) Wiedziałam! (śmiech) Tak, mam. (śmiech)
Dziennikarz: Chcesz nam coś o nim powiedzieć?
Lena: Nie.
Dziennikarz: Czy masz jakiś cel, który chcesz osiągnąć przed śmiercią?
Lena: Chcę uczynić kogoś szczęśliwym. To może być ktokolwiek, nie wiem. Chcę wiedzieć, że sprawiłam iż ktoś był szczęśliwy.
Dziennikarz: O czym myślisz będąc na scenie?
Lena: Myślę o tym jak odpowiednio śpiewać. O tym żeby czegoś nie zapomnieć, bo czasami jest jakaś choreografia. Myślę o publiczności i zastanawiam się czy rozumieją co mam im do przekazania. Myślę o tym dlaczego przyszli, patrzę im w oczy i staram się to odczytać. Właściwie to myślę o tym wszystkim w tej samej chwili, to szalone. Przed każdym występem jestem przestraszona, trzęsę się, jestem zdenerwowana przed wyjściem na scenę. Po tych wszystkich latach nadal tak jest. Jednak kiedy już na niej jestem, widzę ludzi, ich uśmiechy oraz wiem iż czekali na mnie, cieszą się że mnie widzą oraz chcą mnie usłyszeć... To cudowne. Nawet nie mogę opisać tego uczucia.

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany. Wywal stylistkę, koniec. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez SnegoSmiles » 29 września 2010, o 06:33

Proszę. proszę! You & I w 2011?
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez szarit » 29 września 2010, o 12:21

Stylista stylistą,ale mnie rozwaliło że zaczeła brać lekcje śpiewu jako 24 latka :lol2:,ciekawe jak udawało jej się wcześniej wydać parę płyt i śpiewać na żywo.To pewnie tłumaczy czemu o solowej karierze Juli cichutko,uczy się pewnie śpiewać :evil:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez SnegoSmiles » 4 października 2010, o 16:10

Zgodnie z doniesieniami na twitterze Troya, perkusista Steve został zastąpiony przez nowego członka grupy - Jespera, który wystąpił po raz pierwszy w San Francisco. Powodem jest chęć Stevego by skupić się na swoim zespole All Against Will.

"Kim jest Jesper? Hmm, Steve oszalał więc go zastrzeliliśmy! Tragiczna historia. Będziemy go pamiętać. Odpoczywaj w spokoju. Steve ;( "
_

Dlaczego?!!! Dlaczego Steve musiał odejść? :( Był świetnym perkusistą! :(
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez koko » 4 października 2010, o 16:22

SnegoSmiles napisał(a):Dlaczego?!!! Dlaczego Steve musiał odejść? :( Był świetnym perkusistą! :(
Z czego się orientuję Steve jest w trasie z innym zespołem - Against All Will. :D Nie ma czym się martwić, to pewnie jednorazowa zamiana bądź tylko na kilka koncertów (jeżeli takowe w przyszłości będą). :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Tija » 17 października 2010, o 22:21

Niedawno w Moskwie miało miejsce spotkanie fanów z Leną z okazji jej urodzin(było przełożone z 4 października,bo Lena była chora)Urodziny spędziła z rodziną i T.A. Music,Julia zadzwoniła do niej z życzeniami.Widziała to co powiedziała o niej Wołkowa na imprezie magazynu Billboard,ale była bardzo miła i stwierdziła,że Julia może mieć własne zdanie, prosiła również, żeby nie denerwować się na Julię.Co do Abandon All Ships - Lena dostała taką propozyję i postanowiła ją przyjąć,bo uważa,że fajnie grają,nie wiedziała, że piosenka jest już wypuszczona.Niedługo leci do LA na koncert z Abandon All Ships.


Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez tomek » 18 października 2010, o 16:06

Lena wygląda tak ładnie, tak naturalnie :luv: Zdecydowanie plus. Wiedziałem, że Lena tak powie. Chodzi mi o to, o co oskarżyła ją Yul. Lena doskonale wie co zrobiła Yul czyli nic, a co zrobiła ona sama (też w sumie niewiele). Lena działa mi na nerwy! Chcę jej solo :rozp:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez koko » 10 listopada 2010, o 09:54

Jakiś czas temu była możliwość zadania Troyowi pytań. Oto kilka z nich wraz z odpowiedziami.

- Czemu Lena nie nagrywa w porządnym studio, a jedynie w tanim studio Svena? Nie uważacie, że jej muzyka potrzebuje lepszej produkcji, a nie wciąż powtarzających się efektów?
- Dobre pytanie. Nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy by nagrywać w większym studio. Fajnie byłoby mieć większy budżet.

- Czy wciąż robisz muzykę z Leną?

- Nie, jestem zajęty własnym projektem.

Ogólnie z odpowiedzi można wywnioskować, że Lena nie znalazła jeszcze wytwórni i Troy nic o niczym nie wie. Kompetencja.
Zastanawia mnie jedno... Co ona teraz robi?
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 10 listopada 2010, o 19:11

Troy w ogóle mnie żenuje. Podnieca się byle g*wnem, jeszcze niedawno był zachłyśnięty Leną, wszystko było HUGE, nowe piosenki były HUGE, Lena była HUGE, nowe brzmienie było HUGE, Julia była beznadziejna, bo to ona nie chciała promować "Waste Management" i przez nią nie udało odnieść się ponownie wielkiego międzynarodowego sukcesu. Powtarzam się, ale Julii już z Wami nie ma, od roku? dwóch lat? sami nagrywacie i żaden z nielicznych już fanów Leny nie zobaczył niczego, co byłoby nie tyle HUGE co po prostu huge.

Teraz w tym co pisze wyczuwam zrezygnowanie.

Co do Leny to tylko pierwszy występ solo był bardzo dobry (ten z fajnymi wersjami "Fly on the Wall" i "Craving"), a później już tylko w dół.

Straszne. Z tym managementem chyba nic się nie uda już zrobić.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 13 listopada 2010, o 13:22

pytanie: Troy, wiedząc jaki sukces moglibyście/mógłbyś odnieść pracując z prawdziwą wytwórnią taką jak Universal, dlaczego nadal pracujecie/pracujesz z TA Music?
Troy: Świetne pytanie! Tak, to była strata czasu! hahahahaha :D


Nawet jeżeli jest to odpowiedź z przekąsem, mam nadzieję że czas przeszły to dobry znak. Tylko teraz należy sobie zadać pytanie... Czy TA Music pozwoliłoby w ogóle odejśc Katinie?

edit:

pytanie: Troy, kiedyś pisałeś o sesji zdjęciowej, którą robiliście. Czy możesz nam teraz powiedzieć po co była ta sesja? Może na okładkę albumu? Jakaś podpowiedź? Proszę, wiem że Ty coś wiesz!
Troy: Mieliśmy sesję, ale nie widziałem do tej pory żadnych zdjęć więc nie wiem.


Chcecie zadać pytanie bądź poczytać odpowiedzi? >>> klik! <<<
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron