Volkova ora Katinę w rosyjskich mediach

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Volkova ora Katinę w rosyjskich mediach

Postprzez Happy Smile » 19 lipca 2010, o 18:16

Wkleję najciekawszy fragment:

MTV: Julia wierzy że jej piosenki sprawią, że cały świat będzie krzyczał i oddawał się seksualnej przyjemności, oraz że kariera Leny Katiny zawiedzie.

Yul: Wiesz, jestem otwarta na różne rodzaje kreatywności, jeśli jest pragnienie i możliwość to czemu nie. ALE, jest jedna sprawa której nie rozumiem. Ona mówi o sobie jako Lena Katina, zrobiła stronę poświęconą jej samej, ale co to u licha było trzydziestego czerwca? "Solowy występ" gdzie zaśpiewała piosenki t.A.T.u. - "All The Things She Said" i "Not Gonna Get Us"?

MTV: Może wydała wszystkie pieniądze i nie stać jej na Drobysha? (znany rosyjski producent) "Pieniądze pieniądze płyną..." Więc śpiewa starsze piosenki i ma do tego prawo.

Yul: Ma prawo, ale to takie głupie, totalnie głupie. Jeśli decydujesz się na karierę solową to oznacza że robisz swoją muzykę. Myślę, że jej własne piosenki są żałosne i już niedługo jej gwiazda zgaśnie a ona wszystkich rozczaruje.


Całość tłumaczona na http://tatushow.com/pl
Ostatnio edytowano 25 lipca 2010, o 09:51 przez Happy Smile, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez Alexander » 19 lipca 2010, o 18:38

Mmm... Ale jej ciśnie :eye: Jak na moje, to ta kobieta nie powinna się wypowiadać na temat tego co TA Music robi z materiałem do którego ma prawa autorskie, skoro się na nich wypięła i zrujnowała promocję trzeciego albumu.

Już nie mówiąc o tym, że jej podejście pokazuje jakie są prawdziwe kontakty między dziewczynami. Cała ta szopka o tym, że mają dobry kontakt i może jeszcze nagrają coś razem to była ściema, żeby nie prać publicznie brudów. Ale Julci się nudzi i robi skandal :eye: (Może ona teraz singiel będzie wydawać i musi go dodatkowo zareklamować...)

No i chyba nie przesłuchała piosenek Leny. Więc głupio mówić o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Cóż... pokazała "klasę". :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 19 lipca 2010, o 18:56

Aż normalnie się przykro człowiekowi robi. Jeżeli te fragmenty to prawda to wyszło jaką osobą jest Julia - dwulicową i zawistną jak jasna cholera. Wielkie przyjaciółki bla bla bla. Teraz już chyba nikt nie wątpi jaki był powód zawieszenia działalności t.A.T.u.

Julia najwidoczniej nie wie, że śpiewanie popularnych piosenek zespołu, w którym się wcześniej występowało to normalna sprawa. Wielu innych artystów tak robi i to jest raczej ukłon w stronę fanów, którzy te piosenki najzwyczajniej w świecie lubią. Pierwsza do krytykowania, ale zobaczymy jak będzie się prezentował jej materiał.

Żałosne ogólnie rzecz biorąc. Jakieś źródło Rafale? :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patrycja » 19 lipca 2010, o 18:57

W sumie to Julia ma rację. Poza tym ma okropne usta na tym filmiku.

Alex: W sumie, to powinny być dwa zdania. Nie mówiąc o tym, że twój offtop nie wnosi absolutnie żadnej treści do dyskusji. ;]
Ostatnio edytowano 19 lipca 2010, o 19:06 przez Patrycja, łącznie edytowano 2 razy
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez Alexander » 19 lipca 2010, o 19:02

http://youtu.be/xwnHvFEaZvA

No przecież słychać, że się zgadza i że ją jedzie równo :eye:


To ja tej pani już ewidentnie podziękuję. Kolejny dowód na to, że ma charakter którego nie jestem w stanie zdzierżyć... :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 19 lipca 2010, o 19:07

Wywiad dla MTV, o którym mowa

Podoba mi się to co ktoś napisał na tatu.ru. Nie wiem czy zauważyliście, ale każde słowo krytyki pod adresem Volkovej jest tam (tatu.ru) od razu "jechane". Pewna osoba (Arnaudfrenchy) po słowach Julii ładnie to wszystko zebrała do kupy, pozwolę sobie zacytować:

Julia:

- spuść powietrze z Twoich ust, bo jesteś absolutnie okropna
- przestań być taka zarozumiała
- zamiast pracować nad swoim wyglądem, popracuj lepiej nad grą na pianinie i muzyką
- podszkol swój angielski

Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Nic dodać, nic ująć.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 19 lipca 2010, o 19:10

koko napisał(a):Żałosne ogólnie rzecz biorąc. Jakieś źródło Rafale? :coctail:


Alexio dał adres filmiku, który zamieściłem we fragmencie "czytaj więcej". Jak dla mnie to ona powinna powstrzymać się od takich komentarzy... Rozumiem, że trzeba podjudzać swoją popularność ale przegięciem dla mnie było to:

Myślę, że jej własne piosenki są żałosne i już niedługo jej gwiazda zgaśnie a ona wszystkich rozczaruje.


Alex, o jakim rujnowaniu promocji przez J mówisz?

koko napisał(a):Podoba mi się to co ktoś napisał na tatu.ru. Nie wiem czy zauważyliście, ale każde słowo krytyki pod adresem Volkovej jest tam (tatu.ru) od razu "jechane". Pewna osoba (Arnaudfrenchy) po słowach Julii ładnie to wszystko zebrała do kupy, pozwolę sobie zacytować:

Julia:

- spuść powietrze z Twoich ust, bo jesteś absolutnie okropna
- przestań być taka zarozumiała
- zamiast pracować nad swoim wyglądem, popracuj lepiej nad grą na pianinie i muzyką
- podszkol swój angielski

Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Nic dodać, nic ująć.


Szkoda, że ten koleś napisał to wstępnie dodając, że musi powiedzieć słowa prawdy, bo jak 99% osob z tatu.ru nalezał do sekty wielbiącej każde poczynania wolkowej. Lepiej późno niż wcale.
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez Alexander » 19 lipca 2010, o 19:15

Z resztą, trzeba mieć tupet, żeby stwierdzić, że nowe piosenki stworzone przez ludzi z którymi nagrała dwa ostatnie albumy są żałosne. Życzę jej owocnej współpracy z "bardziej utalentowanymi" producentami komercyjnego dziadostwa, równie plastikowego co sama Volkova.

Piosenki Leny mają magię, bo tworzą je chłopacy. Są inne, ale na pewno nie są żałosne... Wyszło na jaw, że kierunek artystyczny w którym ewoluowało t.A.T.u. był zbyt ambitny dla wiejskiej typiary która żyje w urojonym, plastikowym świecie. Odkąd skończyły się lesbijskie skandale, t.A.T.u. przestało pasować do jej stylu życia. To takie... smutne.

Jak dla mnie, to teraz t.A.T.u. = Katina. Julia straciła resztki szacunku w moich oczach.
Ostatnio edytowano 19 lipca 2010, o 19:21 przez Alexander, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Happy Smile » 19 lipca 2010, o 19:18

Wszystko się poszło jebać jak mawiała moja Pani z polskiego. Ja chcę spowrotem dwie udające lesbijki, zmuszane i orane batem przez Wanię do śpiewania i macania się na scenie :rozp: :oczka:

tak, wiem, druga ostruga dla mnie.
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez Alexander » 19 lipca 2010, o 19:21

Happy Smile napisał(a):Alex, o jakim rujnowaniu promocji przez J mówisz?
A kto "żarł szkło", nie pojawiał się na koncertach i nie miał czasu nagrywać wokali? Jeśli Happy Smiles nie było promowane, to tylko z powodu braku zainteresowania promocją Albumu przez Julię. Co mieli zrobić? Targać Katinę samą na występy i pokazać, że wszystko się sypie? Lena nie jest osobą, która by promowała muzykę robieniem szumu medialnego. Próbowali to jakoś zatuszować i zamknąć projekt po cichu, a zamiast tego zajęli się projektem Katiny, bo t.A.T.u. było już skazane na porażkę. Przecież to jest takie oczywiste. Wystarczy się przyjrzeć faktom i zobaczyć to, co między wierszami.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Happy Smile » 19 lipca 2010, o 19:23

E, no... To ja miałem cały czas japonki na oczach! Teraz to się powoli układa w całość. Myślisz, że one jeszcze nagrają coś jako zespół czy Wesołe Uśmieszki to ich ostatni album?
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez Patrycja » 19 lipca 2010, o 19:25

Alexander napisał(a): Lena nie jest osobą, która by promowała muzykę robieniem szumu medialnego.


A niby po co udawała lesbijkę?
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez koko » 19 lipca 2010, o 19:26

Mam taką złotą myśl. Spod tony pudru, kolagenu i innych wynalazków w końcu wyłoniła nam się Julia i jej prawdziwa twarz. Czyż to nie urocze? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 19 lipca 2010, o 19:28

Patrycja napisał(a):
Alexander napisał(a): Lena nie jest osobą, która by promowała muzykę robieniem szumu medialnego.


A niby po co udawała lesbijkę?


No tak, bo Julia nie udawała, nie? Sorry, Patrycja twoje wnioski są naprawdę.. górnolotne momentami. Nie wiesz, że udawanie lesbijek to był PR wymyślony przez Ivana?
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez Alexander » 19 lipca 2010, o 19:31

Happy Smile napisał(a):E, no... To ja miałem cały czas japonki na oczach! Teraz to się powoli układa w całość. Myślisz, że one jeszcze nagrają coś jako zespół czy Wesołe Uśmieszki to ich ostatni album?
Pewnie że nie. A Lena pewnie nie znajdzie nikogo innego i będzie działać tylko solo.

Patrycja napisał(a):
Alexander napisał(a): Lena nie jest osobą, która by promowała muzykę robieniem szumu medialnego.
A niby po co udawała lesbijkę?
Bo taki był zamysł menagera, któremu były podporządkowane? Z resztą, miałem na myśli to, że nie jest osobą, która by prała publicznie prywatne brudy, żeby się wypromować w mediach. Skandal który jest artystyczną prowokacją, to coś zupełnie innego.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron