12.06.10 Lena Katina - Pridefest ;)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ProsteRuchy » 21 marca 2010, o 12:08

Obrazek
Lena ma własny baner na www.pridefest.com
Wygląda na to że jej koncert będzie jedną z głównych atrakcji tego festiwalu ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 21 marca 2010, o 12:11

Mam nadzieję, że teraz woda sodowa nie uderzy managementowi do głowy i nie będą chcieli pociągać za koncert 500tys. $ :palec:

No ale niech się dziecko rozwija i niech kariera się kręci. Daj jej Boże szczęście. Ciekawe jakie utwory wybierze z repertuary t.A.T.u. W ogóle nie podoba mi się ten pomysł no ale...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 21 marca 2010, o 12:24

Dla mnie to trochę jakieś takie... Dziwne. Lena? Solo? I utwory t.A.T.u.? ;| Czemu wciąż odcina kupony od sukcesu, który odniosła z Jul? Skoro zaczęła karierę solową to niech śpiewa własne piosenki. No ale to tylko moja opinia. :eye:

Ogólnie to nie mogę się doczekać. :oczka:

btw. Ten ich cały baner na stronie PrideFest wygląda jak robiony na szybko w paincie. :eye: Nieskromnie mówiąc, byłabym w stanie zrobić lepszy. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ProsteRuchy » 21 marca 2010, o 12:31

Dla mnie to że wykona utwory tatu wcale nie jest dziwne. Cokolwiek zrobi i tak zawsze będzie częścią tatu i to głównie z tą marką będzie kojarzona na samym początku.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Vedis » 21 marca 2010, o 17:09

Mam nadzieję, że tymi piosenkami z repertuaru t.A.T.u będą Marsjanskie gałki , Nichya, Belochka, czy All about us (Może you :luv: ) i Lena nie wyleci z żadnych "Julkowym" nas ne dogonyat, bo to by wyglądało nieciekawie. ;P
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Vedis » 21 marca 2010, o 17:55

Belochka może mniej, ale You bardzo mi się podoba i nie zauważyłam w tym coś nieprofesjonalnego.

A na koncercie, na którym Julia się nie zjawiła, Lena śpiewała NND... Właściwie to partie Julii (czyli większość piosenki) leciały z playbacku, a Lena śpiewała tylko zwrotki i nie wyglądało to zbyt ciekawie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Vedis » 21 marca 2010, o 18:13

Julcia_Volk napisał(a):Jak ktoś stoi na scenie, nic nie robi i jeszcze leci z playbacku to nigdy nie wygląda to ciekawe. You jak wspominałam, należy już do innej grupy. Moim zdaniem NND na żywo w wykonaniu Leny mogłoby zabrzmieć pięknie. Julka i tak straciła głos potrzebny do tej piosenki, więc możemy liczyć co najwyżej na rudą ;)


Jak to straciła? Już nie przesadzaj :( Denerwujesz mnie bardziej niż fani Leny. Przecież na najnowszych płytach Julia śpiewa prześlicznie, a Lena w ogóle do NND się nie nadaje. Niektórzy chcą uczynić z niej na siłę ideał... W oryginale NND ledwo można było usłyszeć jej głos, tak cicho śpiewała...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 21 marca 2010, o 19:04

Na taru.ru pojawiło się kilka ciekawych informacji na temat koncertu Leny:
- występ będzie miał miejsce na głównej scenie
- show Leny będzie ostatnim występem tego dnia, zostanie zwieńczone pokazem fajerwerków
- będą dostępne bilety v.i.p dzięki którym fani będą mogli spotkać się z zespołem

Od siebie dodam iż czuję że Lena podpisała kontrakt z jakąś poważną wytwórnią ponieważ nie wydaje mi się by TA Music udźwigło ciężar takiego przedsięwzięcia...
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 23 marca 2010, o 10:31

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 27 marca 2010, o 11:08

Szybko przejrzałem temat ale nie znalazłem ceny biletu, w który wliczone jest spotkanie z Leną i 3 dniowy wstęp gdzieś tam (co nikogo tu nie obchodzi :ups:)... A więc oto ona 350$ :hahaha:

Jeżeli dobrze pamiętam te 3 dniowe wstępy bez spotkania z Leną kosztują 250$ a więc 20 minutowe spotkanie management (albo organizatorzy PrideFest) wycenia na 100$. Sorry. Nie skusiłbym się na to nigdy :dead:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 27 marca 2010, o 16:03

Mam wrażenie, że taką cenę wymyślił sobie organizator PrideFest, a Lena nie ujrzy nawet centa z pieniędzy ze spotkania. Przecież już tyle razy spotykała się z fanami. Przed koncertami i normalnie. Nigdy nie była pobierana za to żadna opłata. Weźmy na ten przykład chociażby Viva Comet - wstęp na spotkanie był wolny. Właściwie to jestem pewna, że kasę za spotkanie zainkasuje organizator. Oto co odpisał jednej z fanek na tatu.ru:

The backstage Meet & Greet options are only available with the VIP Ultimate level. This is a benefit we offer to our highest level supporters of the event. All VIP Ultimate packages automatically come with the 3-day VIP Oasis and 3-day festival pass.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Przemko » 28 marca 2010, o 09:54

To zdzierstwo w biały dzień! Organizator tego nie wie, że skoro wcześniej nie były pobierane opłaty za spotkania z fanami to nagle teraz znajdzie się ktoś, kto da za ten przywilej kasę? Mam na myśli zwykłego zjadacza chleba oczywiście, bo ten kto ma kasy full nawet nie mrugnie powieką.. Istna egzageracja :nunu: .
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez powazny » 28 marca 2010, o 13:08

Mnie się w ogóle nie podoba, że całe to przedsięwzięcie "Lena Katina" jest tak bezczelnie podpinane pod t.A.T.u. - ja rozumiem, ze solo, że wokalistka zespołu, ale już mi się nie podobało, jak w książeczce od "Waste Management" dali logo Leny i adres strony - wiadomo, kogo namaścili na następcę po "t.A.T.u.". Teraz do tego mamy zamiast loga t.A.T.u. na oficjalnej stronie logo Katiny + ostatnio pojawiło się logo i link do tego Pride Fest, a wisiały one tam jeszcze zanim cokolwiek na stronie festiwalu napisano o Lenie.

Bez jaj.

Dlatego kibicuję Julii bardziej, bo moim zdaniem ma szanse więcej zaoferować bez tego beznadziejnego menedżmentu. Zobaczymy czy tę szansę wykorzysta.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez ProsteRuchy » 30 marca 2010, o 09:40

Another day done. Acoustic rehearsals tomorrow with Sven & Lena. Up early to get lots done & a hike. Night all ;)


Rehearsing with Lena & Sven while the red hot chilli peppers are next door. Hehehe

Off to train with a personal trainer at a gym in Beverly hills. Guitar lessons 4 personal training. That works! Then rehearsal with Lena


Rehearsals with Lena are sounding great! First time we have done some of this music. Lots of fun!!


Widać że Lenie zależy na tym aby podczas koncertu wypaść jak najlepiej. Przygotowania idą pełną parą ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Koncert Pridefest - 12 czerwca

Postprzez Pofyrtaniec » 11 czerwca 2010, o 06:20

Chyba taki temat by się przydał jako że koncert już jutro :D
Lena nagrała video z tej okazji ^^

>>*<<

Czyż nie jest najsłodsza? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron