Mniej znaczące newsy

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Alexander » 13 listopada 2010, o 21:00

koko napisał(a):Chcecie zadać pytanie bądź poczytać odpowiedzi? >>> klik! <<<

Sądzę, że bardziej niż chcieć, powinniśmy działać i spamować, co oni do jasnej cholery odstawiają z projektem...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 13 listopada 2010, o 22:10

Nie wiem, czy to coś da. Troy sprawia wrażenie niezainteresowanego i wyobcowanego w tej chwili z tematu Leny. Wiadomo, pytań jest wiele, ale on albo nic nie wie albo nie chce mówić.

PYTANIE: Jeżeli jesteś w dobrych relacjach z Julią to dlaczego powiedziałeś coś takiego: "Tylko jedna osoba w t.A.T.u. nie chciała nic robić, zgadnijcie kto?" gdy oceniła projekt Leny? To nieco podłe...
ODPOWIEDŹ: Kocham Julię i Lenę.

Niech się zdecyduje. :eye:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 14 listopada 2010, o 23:12

pytanie: Troy, czy uważasz że gdyby w pewnym momencie Lena postanowiła opuścić TA Music dla jakiejś poważnej wytwórni, oni (management - przyp. tłum.) pozwoliliby jej tak po prostu odejść bez sprawiania problemów i niepotrzebnej dramaturgii?
Troy: Bez komentarza...
:hahaha:

Moje pytanie. :oczka:
Powinnam zostać dziennikarką. Niewygodne pytania to moja specjalność. :mlynek:


Poza tym parę innych pytań i odpowiedzi. :coctail:
pytanie:Czy odwołałeś (bądź zaprzestałeś) swoją pracę z Leną? Wielu fanów tak sądzi...
Troy: Nie, nigdy nie zrobiłbym tego Lenie. To zostało zrobione przez tego-którego-imienia-nie-powinno-się-powtarzać.

pytanie: Czy nadal pracujesz nad projektem Leny?
Troy: Ku mojemu zaskoczeniu, nie.

pytanie: Troy, pracowałbyś nad moim projektem muzycznym gdybym Cię o to poprosił/a?
Troy: Nazywasz się Julia?

pytanie: Czy możecie z Leną zrobić jakieś video, vloga, zdjęcie, piosenkę czy cokolwiek? Nie mamy żadnych informacji od zespołu Leny od wrześniowego występu
Troy: Na to właśnie cały czas narzekałem. Niewystarczająca komunikacja z naszymi fanami oraz żadnego profesjonalisty za kółkiem.

pytanie: Mam nadzieję iż nie przeszkadza Ci moje pytanie, ale martwię się. Kocham Lenę, ale jesteś częścią projektu i bez Ciebie on już nie będzie taki sam. Robisz sobie przerwę czy opuściłeś zespół?
Troy: Dzięki za miłe słowa. Nie, nie opuściłem projektu z wyboru. Zawsze byłem za tym co najlepsze dla projektu, a teraz wiecie kto próbuje mnie uciszyć.

pytanie: Ile dem nagrałeś z zespołem na album Leny? Czy są jakieś piosenki, które nie zostaną na nim wykorzystane?
Troy: Było 6 piosenek, nad którymi pracowaliśmy. Plus jedna którą napisałem, ale teraz użyję jej do własnego projektu.

Ze wszystkich odpowiedzi można wywnioskować, że Troy nie pokłócił się z Leną tylko... można przypuszczać że z Borisem. No i został postawiony przed faktem dokonanym. Kogoś to zaskakuje? Oj, coś czuję że przyszły tydzień przyniesie ze sobą jeszcze więcej pikantnych szczegółów i dramaturgii jakiej nie było od dość dawna. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 15 listopada 2010, o 07:59

Grejt. Ciekawe czy Boris przejdzie do kontrataku i co o działaniu managementu sądzi sama Lena :eye: Ale ona, głupia, zawsze była zbyt ugodowa... :palec: Jakby "ktoś" to powiedział - "to na pewno genialny pomysł marketingowy na promocję albumu". Ehe, tak samo jak z wesołymi ubytkami. Genialny pomysł.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ProsteRuchy » 15 listopada 2010, o 08:47

pytanie: Ile dem nagrałeś z zespołem na album Leny? Czy są jakieś piosenki, które nie zostaną na nim wykorzystane?
Troy: Było 6 piosenek, nad którymi pracowaliśmy. Plus jedna którą napisałem, ale teraz użyję jej do własnego projektu.


To jest moje pytanie:D Nie sądziłem że Troy nanie odpowie. Z tego wynika że to co skomponował Troy zostanie wykorzystane na jego albumie. Czyli chłopcy mają jakieś tam prawa autorskie do swoich utworów.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Alexander » 17 listopada 2010, o 19:52

Nowy vlog - Lena wyjaśnia i wyjaśnia, ale nic nie wyjaśnia. Fajnie, że się pokazała, ale niczego nowego to nie wniosło.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 17 listopada 2010, o 20:40

Alex... Przenieś tego posta do tematu o vlogu Leny. :eye:

tatuhq.pl napisał(a):Najciekawsze informacje zawarte w nowym odcinku video bloga:

- Lena zapewnia, iż brak informacji nie oznacza, że nic się nie dzieje;
- wszystko posuwa się do przodu, a "na pokładzie" pojawili się nowi oraz interesujący ludzie;
- decyzja o odejściu Troy'a została podjęta przez wszystkich, a co ciekawe była rozpatrywana jeszcze za czasów działalności t.A.T.u.;
- Lena obiecuje kontakt z fanami, ale tylko kiedy ma coś do powiedzenia;
- po raz kolejny słyszymy iż If Lightning Strikes nie jest już oficjalnym sklepem Leny;
- jeżeli zamawialiście cokolwiek w sklepie ILS, napiszcie e-mail ze swoimi danymi na adres zhenya@lena-katina.com, gdyż przedstawiciele sklepu odmawiają podania tych informacji managementowi Leny
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 17 listopada 2010, o 21:20

Julcia_Volk napisał(a):(...)że Julka i jej napompowane wary ją wygryzą (lub wypchną...) z showbiznesu.
Chyba raczej wymlaskają. :eye: To jest bardziej prawdopodobne. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 4 grudnia 2010, o 13:10

Troy znowu trochę poodpowiadał na swoim profilu do zadawania pytań (tak to się nazywa? :P). Oczywiście wszyscy pytają o to samo, no ale on się nie krępuje i odpowiada. I co pisze?

Np:

PYTANIE: Czy T.A. Music rozważa(ło) różne opcje? Np. współpracę z CheeryTree Records?
ODPOWIEDŹ: Chyba nie. Myślę, że CheeryTree w ogóle nie jest tym (współpracą z Leną - red.) zainteresowane... sami wiecie dlaczego.

PYTANIE: Mógłbyś opisać Julię, Lenę i Borisa w kilku słowach?
ODPOWIEDŹ: Julia - szalona, zabawna, gwiazda rocka (:D)
Lena - urocze serce, troskliwa
Boris - bez komentarza

A poza tym ciągle dziękuje za wsparcie i takie tam różne odpowiedzi na pytania mniej związane z Leną ale np. singlem 'Fly on the Wall' czy też jak mu się podoba nowa twarz Julii.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Vedis » 8 grudnia 2010, o 22:05

I co napisał o nowej twarzy Julii?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez powazny » 16 grudnia 2010, o 21:39

(Że jak ją lubi to spoko).

Seeking Song for Lena Katina (t.A.T.u) for New Album / W poszukiwaniu piosenek na nowy album Leny Katiny (t.A.T.u.).

Don Grierson, były szef EMIA, Capital and Epic Records (amerykańska wytwórnia, część Sony BMG), który współpracował m.in. z Tiną Turner, Alice Cooper, Celine Dion czy The Jackons poszukuje piosenek dla byłej liderki :eye: t.A.T.u. - Leny Katiny. Twórcy wszystkich wybranych piosenek zostaną normalnie zakontraktowani i opłaceni, jak to jest zwykle robione w tego typu przypadkach.

Muzycznie Lena chce zachować elementy "ciemnej" strony t.A.T.u., jednak wciąż mają to być materiały na przeboje - rytmiczne, skupione wokół ballad, ze średnim tempem. Mogą być taneczne, ale nie stricte dyskotekowe.


Don został executive producentem Leny Katiny, związanej dawniej z t.A.T.u. Wokalistka bazuje teraz w USA. Lena i t.A.T.u. mają wciąż silne poparcie - szczególnie w Europie, Japonii, Meksyku i Ameryce Południowej. Producent szuka materiału, który ma stać się hitem nie tylko w USA, ale na całym świecie.

***

Julia założyła sobie twittera i zadziałało - u Leny od razu ruszyło. :coctail:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 17 grudnia 2010, o 17:28

Też o tym czytałam, ale... Przecież nic nie jest potwierdzone, nie? Chociaż w sumie może Don to ten facet, o którym wspominano. Zobaczymy. Jednakowoż wydaje mi się to trochę dziwne. Taki sposób szukania materiału na singla. Grunt że nie dali ogłoszenia na Craigslist, bo to byłaby już totalna porażka. :eye: Czyżby Borisowi się spieszyło, że teraz tak desperacko szukają materiału na album? Ktoś tu się chyba przestraszył tego, że Julia wyda coś pierwsza. Zabawne. :lol2:

Wydaliby IRS, a nie się pieprzą z jakimiś ogłoszeniami... :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 17 grudnia 2010, o 17:33

Też mi się wydaje, że to ogłoszenie jest dziwne. Wygląda to tak, jakby Lena i Borys zupełnie stracili pomysły na piosenki. IRS pewnie zostanie wydane na singla, ale trzeba dokończyć nagrywanie płyty. Swoją drogą Lena coś kiedyś mówiła, że ma ukończone 10 piosenek, a potem mówiła, że 6... Co się stało z pozostałymi 4?

W każdym bądź razie z takim producentem Lena ma znacznie większą szansę na sukces.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez powazny » 17 grudnia 2010, o 19:40

Dałem to do tego tematu, a nie do plotek, bo skojarzyłem to z tym, że Boris napisał kiedyś o tym, że znaleźli fachowego producenta dla Leny.

To ogłoszenie jest o tyle dziwne, że jak je czytałem to miałem wrażenie, że materiał do tej pory nagrany jest w ogóle nie brany pod uwagę - Lena zaczyna od zera.

No zobaczymy, z kimś obytym w amerykańskim showbiz ma na pewno większe szanse niż z "wytwórnią" zwaną T.A. Music.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez szarit » 17 grudnia 2010, o 22:02

Ciekawe czy to fake czy rzeczywistość.Jeżeli prawda to nowy menadżer chyba stwierdził że to co ma w tej chwili niewiele Lenie da i kazał zacząc od nowa .W końcu by wydać album trzeba mieć chociaż 10-11 utworów,by po ponad 1,5 rocznej pracy głupio to nie wyglądało.Julia jednak jest o dziwo mądrzejsza od Leny już dawno wpadła na to że do pisania utworów zatrudnia się profesjonalistów,a nie tworzy radosną twórczość co zadowoli tylko największych fanów.Ale życzę Lenie by zrobiła ten album i by to było naprawdę coś,wtedy chętnie kupię ten album. :mrgreen:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron