Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szarit » 5 lutego 2012, o 22:17

Rosja jako drużyna piłkarska wcale jakoś mocna nie jest wiec sambóje może nie będą konieczne :mrgreen:
Co do Leny po przeczytaniu wywiadu z nią dochodzę do wniosku że jest ambitna,pewna siebie i przekonana o własnej sile i drodze na której jest .Do tego mająca głęboko gdzieś to co inni mówią o ile nie jest to zgodnie jej punktem widzenia,ale nie sposób odmówić Lenie inteligencji przyznała że tatu przetrwało tyle lat bo sama wybrała życie w cieniu Julii.A drugiej strony nie wszystkie jej wypowiedzi są naprawdę szczere widać dokładnie przemyślała wszystko co powie i nim powie Lena faktycznie "miesza się w zeznaniach".Chciałabym kiedyś by naprawdę powiedziała co naprawdę myśli szczerze nie chowając się za ładnie dobranymi słowami.Może jest i miła nieźle śpiewa ale ma charakterek..i brakuje jej szczerości oraz autentyczności w tym co mówi i robi.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 8 lutego 2012, o 13:33

nielegalnaa napisał(a):Też mnie to irytuje. Z jednej strony schlebia jej to, że wiele osób nie popełniło dzięki nim samobójstwa etc., a drugiej jakoś tak zimno podkreśla, że była tylko aktorką i zupełnie od tego się odcina.
Naprawdę odnoszę wrażenie, że Lena sama siebie próbuje momentami przekonać, że tylko robiła za aktorkę. :eye: Znaczy się... Mam na myśli, że 14-latka raczej nie jest zdolna do aż tak zimnej kalkulacji i wyłączenia swojej emocjonalnej strony. Była młodą dziewczyną, a na takie sugestia działa w niesamowity sposób. Po jakimś czasie mogło jej się najzwyczajniej w świecie wkręcić i zaczęła odbierać wszytko na poważnie. Sama Julia stwierdziła kiedyś "Na ten przykład, ja miałam dziewczynę więc dla mnie to było normalne. Lena próbowała czegoś nowego i szukała czegoś w swoim życiu. To wszystko." Rzecz jasna po tym tekście Lena znowu pojechała "Postanowiłam wtedy 'Jestem aktorką i muszę to zagrać'". Uwielbiam tę kobietę. :eye: Czy ona przypadkiem nie wysyła subtelnych sygnałów w stronę Akademii? Chce Oscara za całokształt twórczości czy co? :eye:
Oczywiście nie spodziewam się od naszych panien usłyszeć "samej prawdy i tylko prawdy", bo to jest raczej... emm, nie w ich stylu delikatnie mówiąc. Chociaż w sumie, Julia ma wszystko w dupie więc po niej można spodziewać się wszystkiego. :eye: Poza tym, nie nasz interes, ale takie totalne odcinanie się od przeszłości jest troszeczkę drażniące. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 3 marca 2012, o 08:55

Remix Never Forget znalazł się na 38. miejscu zestawienia Billboardu. No cóż. To zawsze coś. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 16 marca 2012, o 11:03

Remix Never Forget zaliczył skok z #28 na #15. Na forum tatu.ru ktoś się oburzał, że to nie jest jakiś wielki sukces, bo wszystko zależy od hardkorowych fanów którzy kupili album. W sumie chyba ma rację, bo skok był zaraz po premierze. No cóż, grunt że na jakiejś liście jest. :eye:

Wywiad z Leną przeprowadzony przez Dave'a Aude :coctail:

Lena po raz kolejny podbiła poprzeczkę jeżeli chodzi o wchodzenie w dupę Meksykanom. Ten link wyżej został wrzucony przez fankę o imieniu Christina jakieś 15 minut po wywiadzie. Kogo Lena podlinkowała na swoim fejsie? Oczywiście że Meksyk! Nosz kuźwa, jakie to logiczne! I ten tekst...

Dzięki tak wielkie jak Torre Mayor w Mexico City dla meksykańskiego fanclubu lenakatina.MX za nagranie wczorajszego wywiadu! Posłuchajcie głosu Leny teraz >>>

Czy ona mówi serio? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 17 marca 2012, o 11:03

Fajne. Super wywiad! ;) "ha ha ha, bla bla bla, ha ha ha, bla bla bla" Dziękujemy za wywiad Leno Katino. :evil:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 21 marca 2012, o 11:54

Zorganizujcie występ Leny Katiny (ex-t.A.T.u.) na swojej uroczystości (urodziny, spotkanie firmowe, rocznica, wesele, koncert, w klubie i restauracji).
Umarłam i jestem w piekle gdzie wszystkie moje przepowiednie się sprawdzają. Pod koniec żywota t.A.T.u. wrzuciłam tutaj fotę... Ja już się może nie będę odzywać. :eye:

Info z Facebooka: ten profil istnieje już od kilku miesięcy i ludzie, którzy go wtedy znaleźli tez myśleli że zwiastuje koncerty w Rosji. Tak się jednak nie stało. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 24 marca 2012, o 20:16

Panie i Panowie, jest nowa muzyka! Znaczy się tak została ona nazwana na Facebooku. :eye: Otóż w iTunes Store pojawił się album z utworami wykonanymi podczas RAWsession. Tutaj można to cudo kupić. Kiedy było RAWsession? W zeszłym roku. Każdy normalnie myślący człowiek już sobie kilka miesięcy temu te piosenki zripował, ale co tam... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 24 marca 2012, o 20:25

A kogo to obchodzi????? Skoro Lena w większości wykonywała cudze utwory?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 25 marca 2012, o 12:29

Lena ma nowego managera. Chyba większość pamięta Pana, który szukał Lenie muzyki. No cóż - chyba mu nie wyszło i jak mniemam podziękowano mu za współpracę. :eye: Teraz z Leną współpracuje Tristram Buckley. Kim gość jest nikt raczej nie wie. Na profilu Leny ktoś napisał, że Zhenya już z nią nie współpracuje na co Pan Tristram odpisał tak:

Cześć wszystkim! To prawda, jestem nowym managerem Leny i to przyjemność Was wszystkich poznać! Zhenya cały czas jest częścią team'u Leny. Jest odpowiedzialna za Public Relations w Rosji (dopuszczeniem do publikacji wypowiedzi o rosyjskich fanach to się nie popisała, PR o dupę rozczaść - przyp. tłum.). Mogę Wam powiedzieć że bardzo ekscytujące rzeczy są w toku. Lena bardzo aktywnie przygotowuje się do wydania albumu (to bardzo dobrze, po trzech latach tego byśmy oczekiwali - przyp. tłum.) i globalnej trasy promocyjnej (do Meksyku i z powrotem :eye: - przyp. tłum.). Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani z powodu nowych piosenek i wiem że Wam się spodobają!
Moje komentarze zamieściłam w tłumaczeniu więc chyba nic więcej nie muszę dodawać. :eye: Mam nadzieję, że ten facet oprócz dobrej gadki zaprezentuje coś jeszcze.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 25 marca 2012, o 18:33

Błagam koko cenzuruj słowo "Meksyk". Ile można o tym czytać?

koko: Wybacz. Od dzisiaj będę posługiwała się kryptonimem Nacholand. :eye:
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 29 marca 2012, o 18:03

Remix Never Forget wskoczył na 8. miejsce zestawienia Billboardu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale mniejsza o szczegóły. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 17 kwietnia 2012, o 11:55

W sumie nie wiem czy to dobre miejsce na ten news ale oficjalna grupa Leny VK opublikowała news iż wkrótce ukaże się teledysk od wspólnej piosenki Leny i piosenkarki Vassy. Reżyserem wideo jest Michelangelo Reyes. Tytuł piosenki jest obecnie nieznany.
obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 24 kwietnia 2012, o 17:55

Lena udzieliła wywiadu dla HIT FM. Trzy najważniejsze informacje:

- Planują napisanie jakichś piosenek po rosyjsku, może pojawią się na albumie. Być może będą to tłumaczenia z angielskiego albo zupełnie nowe utwory.
- Być może nagra jeszcze raz jakieś piosenki t.A.T.u. na solowy album. Jest jedna, którą naprawdę chciałaby zcoverować.
- Hiszpańska wersja NF została napisana przez fana. Nazywa się No voy a olvidarte.

To z zaśpiewaniem jeszcze raz czegoś t.A.T.u. to i dobry i zły pomysł jednocześnie. Jeżeli zmieniliby aranżację to jestem za. Mogłoby to być ciekawe, ale żeby na album z tym? No błagam... Jako bonus darmowy okej, ale nie jako zapychajka. Pragnę przypomnieć tutaj o Frankmusiku, który wypuścił 2 zupełnie darmowe EPki i multum innych DARMOWYCH utworów. Co do NF... Wszystko robią fani. Fajnie. :eye: Ja się pytam czemu Lena nie zaśpiewa NF po polsku?! Tekst już jest. :lol2: Pomidor, pomidor, pomidor, pomidor, pomidor, pomidor, pomidooooooooooor! :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 24 kwietnia 2012, o 18:08

koko napisał(a):
Ja się pytam czemu Lena nie zaśpiewa NF po polsku?! Tekst już jest. :lol2: Pomidor, pomidor, pomidor, pomidor, pomidor, pomidor, pomidooooooooooor! :eye:

A Ja się pytam jak może zaśpiewać piosenkę kojarzącą się z Julią, a nie z Nią Leną i nie mówiącą ni słowa o Meksyku???? No i jak przeczytałam te nowiny ciśnienie mi skoczyło...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 24 kwietnia 2012, o 18:18

Koko, napisz tekst i im wyślij fonetyczne. "Pomidor" umie już zaśpiewać, "dzień dobry" też jej spoko wyszło. Tam melodia leci wolno, jeszcze parę wyrazów i będzie cały tekst. :eye:

Co do nagrywania piosenek t.A.T.u. solo... czy to będzie "Fly on the Wall"? Koko, pamiętasz "Najlepiej niech nagra same covery i wyda je jako t.A."? :P
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron