Urodziny Lazareva

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Urodziny Lazareva

Postprzez Pofyrtaniec » 7 kwietnia 2010, o 17:12

Chyba z wczoraj :coctail:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 7 kwietnia 2010, o 17:27

Yyyy... A że tak się spytam. KTO TO _____ JEST? WTF? Michael Jackson ożył z okazji urodzin Lazareva? ...

Nie no, to już jest przegięcie. Jak nikt się nie bawił photoshopem, ani to nie jest z okazji pierwszego kwietnia (ah, te typowe opóźnienia) to chyba nie pozostaje mi nic tylko robić zapisy na zbiorowe samobójstwo i przejść do historii pudelka.

:spada: :spada: :spada:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 7 kwietnia 2010, o 18:25

Mnie bardzo podoba się nowy image Julii, chociaż w tej sukience pojawiła się już kiedyś na jakiejś imprezie, gdzie również był Lazarev ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 7 kwietnia 2010, o 18:29

Obrazek Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 7 kwietnia 2010, o 19:09

Niby nie jest źle, no ale... Jakoś tak dziwnie. Wydaje mi się, że to głównie kwestia gustu i przyzwyczajenia. Jakoś nadal nie mogę przywyknąć do tej "ulepszonej" wersji Jul. Dziewoja próbuje się kreować na plastikową lalę jakich wiele, no a szkoda bo unicestwia naturalne piękno. No ale życia. :ups: Niech wyda coś normalnego to wybaczę. :eye:
Na pierwszym zdjęciu skojarzyła mi się z moją nauczycielką matematyki - o Boże... :sciana: Za to na ostatnim... Wygląda jak transik. Przepraszam za to daleko posunięte skojarzenie. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez pg167 » 7 kwietnia 2010, o 22:08

Hmmmmmm co ja mogę powiedzieć... No nie jest tak źle, ale mi się kompletnie ta nowa Julia nie podoba. Po prostu jak ja bym ją w nocy zobaczyła przy zgaszonym świetle to bym zawału dostała z przerażenia. Nie wiem jakoś mnie nie przekonuje ten jej wygląd i w ogóle to co robi teraz (a właściwie to czego nie robi? :dead: )
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez powazny » 7 kwietnia 2010, o 22:10

KOSZMAR.
(Nie jestem w stanie nic innego powiedzieć, ona jest taka piękna... a się tak szpeci...)

:piesc1:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez micha21 » 7 kwietnia 2010, o 22:24

To jest Julia? Na pierwszym zdjęciu bym nie powiedziała, może na dalszych troszku podobna, masakra. Jak dla mnie nie podoba mi się ten styl.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Vedis » 8 kwietnia 2010, o 09:50

Kim jest ten Lazarev? I czemu jest osobny temat o jego urodzinach?

Nie wiem, o co Wam chodzi, dla mnie Julia nie wygląda źle. Nie powiem, że jakoś w szczególności mi się podoba, bo po prostu nie trawię czerwonych szminek, ale jakoś tutaj ten kolor nie przeszkadza mi tak bardzo jak na 220. W każdym bądź razie Julia wygląda całkiem naturalnie poza tą szminką, no ale przecież nie można wiecznie malować ust różowym błyszczykiem. Kocham różowe błyszczyki, ale tamten powiększał optycznie jej i tak duże usta, więc chyba w tym przypadku czerwona szminka lepsza. Po prostu Julia wygląda dobrze, ale nie w moim stylu. Przypomina królewnę Śnieżkę.
I ja Was kompletnie nie rozumiem... Może Julia ma głupi makijaż, ale czy to powód, żeby traktować ją jak jakiegoś potwora? I według mnie tutaj Julcia nie wygląda plastikowo.
Ostatnio edytowano 8 kwietnia 2010, o 11:18 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Madziara220 » 8 kwietnia 2010, o 10:14

Ogólnie nieźle, ale przerażają mnie te Jej czerwone usta. Mogła jednak darować sobie tą szminkę. :bum:
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Lady_Galant » 8 kwietnia 2010, o 11:02

Własnie apropos Lazareva... on wydał teraz płytę (30 kwietnia) "Electric touch", ktoś z was już ją ma?? Posłuchał??

Alex: Off!
Ostatnio edytowano 8 kwietnia 2010, o 11:18 przez Lady_Galant, łącznie edytowano 1 raz
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Przemko » 8 kwietnia 2010, o 11:05

Zawsze wolałem Lenę, ale Julia również nie była niczego sobie. Niestety dziewczyna zatraciła się w kreowaniu swojego indywidualnego imagu i ... jejku - szkoda Jej, naprawdę. A na tych fotkach to w pierwszej chwili Jej nie poznałem. :| Nie podoba mi się ten styl.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Lady_Galant » 8 kwietnia 2010, o 12:26

Oj dobra dobra :mrgreen:

mam już tą jego najnowszą płytę i wrzuciłem ją właśnie na swojego Chomika 8)


Mnie się julia na tych zdjeciach tak średnio podoba, ale co ma specjalnie używać różowej szminki żeby jej do cery pasowało??!

Miała chcicę na krwistą szminkę to se użyła, poza tym dobrze to o niej świadczy że nie boi sie pokazywać tak jak ona sama chce.

Alex: OFFTOP!!! Jeszcze jeden i poleci ostrzeżenie!
Ostatnio edytowano 8 kwietnia 2010, o 13:12 przez Lady_Galant, łącznie edytowano 1 raz
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Alexander » 8 kwietnia 2010, o 13:21

Ogólnie rzecz biorąc, Julia wygląda strasznie grubo. A nawet nie tylko co grubo, tylko jakby spuchnęła na twarzy. Workowata sukienka dopełnia wrażenie. (czyżby trzecie dziecko w drodze?) Od pasa w dół przywołuje ogólne wrażenie babci w płaszczyku z odsłoniętymi nogami i gumokami. I to ma być te jej cudowne wyczucie stylu w modzie? :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 8 kwietnia 2010, o 20:53

Według mnie Julia ma normalne policzki i wygląda szczupło. ( Alexandrze, przyjrzyj się może figurze Leny ;) ) Zaczynacie chyba chorować na jakąś Juliofobię :lol: Jedyną rzeczą, która mi się nie podoba jest szminka no i ta fryzura taka sobie.

Przyjrzyj się może czcionce numer 9.
Ostatnio edytowano 8 kwietnia 2010, o 21:03 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron