Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez robertkey » 29 lipca 2011, o 23:04

Wybaczcie mi. Jednak dla mnie wyglad Julki nie jest do przyjecia na zadnym z tych zdjec. To boli tym bardziej ze jeszcze niedawno byla dosc slodka z wygladu. Ja jestem w szoku jak w tak krotkim czasie nozna sie oszpecic. :faint:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez February » 30 lipca 2011, o 07:21

W pierwszej chwili na tych niektorych fotkach wydawała mi się ok. Ale dziś stwierdzam, że wygląda beznadziejnie i strasznie sztucznie. Wygląda jak zdeformowana 40stka. Nie widzę niczego naturalnego (bo w jej przypadku naturalny blond potrafi wyglądać sztucznie, a teraz to koszmarek) na jej twarzy. :beksa: Żałosne kiedy "gwiazda" chociaż w jej przypadku to taka "celebrytka" robi sobie sama zdjęcia typu kizia mizia. Photoshopa stosować nie musi, bo twarz ma tak rozciągnięta itd, ze na razie nie mają co poprawiać. No cóż normalny grafik pewnie próbowałby zmniejszyć te kacze usta i zrobić cos z tymi brwiami, a jej by to było nie na rękę. :shock:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez Alexander » 30 lipca 2011, o 09:20

W blondzie jest jak najbardziej ok, fryzura mega fajna, pasuje jej. Ma jaśniejszy podkład, albo w końcu nie jest strzaskana na heban - to jest na plus. Za to z ryjem jest już niestety trochę gorzej. Mniej ciemne brwi, makijaż który nie pomniejsza tak bardzo oczu i szlaban na błyszczące szminki by jej bardzo dobrze zrobiły. Już nie mówiąc o spuszczeniu powietrza z tych "pontonów". Ale koniec końców - chyba idzie ku lepszemu. Może się wyrobi, jestem dobrej myśli :eye:

Hello!!!!!! Thank u for your opinion!!!! It's interesting for me!!!!I'm tired about black and I feel like this more calm naturally!!!!
Oby trzymała się tego, nie tylko jeśli chodzi o włosy :pray:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez robertkey » 31 lipca 2011, o 09:29

Nie zmam cytatu na podstawie ktorego mowicie ze Julka jest naturalna blondynka. Bo ten zacytowany przez Alexander sugeruje raczej ze Jul czuje sie swobodniej w tym kolorze albowiem byla juz zmeczona tym czarnym. Jednak tak czy siak, od czasu wystepu z Neposedy oszpecila sie. :zly:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 31 lipca 2011, o 09:41

robertkey napisał(a):Nie zmam cytatu na podstawie ktorego mowicie ze Julka jest naturalna blondynka.
Ta informacja pojawiła się już daaaaawno temu. Na zdjęciach z dzieciństwa widać, że to blondynka. Jul zafarbowała włosy na potrzeby t.A.T.u. o ile się nie mylę. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez robertkey » 31 lipca 2011, o 09:47

Ach, no prawda! Sam ogladalem takie fotki. Dziekuje Koko! :mrgreen: Ostatnio jestem melancholijny i nieobecny. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 31 lipca 2011, o 20:58

A ja czytałam że Julia naturalny kolor [włosów] Julii to brąz, regularnie farbowany na czarno. Może kojarzycie taki artykuł ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez yuliasavicheva » 1 sierpnia 2011, o 12:09

W związku z niedawno opublikowanymi zdjęciami Julii i emocjami związanymi z ustami Julii postanowiłam zamieścić tego posta tutaj bo doszłam do wniosku że nie jest źle, co więcej jest dobrze. Zawsze mogło być tak:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez szarit » 1 sierpnia 2011, o 16:10

Z tego co wiem Julia jako dzieciak i nastolatka na pewno była blondynką,zafarbowała się na czarno dopiero jak stała się członkiem tatu.Natomiast na dziś biorąc pod uwagę że włosy od farbowania ciemnieją nie zdziwię się że faktycznie ma brązowe w końcu farbuje się "dzielnie" od 10 lat a na głowie miała już różne kolory i odcienie.Artykułu gdzie jakoby miała naturalnie brązowe włosy nie kojarzę,zawsze czytałam że była blondynką.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez koko » 5 sierpnia 2011, o 22:26

Na Twitterze:
Julia Volkova napisał(a):Rebiata, juliavolkova85 to nie ja. To ch*jnia.

Tak się podsumowuje fałszywe konta, propsy! :hahaha:

edit:
Julia Volkova napisał(a):Hej! Wczoraj poszłam na spacer z dziećmi, rodzicami, babcią i mężem. Robiliśmy sobie zdjęcia w małych samochodzikach. Zauważyłam faceta w czerwonych jeansach... Po dwóch godzinach zorientowałam się, że wszystko fotografuje. Podeszłam i powiedziałam Jeżeli chcesz moje zdjęcie, zapytaj. Zapytałam czy mogę obejrzeć zdjęcia które zrobił, a tam uwieczniony nasz cały spacer. Wyjęłam kartę pamięci i odeszłam. Facet prawie się popłakał i powiedział, że wiedział iż mam taki okropny charakter. :)

:hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez robertkey » 6 sierpnia 2011, o 09:45

Ludzie! :mrgreen: Alez ta Julia jest okrutna! Dlaczego tak postapila? Wodko pozwol zyc! Sorki :lol: Julio pozwol zyc! ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez szym » 6 sierpnia 2011, o 19:48

Julia napisała po raz pierwszy tak długą wypowiedź po angielsku na fejsie. Wspomina o jakimś filmie i tworzeniu teledysku.

Hello!! I go with my Famaly in Circus Today!!!!!!
It was amazing! A lot's of people, good program!!!!
We have many Emotions, my Children so happy!!!
I'm good,Ready for the movie!!!!!!I'll play in big project))))
And now we r working on script for my video)))))
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez robertkey » 6 sierpnia 2011, o 20:17

I bardzo dobrze. Wazne duzo cwiczyc uzywajac jezyka ktorego sie uczy. I z tego co zrozumialem to Julka ma szczesliwa rodzinke oraz wreszcie chze sie jej cos robic. Czyzby to wplyw Leny? Wazne zeby wplyw byl trwaly. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez nielegalnaa » 7 sierpnia 2011, o 09:59

Dobrze, że Julia chce rywalizować z Leną, dzięki temu nie będziemy czekać na efekty ich solowych projektów nazbyt długo. Oby Lena nie zwalniała tempa :mrgreen:
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Twittery, Facebooki i inne takie takie Julii

Postprzez ilusion » 8 sierpnia 2011, o 20:57

No nic tak nie popycha do działania jak widoczne efekty czyichś działań. Julia zobaczyła, że Lena idzie do przodu, więc teraz pewnie zacznie ją gonić. Ciekawe tylko dokąd to obie doprowadzi? :eye:
Avatar użytkownika
ilusion
Początkujący
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 03:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron