Audio

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Audio

Postprzez Vedis » 26 lutego 2011, o 13:00

Ja bym chciała, żeby promowała :"Rage", porażką byłoby, gdyby promowała "Woman all the way down". Julia powinna wybrać taką piosenkę jaką jej się podoba, bo kierowanie się gustem większość to komercja ;P
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Audio

Postprzez szarit » 26 lutego 2011, o 17:44

To chyba brak obiektywizmu,ale te utwory podobają mi się coraz bardziej,mimo krytyki przez innych użytkowników,a może to wina mojego marnego angielskiego?lubię taką muzykę i w radio ciężko coś podobnego znaleźć ale to może wina stacji jakiej słucham.. a tekst "rage" na tatu ru jest całkiem z sensem i podoba mi się.Słyszałam już wielkie hity które po przetłumaczeniu miały dość głupie teksty,W sumie to nawet nie wiemy ile Julia ma utworów nie zdziwiłabym się gdyby pokazała te piosenki tylko i wyłącznie w ramach testów jak podobają się fanom może i znajdą się na płycie ale to tak naprawdę wcale nie jest to pewne.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Audio

Postprzez Vedis » 26 lutego 2011, o 22:18

Szarit, jak możesz mówić, że nie jesteś obiektywna, bo podobają Ci się piosenki? Zrozum, że każdy człowiek inaczej przetwarza informacje, każdy żyje w innym świecie, i dlatego słowo "obiektywizm" wydaje mi się wręcz jakieś sztuczne, żyjemy w świecie samych subiektywnych ocen ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Audio

Postprzez szarit » 26 lutego 2011, o 23:20

Vedis jeżeli lubię jakiś gatunek filmowy czy też muzyczny to go oglądam i słucham ale nie wszystko z tego gatunku zachowuje ten sam wysoki poziom często jest z nim bardzo różnie.Utwory Juli jako "powrót "do muzy z lat 80 są niezłe ale nie wybitne z drugiej strony weszły mi już dobrze w ucho,i pamięć,i melodia,i tekst powiedzmy że są tak w środku.Byłoby pewnie wyżej gdyby Julia umiała by lepiej śpiewać no ale patrząc na jej problemy z gardłem to i tak nie jest tragicznie choć nadal uważam że gdyby przez ostatnie 5 lat chodziła na prywatne lekcje śpiewu to byłoby o wiele lepiej. :mrgreen:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Audio

Postprzez SnegoSmiles » 2 marca 2011, o 20:14

Piosenki bardzo mi się podobają :) Zwłaszcza Rage nic nie zarzucam.

Ale jedna rzecz rzuca się w oczy... tzn. w uszy. :D Ale jej angielski... ehhh, niech ćwiczy
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Audio

Postprzez szym » 2 marca 2011, o 21:21

W "Rage" nie jest tak źle. Julia, ponoć, ma brać lekcje wymowy. Sama wspomniała o lekcjach śpiewu, zobaczymy.

Co mnie się rzuca w uszy to raczej jakość piosenek. Moim zdaniem nie jest krystalicznie dobra, mam nadzieję, że na albumie będziemy mieli pełen profesjonalizm jak w kawałkach z "200 km/h in the Wrong Lane" czy "Dangerous and Moving". Te dwie piosenki jakościowo oceniam lepiej od 200pv, lecz podobnie to np. "Don't Regret" czy "Sparks". Da się słuchać, ale...
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Audio

Postprzez szym » 25 kwietnia 2011, o 20:04

W związku z niedoborem nowych materiałów od t.A.T.u. pościągałem sobie parę dem, w tym demo "Sacrifice" z Los Angeles, które bardzo-bardzo mi się podoba, mimo że jest surowe. I tak sobie pomyślałem, że z takiego dobrego dema wyrosła świetna piosenka, więc w sumie dla "Rage" i "Woman All The Way Down" też byłby ratunek, gdyby Julia chciała to podrasować nieco.

No, ale - jak wiadomo - nie chce.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Audio

Postprzez koko » 2 czerwca 2011, o 08:28

Rage i Woman All The Way Down w wysokiej jakości. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Audio

Postprzez Alexander » 2 czerwca 2011, o 08:47

koko napisał(a):Rage i Woman All The Way Down w wysokiej jakości. :coctail:
Czy mi się wydaje, czy Rage zostało podrasowane trochę? Teraz to nawet brzmi jako tako. Może nie powala, ale ujdzie nawet. WATWD chyba też jest poprawione trochę...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Audio

Postprzez szym » 2 czerwca 2011, o 09:25

Umie ktoś zrobić z tego empetrójki? Byłoby miło. :D
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Audio

Postprzez koko » 2 czerwca 2011, o 10:14

szym napisał(a):Umie ktoś zrobić z tego empetrójki? Byłoby miło. :D

Proszę bardzo. :coctail: >>> ZING! <<<
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Audio

Postprzez robertkey » 2 czerwca 2011, o 10:20

Koko dziekuje :szczerbaty: Slucha sie swietnie. Ta, slychac ze ktos troche podszlifowal material i tym lepiej! :szczerbaty: Czlowiek moglby sie rozmarzyc ze slucha albumu ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Audio

Postprzez weroni93 » 2 czerwca 2011, o 13:44

Nie mam pojęcia czemu, ale im dłużej słucham tego Rage to mam wrażenie jakby to była jakaś nieudana podróba Avril, dziwne :eye: . Na początku obie piosenki wydają się średnie, ale nawet można do nich potupać nogą. Brzmi trochę jak Lena, w sensie w sposobie jaki śpiewa
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Audio

Postprzez Alexander » 2 czerwca 2011, o 18:46

No ja już mówiłem, Rage to takie Vanilla Ninja dla ubogich, a WATWD brzmi jak jedna ze smętnych piosenek Leny które tak ostro krytykowała Julia, a teraz sama zawodzi dokładnie tak jak ona. Kompozycyjnie tandeta i komercha straszna, co nie zmienia faktu, że przestało to brzmieć jak demo i muzycznie stało się jako-tako przyswajalne. Szkoda tylko niestety nie kazali jej zaśpiewać tego jeszcze raz... :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Audio

Postprzez yuliasavicheva » 3 czerwca 2011, o 10:27

BOŻE co za tandeta!!! Dlaczego ona tak promuje te swoje "eksperymenty" skoro na albumie ich nie będzie. Nawet za czasów najgłębszego dna muzycznego, Tatu prezentowało lepsze i konkretniejsze utwory.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron