Volkova ora Katinę w rosyjskich mediach

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Vedis » 23 lipca 2010, o 20:53

Julia mogła czasem nawalać, ale na pewno nie była w pełni nieosiągalna. W końcu pojawiła się na spotkaniu z fanami, pojechała na Viva Comet. Lena tylko czasami była sama. Może zbyt często, ale wypowiedź Aleksandra brzmi tak, jakby Julia w ogóle nie pojawiała się na żadnych koncertach etc.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez TATYRUSSIA » 23 lipca 2010, o 21:15

Co do Julii i jej wypowiedzi zacytowanej na początku wątku to przykro mi bardzo, ale tego typu wypowiedzi skreślają Julię w 100%. Lena dotychczas zrobiła cokolwiek co spowodowało, że poszła krok do przodu. Julia natomiast chodzi po bankietach i gada o swoich wielkich ustach komentując wszystko dookoła a jakiejkolwiek pracy nie widać. A pieniążki się skończą. Teraz pewnie ciągnie na alimentach z dzieci.

Jeżeli miałbym wybrać osobę odpowiedzialną za rozpad TATU, to wskazałbym bez problemów Julię. Ile to razy Lena sama robiła z siebie idiotkę na koncercie, bo Juliczek był chory? Ile razy odbierała nagrodę sama, bo Julia nie mogła?
Dlaczego powstawały tak potwornie długie przerwy ? Dlaczego, że Julii się rodzić dzieci zachciało... Niestety Julia od samego początku była typową gwiazdeczką, której kasa zawróciła w głowie a Ameryka stała się jej drugim domem.
Ma dzieci z dwoma różnymi facetami, z innym się spotyka a dzieciaki niczemu winne siedzą z rodzicami w domu i oglądają wydymane botoxem usta mamy w MTV.
Ostatnio edytowano 23 lipca 2010, o 21:20 przez TATYRUSSIA, łącznie edytowano 1 raz
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Vedis » 23 lipca 2010, o 21:17

Już nie przesadzaj. Rodzenie dzieci to nadrzędna sprawa. To z Leną jest coś nie tak, że ich nie ma
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez TATYRUSSIA » 23 lipca 2010, o 21:22

Vedis napisał(a):Już nie przesadzaj. Rodzenie dzieci to nadrzędna sprawa. To z Leną jest coś nie tak, że ich nie ma


Jeżeli chcesz robić karierę to musisz wybrać co jest dla Ciebie ważniejsze. Albo zarabiasz kasę, robisz coś dla ludzi albo wybierasz życie matki w najmniej odpowiednim momencie. Julia zachodziła w ciąże wtedy kiedy były najbardziej popularne, kiedy mogły pokazać światu na co je stać... Jeżeli jesteś w duecie to musisz się liczyć z tą drugą połową.
I jeszcze żeby to było dziecko z wielkiej miłości, ale nie... Potem pojawia isę drugie , niedługo pojawi się trzecie pewnie... Dajmy się jej rozkręcić...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koko » 23 lipca 2010, o 21:28

Vedis napisał(a):To z Leną jest coś nie tak, że ich nie ma
Lena wiele razy podkreślała, że najpierw chce się zająć muzyką, bo jeżeli już będzie miała dziecko, poświęci się tylko i wyłącznie jemu. Jak dla mnie to normalna postawa.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 23 lipca 2010, o 21:32

Vedis napisał(a):Julia mogła czasem nawalać, ale na pewno nie była w pełni nieosiągalna. W końcu pojawiła się na spotkaniu z fanami, pojechała na Viva Comet. Lena tylko czasami była sama. Może zbyt często, ale wypowiedź Aleksandra brzmi tak, jakby Julia w ogóle nie pojawiała się na żadnych koncertach etc.


Po pierwsze "x" a nie "ks", wypraszam sobie. A po drugie, miałem na myśli ilość spotkań, koncertów etc. które w ogóle nie doszły do skutku ze względu na Julię. Jak mieli planować jakikolwiek koncert kiedy Julia w ogóle nie wykazywała zainteresowania robieniem czegokolwiek? Mieli przygotowywać koncert pod samą Lenę z góry i liczyć że Julia przyjdzie jak się jej zachce? Nie dziwie się im, że nie chcieli pokazywać jak zespół się rozpada na oczach ludzi. Z drugiej strony szkoda, może byśmy przynajmniej usłyszeli resztę piosenek z nowego albumu w wersji live w dobrej jakości, nawet jeśli śpiewanych tylko przez Lenę. Nie dziwie się, że żadnej promocji nie było.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mirva » 24 lipca 2010, o 11:48

No coż... Volkova okazało się dwulicowa i fałszywa, Może żal jej dupę ściska, że (i tu nie przeczmy faktom) Lena ma przewagę nad nią we wszystkim. Zresztą zobaczymy co nam Julcia pokaże, ale ja coś czuję, że długo nie pociągnie w solowym projekcie ze swoimi "krzykami". :bum:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Patrycja » 24 lipca 2010, o 16:08

Vedis napisał(a):Już nie przesadzaj. Rodzenie dzieci to nadrzędna sprawa. To z Leną jest coś nie tak, że ich nie ma


A Ty masz dzieci? Jeżeli nie to z Tobą też jest coś nie tak. :lol2: :lol2: :lol2:
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez SnegoSmiles » 24 lipca 2010, o 16:08

Nie skomentuję tego! Żal mi Leny! Biedulka! Volka musiała coś powiedzieć, żeby się pokazać! "To żałosne!" Jak dla mnie to ona to o sobie mówi! :/
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Przemko » 6 sierpnia 2010, o 13:20

Nie rozumiem ludzi, którzy postępują w taki sposób i to wobec osób z którymi wiele ich łączyło poprzez wspólne życie i współpracę. A potem z głupia frant zawodzą te osoby zwyczajnie odchodząc, opuszczając je. A już szczytem jest kiedy jeszcze posuwają się do obrzucania ich błotem i epitetami sami w tym czasie pokazując się jacy są wspaniali i bez winy włócząc się po imprezach i spotykając się ze znajomym. Porażka. Osoby postępujące według tego schematu niech popatrzą na Wolkową czy podoba się im jej zachowanie, bo może wtedy zrozumieją, że sami postępują w taki sam sposób!

To co Wolkowa zrobiła Lenie to był cios poniżej pasa. Nie wiem co ona sobie wtedy do diabła myślała, czy w ogóle myślała nad tym co robi! Dno i zero kultury. Za to brava dla Lenki - nie dość, że nia dała się sprowokować do pyskówki to jeszcze w pokazała nam, że warta jest nazywania się Jej fanem! Szkoda, że ludzi Jej pokroju jest tak niewiele i że nie są doceniani.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Madziara220 » 9 sierpnia 2010, o 10:26

Wolkowa pokazała tym popisem na co ją stać. Nie na nową płytę, nie na rozwijanie swojej artystcznej działalności, na rozwój samej siebie. Pokazała się z zupełnie innej strony i tym samym straciła sporo fanów i niestety zawiodła - nie tylko Lenę, która do tej pory była jej przyjaciółką (co widać po jej reacji - życzyła jej wszystkiego dobrego), ale także i nas.

:mysli2: A może jej zachowanie - od dłuższego czasu pokazujące ją w nie najlepszym świecie jest wynikiem reakcji chemicznej - no wiecie: botoks+mózg Wolkowej=totalny chaos i zniszczenie. :ups:
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Vedis » 11 sierpnia 2010, o 13:18

Patrycja napisał(a):
Vedis napisał(a):Już nie przesadzaj. Rodzenie dzieci to nadrzędna sprawa. To z Leną jest coś nie tak, że ich nie ma


A Ty masz dzieci? Jeżeli nie to z Tobą też jest coś nie tak. :lol2: :lol2: :lol2:


Jestem od Leny 6 lat młodsza. W jej wieku będę miała.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez szarit » 11 sierpnia 2010, o 14:23

Podziwiam was naprawdę na innych forach np.tatu.ru ludzie już dawno przestali się tym podniecać i raczej spekulują o karierach solowych dziewczyn a tu jeszcze głosy potępienia, rozumiem że ten zawrotny refleks to wynik wakacji bo innego wytłumaczenia nie widzę ;)
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez SnegoSmiles » 11 sierpnia 2010, o 15:00

szarit napisał(a):ludzie już dawno przestali się tym podniecać i raczej spekulują o karierach solowych dziewczyn a tu jeszcze głosy potępienia


A dziwisz się? O tym ciężko zapomnieć! Między dziewczynami już nigdy nie będzie tak jak dawniej... ;(
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Volkova ora Katinę w rosyjskich mediach

Postprzez KatinaVolkova » 1 października 2010, o 00:35

SnegoSmiles napisał(a):
szarit napisał(a):ludzie już dawno przestali się tym podniecać i raczej spekulują o karierach solowych dziewczyn a tu jeszcze głosy potępienia


A dziwisz się? O tym ciężko zapomnieć! Między dziewczynami już nigdy nie będzie tak jak dawniej... ;(



Jasne, że nie będzie. To już zupełnie inny rozdział. Inna została otworzona książka.
Ja się w ogóle dziwie Lenie, że przebaczyła po mimo to jak bardzo Julia ją zraniła, mówiąc tak mocne słowa pod adresem Leny.
Sorry, to albo są przyjaciółkami, prawie siostrami, albo skaczą sobie do gardeł.... ;|
Faktycznie , macie rację. Julia nic nie zrobiła bo, jak zwykle, nie chciało jej się, albo "nie miała czasu bo coś tam...." :/ Żal.
Sama nic nie robi, ale Lenę krytykować na imprezie to tak.
A czy ona w ogóle słyszała solówki Leny ??
No chyba niedokładnie skoro tak uważa, że są do d**y.
Ciekawe co Julia wymyśli jak taka mądra jest. Ok, niech wyda. Choćby jeden utwór. Ale niech będzie tak dobry jak solo Leny.
Czemu Julia nie dorównuje umiejętnością Leny ? Wiem, że ją też stać. Oczywiście, że tak.
Gdyby tylko włożyła w to trochę chęci.... Ale gdzie tam.... Po co jak można iść się pobawić i przy okazji, ot tak, poobrażać osobę, którą się niemalże kochało, uważało za siostrę.
To takie typowe dla Julii. Ech... :rolleyes:

Ja myślę, że Lena ma pełne prawo, żeby śpiewać piosenki t.A.T.u.
A niby czemu nie?? Co stoi na przeszkodzie?? Że co ?? Że Julia się nie zgodzi ?
Ale Julia nie ma tu nic do gadania. Co to Julia mamą Leny ? Lena się musi jej pytać co wolno a co nie ?
Owszem, śpiewała większość tatu, ok.
Ale swoje też pokazała. Wplątała tylko sprytnie w swoje piosenki, piosenki tatu, żeby bylo ciekawiej. Owszem, wolno jej. Ma takie samo prawo jak Julia.
Mogę się założyć już teraz, że jak Julia będzie mieć swoje solo ( :pray: daj Jej Panie Boże )
to pewnie też będzie wykonywać piosenki tatu, żeby nie było tak pusto w jej repertuarze. Oby Jej ta gwiazda zaświeciła i żeby uważała, co by czasem za wczasu nie zgasła...

A jeszcze nawiązując do Julii i Leny.
Lena !! Gratulacje za klasę;) Wielkie brawa w Twoją stronę.
Gdy teraz czytałam ten najnowszy wywiad.... Zaintrygowały mnie te słowa :

cyt.
Dziennikarz: Masz wspaniały głos, doświadczenie i jesteś piękną osobą. Niczego więcej nie potrzeba do bycia solową wokalistką, ale jeżeli Julia zaproponowałaby powrót i śpiewanie razem po swojej deklaracji odnośnie Ciebie i Twojej kariery... Zgodziłabyś się?
Lena: Nie czuję się obrażona. Na pewno bym się zgodziła gdybym wiedziała, że to rzeczywiście się stanie.



I to jest fajne ;) Proszę bardzo ;)
Mimo to, że Julia próbowała Lenę zmieszać z błotem, nasz Rudzielec jednak jej wybaczył i nawet z powrotem z wielką chęcią przygarnąłby pod swoje skrzydła Julię ....

[glow=red]AMEN[/glow] :pope:
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron