Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 15 lipca 2011, o 14:19

yuliasavicheva napisał(a):Oficjalna Grupa Julii VK.

O. Dziwne że na fejsie i stronie cisza. No cóż... Tytuł po prostu mnie rozwalił. Gdybym nie wiedziała, że t.A.T.u. to t.A.T.u. to prawdopodobnie stwierdziłabym, że obie piosenki są swego rodzaju... wyrzutami kochanków/kochanek, którym nie wyszło. :eye: Chociaż w sumie nie wiemy jaki będzie tekst singla Volkovej, ale możemy się domyślać. Połączmy kropki - piosenka powstała w Szwecji (chyba?), tytuł nawiązujący do utworu Katiny. No po prostu śmiechu warte. :ups: Gdybyś mogła jeszcze jakimś linkiem albo cytatem poratować to byłabym wdzięczna nawet jeżeli będzie to napisane cyrylicą. :D

Tak poza tym.... MÓWIŁAM ŻE BĘDĄ SIĘ DISSOWAĆ! :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 15 lipca 2011, o 14:27

koko napisał(a):
yuliasavicheva napisał(a):Oficjalna Grupa Julii VK.

O. Dziwne że na fejsie i stronie cisza. No cóż... Tytuł po prostu mnie rozwalił. Gdybym nie wiedziała, że t.A.T.u. to t.A.T.u. to prawdopodobnie stwierdziłabym, że obie piosenki są swego rodzaju... wyrzutami kochanków/kochanek, którym nie wyszło. :eye: Chociaż w sumie nie wiemy jaki będzie tekst singla Volkovej, ale możemy się domyślać. Połączmy kropki - piosenka powstała w Szwecji, tytuł nawiązujący do utworu Katiny. No po prostu śmiechu warte. :ups: Gdybyś mogła jeszcze jakimś linkiem albo cytatem poratować to byłabym wdzięczna nawet jeżeli będzie to napisane cyrylicą. :D

Mnie to nie dziwi. Informacja o ostatnim spotkaniu Julii z Fanami była podana kilka dni przed w tej grupie a gdy szukałam na stronach Jul to pojawiła się po fakcie w postaci zdjęć, myślę że oficjalnie pojawi się audio, niestety puki co ukazała się tylko ta skromna informację, ale będę śledzić i jak tylko coś się pojawi to podam. Co do Twoich odczuć co do tytułu to oprócz Ciebie i mnie takowe posiada 6000 osoób w tej grupie;) Ku chwale Ojczyzny. Ps, Już lepiej nic nie mów, bo ostatnio mówisz i masz;)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 20 lipca 2011, o 11:28

Julia na Twitterze:
сегодня послушала свой трэк на рус и англ это крутняк!!!!! Я так хочу чтобы вы уже быстрее оценили))))
Nie wiem który komentarz jest lepszy;
a) Lepiej późno niż wcale
b)Lepiej późno niż później
c) Czas ku temu najwyższy
SMS-y o treści a,b, lub c wysyłamy na numer 666 zwycięzca naszego konkursu otrzyma jedyną, niepowtarzalną płytę z demami Volkovej po X czasie rzecz jasna
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez szym » 26 lipca 2011, o 15:21

Julia na dobre zaczęła korzystać z facebooka i twittera. Praktycznie codziennie zagaduje do fanów, czasami odpowiada na pytania, bardzo często pisuje z Martinem z Cheerytree Records (jeżeli ktoś nie kojarzy - pan Martin Kierszenbaum znany też jako Cherry Cherry Boom Boom współpracował przy tworzeniu największych hitów nie tylko t.A.T.u., ale także Lady Gagi, Stinga, Flipsyde, Frankmusik, Alexandry Burke czy Natalii Kills).

Bardzo dobrze, bo ostatnio nawet umówili się na nagrywanie piosenek w studiu Cheerytree, kiedy tylko Julia pojawi się w Los Angeles. Oczywiście nie jest to obietnica podpisania kontraktu z amerykańską wytwórnią, ale myślę, że są to dobrze zaplanowane i przemyślane ruchy ze strony Julii i jej menedżmentu.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez robertkey » 26 lipca 2011, o 21:46

Szym, jesli jest tak jak piszesz to cieszy to takze moje serce! Obys odczytal sytuacje i intencje wlasciwie. Julka przyzwyczaila nas do takiego lenistwa ze trudno uwierzyc w przemiane. Jednak kazdy zasluguje na druga szanse. A to taka szansa. Lepiej wysmiejmy Julie a potem pozytywnie sie rozczarujmy! ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 28 lipca 2011, o 10:07

Julia postanowiła nie być gorsza od swojej rudowłosej koleżanki i na Twitterze/ Facebooku napisała:
Вспомнила историю из далекого детства! Мне было 3 годика я с родителями поехала на море увидела море и сказала:" мама какая большая лужа!!!"
Jakie to urocze, prawda ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez Alexander » 28 lipca 2011, o 23:47

Julia niejako potwierdziła na facebooku ostatnią plotkę o zmianie koloru włosów i obiecała podzielić się jutro zdjęciem.
Who tell u about my hair???? Tommorow U see my new style! I send my home picture
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 29 lipca 2011, o 12:02

Osobiście obawiam się zestawienia słów "my home picture"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 29 lipca 2011, o 12:43

yuliasavicheva napisał(a):Osobiście obawiam się zestawienia słów "my home picture"
Mnie też aż ciśnienie lekko skoczyło po przeczytaniu tych trzech cudownych słów. Błagam, oby nie było dzióbka... Aczkolwiek co do fryzury to mam dobre przeczucia. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 29 lipca 2011, o 17:32

Myślę że Jul wzięła sobie do serca konstruktywną krytykę i pozytywnie nas zaskoczy.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez SnegoSmiles » 29 lipca 2011, o 18:08

Ehm, no bardzo http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Nie mam ochoty komentować, ale muszę. Wielkie usta, małe oczy i fryzura która jeszcze to podkreśla! Boże, co to jest? Fattalne!
Julia, gdzie ty jesteś?!
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 29 lipca 2011, o 18:23

Nie jest rewelacyjnie ale poprzednia porcja Julia’s Photo Collection (July 2011) była gorsza. A usta nie podkreśla fryzura, ale czerwona szminka. Julia powinna zrezygnować z błyszczyka, na rzecz czegoś matowego.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez weroni93 » 29 lipca 2011, o 18:35

Bywało gorzej, ale w każdym razie jest lepiej niż poprzednio. Te brwi się dziwnie kolorem od włosów odcinają :|
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 29 lipca 2011, o 19:04

Boże! Cudowna fryzura! Jej głowa tak dobrze nie wyglądała od... jakiegoś czasu. :eye: Co do reszty to też nie jest źle. Jak nie mruży oczu i nie robi dzióbka to naprawdę jest dobrze. Nie licząc dwóch pierwszych zdjęć to jestem pod wrażeniem. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zdjęcia 3 i 6. :D Usta przebaczam. Jak ktoś mnie zna to wie, że WŁOSY to priorytet i Julia właśnie mega zapunktowała. :zako:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez nielegalnaa » 29 lipca 2011, o 22:25

Nie wierzyłam, że kiedykolwiek jeszcze to powiem, ale Julia wygląda cudownie!!! Kolor szminki, kolor włosów, fryzura, makijaż...jestem jak najbardziej na tak!
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron