12.06.10 Lena Katina - Pridefest ;)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

12.06.10 Lena Katina - Pridefest ;)

Postprzez ProsteRuchy » 16 marca 2010, o 17:35

12 June Lena’s fist solo performance will take place at PrideFest / Milwaukee, USA

Time: 8:30 PM
Stage: Miller Lite Main Stage
Place: Henry W. Maier Festival Park (Summerfest Grounds), 200 North Harbor Drive, Milwaukee, WI
Details:www.pridefest.com

PrideFest is one of the oldest LGBT music showcases; in previous years Etta James, Cyndi Lauper, Brandy, Wanda Sykes, Natasha Bedingfield, Kathy Griffin and many other acts performed at the festival.

from lena-katina.com

12 czerwca odbędzie się pierwszy solowy koncert Leny :luv1:
Już nie mogę się doczekać filmików z tego show :luv:
Ostatnio edytowano 11 czerwca 2010, o 22:11 przez ProsteRuchy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 16 marca 2010, o 18:00

LGBT? Lena wraca do korzeni czy jak? :eye:

Już się nie mogę doczekać. :oczka: Z-A-J-E-B-I-Ś-C-I-E! :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 16 marca 2010, o 18:06

Ciekawe jaki repertuar przedstawi Lena wraz z chłopakami. Śmiem sądzić że przed samym koncertem zostanie już zaprezentowany pierwszy singiel. Może już w maju? Oby :oczka:
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Alexander » 16 marca 2010, o 18:11

Ja bym się nie obraził jak singiel byłby w kwietniu już. Dziwny tekst i wizerunek Leny w czarnych włosach na kubkach tym bardziej sugeruje, że być może nawet powstaje już teledysk... może chcą nas wziąć z zaskoczenia... A fakt, że za 3 miesiące odbędzie się koncert prawdopodobnie oznacza, że album jest na ukończeniu. Przecież nie musi nagrywać masy piosenek... Album Chylińskiej ma 9 piosenek i jest dobrze. Liczy się jakość a nie ilość.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez tomek » 16 marca 2010, o 19:13

Jest! Jest! Nareszcie! :bieg: Ja także jestem niezwykle ciekawy co Lena nam zaprezentuje. Teraz będę niespokojnie odliczać każdy dzień.
Jeśli chodzi o ilość piosenek, to rzeczywiście liczy się jakość, ale nie obraziłbym się jakby jakość i ilość szły w parze :eye:. Nie sądzę aby teledysk był w kwietniu.
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez powazny » 17 marca 2010, o 01:32

Pięć razy przesuną, żeby później odwołać.

Nie, no. Żartowałem. :eye:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Madziara220 » 17 marca 2010, o 10:31

Znając życie Lenka znów czymś Nas zaskoczy. Ja tam nie mam nic przeciwko. Też się już nie mogę doczekać! :oczka:
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez lysyyooo » 17 marca 2010, o 13:04

Ja też się nie mogę doczekać. Może się wybiorę na ten koncert, mam kolegę w Stanach, studia skończyłem to mam i czas, miało być na samochód ale BMW może poczekać.

Jedzie ktoś ze mną?
Avatar użytkownika
lysyyooo
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 marca 2009, o 09:24
Lokalizacja: Sętki/Biała Podlaska

Postprzez ArX » 17 marca 2010, o 22:54

lysyyooo napisał(a):Ja też się nie mogę doczekać. Może się wybiorę na ten koncert, mam kolegę w Stanach, studia skończyłem to mam i czas, miało być na samochód ale BMW może poczekać.

Jedzie ktoś ze mną?


Ja też nie mogę się już doczekać. :oczka: W zależności od tego jak będę stał z kasą to bym się wybrał... Takie kosmiczne marzenie. xD Wiem, że byłaby to niesamowita przygoda... Ktoś wie ile by kosztował taki wyjazd od razu z noclegiem na jedną noc? Albo na kilka... xD W sumie to nie wiem czy bym kiedykolwiek wrócił. :lol2: Bym się uczepił nogi Leny i nigdy nie puścił! :oczka: Koszmarne wizy... :rolleyes:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Lady_Galant » 18 marca 2010, o 08:40

Lenka zaprezentuje nowy materiał :lol:

nie moge sie doczekać filmików ;)

no do stanów potrzeba wiz, i dość trudno je dostać, chociaż na kilka dni w celech turystycznych powinni dać:)
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Nina » 18 marca 2010, o 10:24

ProsteRuchy napisał(a):12 czerwca odbędzie się pierwszy solowy koncert Leny


:oczka: Fantasyczna wiadomość! Nie, no jadę na ten koncert, choćby nie wiem co - jadę.

Lady_Galant napisał(a):no do stanów potrzeba wiz, i dość trudno je dostać, chociaż na kilka dni w celech turystycznych powinni dać:)


WIZY B-1 oraz B-2 czyli wiza turystyczna i biznesowa zezwalające na wyjazd na terytorium USA wydawane sa praktycznie w dniu ubiegania sie o nie. ;) Nie jest więc tak trudno.
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Vedis » 18 marca 2010, o 11:05

Julcia_Volk napisał(a):Zobaczymy jak z wiarygodnością nowej ekipy. Jestem ciekawa nowych utworów, zwłaszcza na żywo w wykonaniu samej Leny. Ciekawe, czy będzie taką sierotką marysią jak wtedy, kiedy musiała sama śpiewać NGGU w Tallinie :lol:


Lena mogła zaśpiewać wtedy jakąś piosenkę, w której śpiewa większą część. NGGU to Julkowa piosenka i w efekcie Lena prawie nic nie śpiewała ;P

To dopiero za prawie 3 miesiące, ale widać, że u Leny przynajmniej coś się dzieje i w końcu zobaczymy owoce jej pracy, które mieliśmy zobaczyć już na jesień 2009 :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 18 marca 2010, o 11:06

Na forum Leny Zenya napisała:
Lena will have an one hour set at PrideFest.
She'll sing her new songs as well as some t.A.T.u. songs.

Russian media quoted the news:

http://newsmusic.ru/news_3_18911.htm
http://www.rusradio.ru/news/showbiznes/1931568/

czyli:
- występ Leny będzie trwał godzinę
- zostaną zaprezentowane nowe piosenki oraz kilka utworów t.A.T.u.

Mam nadzieje że wykona Marsianskie Glaza, jestem pewien że wykonanie go przez Lenę oraz okraszenie żywym brzmieniem przez chłopaków wypadnie rewelacyjnie :love:

Obrazek
czyż ona nie jest cudowna? :oczka:
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Przemko » 18 marca 2010, o 11:49

Świetna fotka, Lena wygląda fantastycznie. :D I miło jest usłyszeć, że wszystko rusza z kopyta. No, fajnie by było, gdyby dali jakieś dema :shuffle: . Uprzyjemniłoby to czas oczekiwania.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez ArX » 19 marca 2010, o 09:32

allmylove.org napisał(a):
We contacted PrideFest's entertainment director, David Charpentier, and he stated:

This is going to be a very special/exclusive concert. She will be performing her brand new material from the new album live for the first time ever, we are expecting huge turn out and media coverage from all over the world. And she will also be performing her biggest t.A.T.u. hits. It's really going to be an amazing show --- a full length concert. Tickets are on sale now, and we will also be releasing special VIP tickets soon specifically for the Lena Katina show.


:oczka:

Coraz więcej info. :oczka:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron