Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez nielegalnaa » 12 sierpnia 2011, o 16:53

Witajcie wszyscy! Moja strona nie działała przez 4 dni z powodu wielu fałszywych Julii. Jak się macie? 24 sierpnia będzie moim pierwszym dniem pracy, będę grać w wielkim filmie.

Więcej szczegółów o filmie znajdziecie w najbliższych dniach na stronie http://www.JuliaVolkova.com - Team Volkova

Ciekawe jaki to film...i kogo zagra... 8)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez szym » 12 sierpnia 2011, o 21:23

Może jakiś serial amerykański? Rosyjska kura domowa w Desperate Housewives? Akurat na ostatni sezon? :szczerbaty:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez szym » 14 sierpnia 2011, o 15:00

Hi everybody!!!! How r u?yesterday was the best day in my life! My mam have a birthday)))yeaaaaaaar)))))

I'm fantastic, Perfect fucking greate))))) yea i'll Play in Big Movie!!! Soon on my Web Site u See News check it out)))) i Love u and Miss u

Facebookowy styl Julii jest bardzo charakterystyczny, ale uwielbiam jak ona pisze
:zako:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 14 sierpnia 2011, o 15:42

Takiej to dobrze - zawsze zadowolona. Uwielbiam te jej wpisy ociekające optymizmem. :D
Ciekawe co to za produkcja, o której Jul ostatnio często wspomina. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez nielegalnaa » 14 sierpnia 2011, o 20:36

Coś mi się wydaje, że jej rola będzie tak "wielka" jak rola Rosati w Largo Winch II, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Wolę, żeby śpiewała...a może zagra samą siebie jako Julię solo? :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 30 sierpnia 2011, o 20:00

Julia na fejsie jara się filmem i tym że jest w Mińsku + poinformowała, że jedzie w październiku do Brazylii. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 5 września 2011, o 13:11

Porcja wiadomości od Juli:
Привет, мои дорогие!!!! У меня есть супер новость))) я теперь черненькая)))) с короткой стрижкой)))) продолжаем творить шедевр,будет пиздец кино!!!!! Скоро будет трейлер))))съемки видео на первый сингл переноситься, но я думаю в октябре уже все будет))) видео будем снимать в ла, с модным режиссером!!!!!!

Ребята, как дела????? Я таааак соскучилась!!! Снимаем шедевр, ахуительное кино, скоро увидите трейлер!!!!!!

Доброе утро всем!!!!! На улице светит солце,настоящая осень с желтыми листьями, настроение супер!!!! Еду на площадк.

Po pierwsze zgadzam się z Julką, jej kolor włosów to naprawdę super nowość (ale każdy fan czeka na album, a nie na nic nie znaczące info o kolorach, długościach włosów. Dalsza część "jarania się filmem ciąg dalszy". Trzecia część wypowiedzi: hmm cudownie że będzie wideo, że będzie kręcone w LA ( oby nie w tym samym miejscu co "Never Forget"). Tylko że singiel miał być w sierpniu - a nie ma. Więc data październik ... wiadomo jak jest z Julką, obiecuje a potem nie dotrzymuje słowa. Także mam obawy że będzie z tym jak z datą wypuszczenia pierwszego singla. Po drugie dla mnie sytuacja gdy kręcone jest wideo a nie został udostępniony singiel jest trochę dziwna. Myślę że Julka pokaże singiel, a za tydzień lub dwa gotowe video. Może to i dobra strategia. Osobiście wolałabym mieć więcej czasu aby przetrawić singiel, a potem wideo. No ale zobaczymy. Oby nie był to kolejny reżyser Tatu, a tym bardziej ten od "debiutanckiego klipu Leny Katiny z Tatu".
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez nielegalnaa » 5 września 2011, o 15:29

Fajnie, że ma krótkie, czarne włosy...ale ponowię to co inni fani - ja czekam na singla i video, które miało być w sierpniu. Oby to oczekiwanie było czegoś warte, bo jeśli Julia zaserwuje coś w stylu "Stand up"...no to ja czarno widzę jej album.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 19 października 2011, o 15:54

Obrazek

Jedyne co mi przychodzi do głowy to "Julia, Y U NO learn English?!". Naprawdę. To jest po prostu wstyd. Piosenkarka znana na, powiedzmy, całym świecie, a zdania po angielsku nie potrafi sklecić? W sensie, bez błędów rodem z podstawówki/gimnazjum. No Chryste, trzeba trzymać jakiś poziom jednak. Rozumiem, że jej poziom jest komunikatywny i wszyscy wiedzą o co chodzi, ale na miłość boską jak ona chce uchodzić za poważną na zachodzie gdzie znajomość języka to podstawa? Co ja mówię języka, JĘZYKÓW! Życie jest brutalne, ale żeby się liczyć trzeba znać, tak od biedy, jeden płynnie, a najlepiej to dwa albo więcej. W jakimś ostatnim programie mówili, że Jul nie skończyła szkoły. Może czas najwyższy na korepetycje z angielskiego? Taka rosyjska wersja Pauliny Papierskiej. ;|

A co do samego przesłania - czekamy i czekamy. Listopad jest długi więc kiedy konkretnie? Na początku? Pod koniec? Fajnie byłoby poznać jakieś konkrety.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez PuMa » 19 października 2011, o 16:41

Koko rzeczywiście - wypowiedzi Juli w stylu "Kali jeść. Kali pić" nie dodają jej estymy i przynajmniej dla mnie nie dodają jej plusów. :!: Gdzie z tym do ludzi??? No sorry....
A druga sprawa - rzeczywiście mogłaby sprecyzować, podać jakieś konkrety. A poza tym równie dobrze może to być listopad 2011, jak i listopad 2012. :/ Bo tak to wygląda w jej wykonaniu. ;|
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez nielegalnaa » 19 października 2011, o 21:07

No cóż...angielski Julii zawsze pozostawiał wiele do rzeczenia. Przypomniał mi się zresztą pewien wywiad u Franka Skinnera:
klik
Myślę, że on wspaniale podsumowuje jej umiejętności :D

A co do czasu w którym powinniśmy usłyszeć singla to sądzę, że stanie się to przed pierwszym koncertem. Nie liczę na początek listopada, ale okolice połowy miesiąca. Wtedy się dowiemy czy są jeszcze jakieś szanse na to by usłyszeć od Julii coś lepszego niż "Stand up"...
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 27 października 2011, o 21:43

nielegalnaa napisał(a):Przypomniał mi się zresztą pewien wywiad u Franka Skinnera:
klik
Myślę, że on wspaniale podsumowuje jej umiejętności :D

Ten program to już właściwie klasyk. Na dobre wpisał się do kanonu tatuchowych cytatów. Mam na myśli fragment noł, sekjuruti not slip łif as. To mnie rozwala za każdym razem. :eye: Na początku czułam lekkie zażenowanie, ale po kilku powtórkach jedyna reakcja to salwy niekontrolowanego śmiechu. :ups: Umówmy się, że Julia poliglotką raczej nigdy nie będzie, ale... Niech się chociaż podstaw nauczyć żeby ludzi nie straszyć.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez robertkey » 29 października 2011, o 13:50

To byly czasy. ;( Julia ekstrawertyczka. Jak zwyke probowala ekspresyjnie sie zaprezentowac. Jednak wiecej chciala przekazac niz umiala. ;> Niewiele sie zmienilo. Czasami wyglada jakby Julka wogole nie robila w tej dziedzinie postepu. A to nieprawda! Niech Jul nagra pare zaj . . . singli i zrobi trase to wam treski pospadaja! :evil:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez FankaMagdolina » 3 stycznia 2012, o 20:11

Wiem że trochę niepotrzebnie zajmuję miejsce ale dopiero od kilku dni jestem na tej stronie więc koko na serio pisałaś z Julią jeenny jak ja Tobie zazdroszczę ^^ chciałabym chociaż z Tobą kiedyś popisać to będzie normalnie moje chwilowe marzenie koochhhaammm Julię i baardzo bym chciała dowiedzieć się coś o niej....

koko: Wypowiedzi niezwiązane z tematem piszemy małą czcionką.
FankaMagdolina
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 stycznia 2012, o 20:41

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 3 stycznia 2012, o 20:22

FankaMagdolina napisał(a):koko na serio pisałaś z Julią jeenny jak ja Tobie zazdroszczę ^^
Chwila. Wdech. Wydech. CO?! Nie przypominam sobie abym miała przyjemność konwersacji z Julią. :ups: Tak w ogóle to witamy na forum. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron