Volkova ora Katinę w rosyjskich mediach

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez szarit » 21 lipca 2010, o 12:05

Jeżeli Julia czegokolwiek by Lenie zazdrościła to umiejętności wokalnych.Zawsze gdy wykonywały AAU zwłaszcza wysoka partia Leny to Julia zawsze ucieka bokiem by nie widzieć jak Lena to śpiewa ciekawe czemu?Co do kariery Julia jak pisałam sprawia wrażenie że praca to dla niej hobby a interesuje ją tylko jej własne życie prywatne.A może Julia Lenie zazdrości że już razem nie występują?a Lena sama śpiewa ich stare piosenki.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 21 lipca 2010, o 12:12

szarit napisał(a):A może Julia Lenie zazdrości że już razem nie występują?a Lena sama śpiewa ich stare piosenki.
To jest raczej takie uderzenie w jej ego i wydaje mi się, że możesz mieć rację. Również może mieć to podłoże zdolności wokalnych (chociaż nie uważam, że któraś z nich ma jakieś zjawiskowe :eye:), o których wspomniałaś. :coctail:

I tak btw, bo dopiero teraz doczytałam Twoją wypowiedź kilka postów wcześniej, nie uważam że Katinę trzeba kanonizować i nigdy nie powiedziałam o Volkovej, że jest wiedźmą. :eye: Po prostu uważam, że jej zachowanie jest bardzo dziecinne. Takie skarżenie się i życzenie Katinie jak najgorzej publicznie jest... no jak z podstawówki wyjęte. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 21 lipca 2010, o 12:17

Z tą kanonizacją i wiedźmą to tylko żart chyba nikt tego nie potraktował poważnie,a wokalnie Lena jest bardzo dobra choć nie wybitna
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 21 lipca 2010, o 12:18

szarit napisał(a):Z tą kanonizacją i wiedźmą to tylko żart chyba nikt tego nie potraktował poważnie
No wiem, wiem. Tylko że wiesz... Niektórzy biorą to na poważnie i potem robią z Jul męczennicę, a osoby którym jej wypowiedź się nie podoba są demonizowane. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 21 lipca 2010, o 12:30

Takich dzieci to na forum raczej nie ma ,ale są tacy co buntują się dla samej idei buntu bo ktoś coś powiedział na czyjś temat co się innym nie spodobało. 8)
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Volkova ora Katinę w rosyjskich mediach

Postprzez KatinaVolkova » 21 lipca 2010, o 18:59

Ech.. Tak to czytam i aż żal....
Jak Julia może tak mówić o Lenie... Sama nie zrobiła nic do tej pory, a Lenkę to krytykuje i obraża w mediach.... Nie wiem jak wy... ale ja, może kiedyś lubiłam Julię... Ale teraz ??
To co ona robi.. Zazdrośnica jedna...
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Vedis » 21 lipca 2010, o 21:46

Wątpię, żeby Julia zazdrościła Lenie głosu, bo sama ma tysiąc razy piękniejszy. Posluchajcie sobie np. 1 zwrotki Ya soschla s uma, Sacrifice, Obezjankę nol - widać dużą różnicę. W ogóle w piosenkach t.A.T.u to przez 80 % czasu słychać Julię, a Leny głos bez przerwy jest przyciszany w refrenach. Dlaczego? A Julia fałszuje na koncertach tylko dlatego, bo jest pijana;>

Ja nie wykluczam tego, że Julia zazdrości Lenie. Myślę, że jednak bardziej tego, że Lena jest teraz w centrum zainteresowania fanów. W końcu popłakała się z zazdrości na spotkaniu fanów. I nie wiem, ale jak widzę ten zachwyt nad Leną to sama się czuję jakoś zazdrosna i gdy usłyszałam te słowa Julii, to miałam wrażenie, że ona ubrała w słowa moją frustrację ;P
Ale zdaję sobie sprawę, że to niestety wina Julii, bo nie założyła strony internetowej.

Jest tylko pewien problem.

Nie znam rosyjskiego i upomnijcie mnie, jeżeli się mylę. Dostrzegłam tu jednak pewien spisek ;>

Obejrzałam wideo i zobaczyłam, że po słowach Julii "Ya soschla s uma" i "Nas ne dogonyat" puszczono fragment teledysku Nas ne dogonywat". A według tłumaczenia Julia wtedy powiedziała, że piosenki Leny są żałosne etc. Możliwe, że Julia mówi o tym później, ale nie jestem pewna. Niech ktoś dokładnie się wsłucha, bo może się okazać, że tłumacz specjalnie te słowa wymyślił !
Ostatnio edytowano 21 lipca 2010, o 21:51 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ~kurka~ » 21 lipca 2010, o 21:51

Vedis napisał(a):Dlaczego? A Julia fałszuje na koncertach tylko dlatego, bo jest pijana;>


A to może się niebezpiecznie skończyć, bo alkoholizmem na przykład. Idąc takim tokiem rozumowania, to w Meksyku była nieźle urżnięta.

Vedis napisał(a):Niech ktoś dokładnie się wsłucha, bo może się okazać, że tłumacz specjalnie te słowa wymyślił !


Tak, a Tusk z Putinem knują, jakby tu Jarka udupić.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez koko » 21 lipca 2010, o 21:53

Vedis napisał(a):A Julia fałszuje na koncertach tylko dlatego, bo jest pijana;>
Oj Vedis, już nie rób z niej alkoholika, bo jeszcze ją ktoś życzliwy do AA zapisze. :lol2: Nie jest sztuką sprawić, że ktoś brzmi fantastycznie na albumie - sztuką jest zrobienie tego samego na żywo bez pomocy techniki. Julia ma ciekawą barwę, ale niestety głos zjechany i to bardzo.

Vedis napisał(a):Obejrzałam wideo i zobaczyłam, że po słowach Julii "Ya soschla s uma" i "Nas ne dogonyat" puszczono fragment teledysku Nas ne dogonywat". A według tłumaczenia Julia wtedy powiedziała, że piosenki Leny są żałosne etc. Możliwe, że Julia mówi o tym później, ale nie jestem pewna. Niech ktoś dokładnie się wsłucha, bo może się okazać, że tłumacz specjalnie te słowa wymyślił !
Tłumacz niczego nie dopisał ani nie wyssał z palca. Jul wypowiada się o solo Leny po fragmencie klipu. :coctail:

~kurka~ napisał(a):Idąc takim tokiem rozumowania, to w Meksyku była nieźle urżnięta.
Leżę. :hahaha:
Ostatnio edytowano 21 lipca 2010, o 21:56 przez koko, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 21 lipca 2010, o 21:53

Jasne, że była. Przecież wyraźnie było widać ten pijany błysk w jej oczach. Co do alkoholizmu - No na razie Julia się trzyma, a chyba nikt nie wątpi w to, że ona nie stroni od używek :coctail:

Ok, ale gdyby Julia nie miała ładnego głosu, to wtedy ją by ściszali w refrenach, a nie Lenę. A gdy Julia nie miała zniszczonego głosu, to wtedy nie miała chrypki i jej głos nie był taki oryginalny, więc moim zdaniem poprawiła się wokalnie
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ~kurka~ » 21 lipca 2010, o 22:04

Vedis napisał(a):A gdy Julia nie miała zniszczonego głosu, to wtedy nie miała chrypki i jej głos nie był taki oryginalny, więc moim zdaniem poprawiła się wokalnie


W sensie, że porada dla młodych wokalistów: faje i wóda na ciekawszy głos? Nie. Uważam, że strasznie się skrzywdziła. Na koncertach nie będzie w stanie pokazać o wiele więcej, niż Mandaryśka, jeżeli tak dalej będzie prowadziła swój tryb życia. Chyba się jej zapomniało, że jeżeli jakiś głos się ma, to powinno się go ćwiczyć. Ja tam płakać nad nią nie będę,jeżeli tak rozpoczyna solową karierę i zachowuje się jak cham.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Kamil » 21 lipca 2010, o 22:12

koko napisał(a):Jeszcze jedno - czy tak trudno Wam uwierzyć, że jej wypowiedź mogła być wywołana drobną, ale zawsze, zazdrością? Wiem że fanom Jul pewnie trudno w to uwierzyć, ale być może tak właśnie było. Chciałabym żeby to wyjaśniła. Tak byłoby najlepiej. :eye:

Sądzę, że Julia za dużo naczytała się TM i stąd takie wypowiedzi 8)
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez szarit » 21 lipca 2010, o 23:50

Vedis czy my słuchamy tych samych płyt tatu? bo zwątpiłam jeżeli ty tam słyszysz 80%głosu Julii to ja chyba jestem kompletnie głucha,albo pomyliłaś Julię z Leną.Julia,a i owszem śpiewa w refrenach,a raczej zdziera struny głosowe,bo to za śpiew niespecjalnie można uznać.Yssu i attss fakt śpiewa,podobnie jak na hsin ale to raczej wyjątki,w kosmosie strasznie śpiewa(nie potrafi wyciągnąć),dim i li moim zdaniem położyła te piosenki podobnie jak cznh na pozostałych utworach to raczej krzyczy niż śpiewa no jest wyjątek na g i lmn tam nawet śpiewa.Wokalnie to najlepiej wypada na VU i WM tam faktycznie śpiewa,choć chrypa straszna co martwi biorąc pod uwagę że chce śpiewać sama,Ruska wersja Kasi Nosowskiej?może być ale teksty muszą być lepsze bo inaczej solówka na zachodzie nie wyjdzie.Co do barwy głosu faktycznie ciekawy sopran bardzo wysoki przy porządnym regularnym szkoleniu,Julia mogła by być naprawdę dobrą piosenkarką ale ona zwyczajnie za mało umie,a na karaoke to się porządnie śpiewać raczej nikt nie nauczy.Lena choć wybitna nie jest to przynajmiej głos ćwiczy i umiejętności rozwija,a Julia woli imprezy.Mam nadzieję że Julia wolno pracuje bo chodzi na indywidualne lekcje śpiewu,i dlatego nic o jej materiale nie wiemy.A co do używek to obie palą ,jak z piciem lepiej nie myśleć ale mam nadzieje że Julia zna umiar i jakiś instynkt samozachowawczy posiada,bo życzę by jej się udało i zrobiła karierę solową na cały świat.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 21 lipca 2010, o 23:54

Vedis napisał(a):Jasne, że była. Przecież wyraźnie było widać ten pijany błysk w jej oczach.
Umówmy się, że to po prostu choroba somalijska. Jak u naszego Kwacha. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 22 lipca 2010, o 09:46

Nie rozumiem, wszyscy zawsze zachwycali się nad oryginalną chrypką Julii , a teraz ją krytykujecie. Mi bardziej podoba się obecny głos Julii, bo w wieku 14 lat nie miała chrypki. Kocham wszystkie zachrypnięte głosy, bo dodają niepowtarzalnego uroku każdej piosence
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron