Urodziny Lazareva

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Pofyrtaniec » 19 kwietnia 2010, o 17:16

Wiedziałem, że na zdjęciach będzie wyglądać o wiele gorzej niż na video :D
>>*<<

P.S. Jeżeli Lazarev nie jest gejem to ja jestem kobietą :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez PuMa » 19 kwietnia 2010, o 17:23

:pray: Zgodzę się z Tobą - na filmiku nawet całkiem, całkiem ... znośnie. :ups: Tzn. obejdzie się bez reakcji typu :aa: . A co do Lazareva - nie bój nic, na pewno nie powiem Ci koleżanko Pofyrtanko :P .
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez Vedis » 20 kwietnia 2010, o 13:43

PuMa napisał(a)::aa:


Ja bym tak nawet nie zareagowała na widok brudnego, śmierdzącego faceta z wrzodami na twarzy :/ To bardzo źle o Tobie świadczy, że potrafisz robić takie miny na widok niezwykle przepięknej dziewczyny z trochę brzydszą fryzurą i makijażem... Ciekawe, czy Ty zawsze wyglądasz tak olśniewająco.

Czy ja wiem, czy Julia lepiej wygląda... Jest twarz oczywiście jest przepiękna jak zwykle, ale makijaż oczu i ust nie podoba mi się. Ale moja reakcja oczywiście jest taka: :luv:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez PuMa » 20 kwietnia 2010, o 17:14

Vedis oczywiście, że zawsze wyglądam olśniewająco - zwłaszcza utyłtana w błocie i spocona po treningu :eye: . To był z mojej strony czysty eufenizm wobec Julii. :ups: Czy co poniektórzy ludzie muszą reagować na wszystko takim świętym oburzeniem i tak brać wszystko do siebie - trochę luzu, ludziska i przymrużenia oka, bo nie wszystko jest takim jakim się wydaje, a złościć się o byle błahostkę - szkoda zachodu.

Na filmiku Julia wyszła zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach, bardziej naturalnie i pięknie sie uśmiechała. Mogłabym się doczepić, że makijaż i ubiór nie był zbyt celnym wyborem, ale ... to rzeczy zmienne, więc ... zobaczymy co dalej. ;>
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez koko » 23 kwietnia 2010, o 09:53

O proszę! I od razu, minimalnie bo minimalnie, ale lepiej dziewoja wygląda. :eye: Nie wiem co jara jej fryzjer, ale lepiej żeby przestał, bo ta asymetria jakaś taka średnia. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron