Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ProsteRuchy » 17 marca 2010, o 09:46

klik
W tle tej strony widać Lenę z identyczną fryzurą oraz koszulką z tą zaprezentowaną na kubku.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Vedis » 17 marca 2010, o 11:41

ProsteRuchy napisał(a):klik
W tle tej strony widać Lenę z identyczną fryzurą oraz koszulką z tą zaprezentowaną na kubku.


Z tym, że Lena tu ma rude włosy, a nie czarne.

A Ty Alexie nie masz prawa robić ze mnie debilki dlatego, że dziewczyna na kubku nie przypomina mi Leny. Damroka miała rację co do Ciebie człowieku ubogi emocjonalnie :(
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 6 kwietnia 2010, o 11:17

Troy na swoim twiterze spekuluje na temat występu Leny wraz z zespołem pod koniec maja.
Napisał:
I'm thinking we might be playing a show in LA late may if all goes well. Working on details now.

Myślę że moglibyśmy dać koncert w LA pod koniec maja jeśli wszystko pójdzie dobrze. W chwili obecnej pracujemy nad szczegółami.
Things are moving in the right direction for a show at the end of May! ;)

Wszystko idzie w dobrym kierunku aby dać koncert pod koniec maja! ;)

Ciekawi mnie forma tego koncertu, mianowicie zastanawiam się czy będzie to kolejne akustyczne show czy może już standardowy występ.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 23 lipca 2010, o 09:18

Lena udzieliła krótkiego wywiadu dla największej stacji radiowej w Słowacji RADIO EXPRES które obchodziło 10 lat swojej działalności. Pytania dotyczyły głównie piosenki All About Us która znalazła się na specjalnej liście muzycznej przygotowanej z tej okazji.
Oto rozmowa:
DJ: (...) seeing that radio Expres celebrates 10th anniversary the girls from t.A.T.u. congratulated us. Maybe you remember them directly from Russia because in 2005 their song All About Us was a big hit. This is Lena Katina about the song All About Us.

Lena: All About Us was a song from our second album Dangerous and Moving, it's from 2005 and the story is based on our relationship with Yulia, how our friendship was developing after we got to the world of music business, so how the title is saying - it's all about us. That in every situation we will stay together and will help each other.

DJ: And I'm asking, is there any chance that t.A.T.u. will come back? And what are the girls doing musically? Has their life changed?

Lena: Life changed a lot. Me and Yulia are working on our projects now. I, for example, am already traveling to Los Angeles this Saturday, where I'll continue to work on my album. And I'm preparing a big show in San Francisco in September, so right now we're not planing come back of t.A.T.u. Certainly not in near future. Now we really want to concentrate only on our own projects.


Z rozmowy można wywnioskować że Lena udzieliła tego wywiadu przed już kultowym atakiem Julii. Rudzielec wciąż twierdzi że "w każdej sytuacji zawsze będą razem". Lena wspomina również o planowanym koncercie w SF który w jej mniemaniu ma być ogromnym przedsięwzięciem.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 23 lipca 2010, o 10:47

That in every situation we will stay together and will help each other.
Bo marzenia nic nie kosztują. :eye: Ah ta naiwność.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 23 lipca 2010, o 15:17

Kochana jest ta Lenochka. Takie naiwne, poczciwe dziewczyńsko. Love.
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 18 sierpnia 2010, o 21:30

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 21 sierpnia 2010, o 15:18

Ktoś mi powie, czemu strona Leny nie działa? Wyskakuje standardowa strona z reklamami, gdy np. jakiejś domeny NIE MA. O.o Wtf?!
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Alexander » 21 sierpnia 2010, o 15:28

Wspominali, że pracują nad nową stroną jakiś czas temu w wywiadzie - prawdopodobnie jest to z tym związane. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 22 sierpnia 2010, o 13:06

Na TM piszą, że zapomnieli przedłużyć ważność domeny.
Ja myślę, że TM kłamie i to wszystko jest wina Julii Wołkowej.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 22 sierpnia 2010, o 13:08

Mnie ogólnie rozbraja fakt dopisywanie historii do tego zniknięcia przez wiadomo kogo. :eye: Troy przecież jak byk mówił, że szykują się jakieś zmiany. Jak mniemam strona zniknęła na jakiś czas i pojawi się w nowej odsłonie. Miejmy nadzieję, że nie potrwa to długo.

Co jak co, ale TM które umierało i odradzało się jak feniks z popiołów setki razy powinno to rozumieć. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 22 sierpnia 2010, o 19:00

koko napisał(a):feniks z popiołów


w tym wypadku odradzanie porównałbym do odrodzenia sfinksa, niż feniksa

Alex: dwa zdania, duża litera? Następnym razem będzie ost.
Ostatnio edytowano 22 sierpnia 2010, o 19:23 przez Happy Smile, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 23 sierpnia 2010, o 19:28

No i proszę - strona wróciła. :eye: Dużo szumu o nic, że tak powiem.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 26 sierpnia 2010, o 21:39

Ja wiem, ze to nie news, ale... można zgłaszać swoje propozycje na stronie Coke Live Music Festival... O, tutaj: klik.

Jak ktoś ma wolną chwile to może zgłosić Lenę Katinę + 3 innych wykonawców. Jak ktoś ma ambicje to może poprosić o pomoc ludzi z tatu.ru, oni są zawsze chętni do wszystkiego.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Happy Smile » 28 sierpnia 2010, o 22:04

Lenę? Może lepiej nie ośmieszajmy się i pozostawmy w ludzkich głowach pamięć o legendzie t.A.T.u. i nie rozdrapujmy tego póki co takimi flakami, którymi niewątpliwie są utwory L.
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron