Audio

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Audio

Postprzez yuliasavicheva » 20 czerwca 2011, o 18:59

Chciałabym zauważyć że wszyscy zapomnieliśmy o jednej bardzo ważnej rzeczy. Otóż w naszym show biznesie nie liczy się to czy ktoś umie śpiewać czy nie, tylko czy się umie sprzedać. Więc po jaką cholerę że już tak powiem żeby w tej Waszej wymianie zdań dotarło kłócić się o to. Taka Whitney Houston stoi lub siedzi i nic więcej śpiewając I will always love you i jej poziom wokalny sprawia że wszyscy są zachwyceni. Z Kolei Mandaryna wokalnie kompletne dno i porażka ale tanecznie nie zawodzi, co sprawia że nawet brak umiejętności wokalnych jej jakoś uchodzi. Jeśli Julia będzie miała pomysł na samą siebie i oprawkę na koncertach, to nawet jeśli wszystkie koncerty do końca życia będzie śpiewać z playbacku, to ludzie i tak ją kupią.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Audio

Postprzez Leonardo » 20 czerwca 2011, o 19:16

Poziom wokalny? Whitney Houston? Buahahaha.
http://www.youtube.com/watch?v=sP5m5KzZYJk
To jest jak śpiewa naprawde obecnie. Miała lepszy okres 12 lat temu ale narkotyki, alkohol zrobiły swoje.
A jakby ktoś chciał powiedzieć że miała zły dzień to proszę:
http://www.youtube.com/watch?v=cI2-DoRqSCA
(Dla wtajemniczonych: to już jest ze 3 półtony niżej niż oryginał i nadal nie daje rady-daje do myślenia:P )
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Audio

Postprzez yuliasavicheva » 20 czerwca 2011, o 19:46

Nie chodzi o to jak zaprzepaściła swoją karierę ale o to że ma warunki i umiała się wypromować, Julia nie ma takich warunków nie ma ale przy dobrej promocji i skierowaniu uwagi na jej zalety a nie wady może coś osiągnąć. Wiesz Julia kiedyś też dysponowała ładną barwą a nie tym co dzisiaj. U każdego normalnego artysty show biznes robi swoje.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Audio

Postprzez szarit » 20 czerwca 2011, o 23:11

Ludziska pamiętacie Modern talking? choć pewnie większości was na świecie nie było ale na pewno słyszeliście,blondas Bohlen zero głosu,umiejętności wokalne niepamiętam czy posiadał,ale za to wszystkie teksty,muzyka i aranżacja jego "produkcji i same "hity" a śliczy i gładki Thomas Anders śpiewał.Jak ekipa się rozpadła to Bohlen założył nowy zespół "Blue System" i dalej produkował kolejne "hity",zaś Anders śpiewał solo i choć ma piękny głos wysokie umiejętności wokalne(wyższe niż tatuszki razem wzięte)bez sukcesów,nawet miałam jego jedną kasetę,ale strasznie nudne i mdłe to było.Panowie się pogodzili i sukcesy do Andersa wróciły potem znów się rozeszli tym razem na stałe,ale Anders już zmądrzał bo kontynuuje styl muzyczny z czasów chwały i sprzedaż płyt na pewno mu wzrosła.
Co do dziewczyn barwa głosu miła rzecz ale nie ma większego znaczenia w muzyce,umiejętności wokalne już są bardziej w cenie ale też nie najważniejsze w końcu Britney Spears śpiewa na poziomie Vołkovej a jest mega gwiazdą a czy zdarzyło się jej zaśpiewać coś publicznie na żywo?nie słyszałam o tym fakcie,Juli z tego co wiem tak,naprawdę liczą się teksty i aranżacja muzyczna.Taka Lady Gaga to wyjątek,bo ma i głos i umiejętności wokalne na poziomie powyżej średniej w szołbiznesie.O Madonnie zawsze słyszałam "głos bardzo przeciętny umiejętności wokalne też nienadzwyczajne",ale mega gwiazda,bo swoje braki natury ambicją i pracowitością zawsze nadrabiała,a Julia?Jest zwyczajnie i pospolicie leniwa,uczyć śpiewać zaczeła się pewnie jak zaczeła karierę solo czyli tak samo jak Lena,ale Lena już wcześniej przynajmniej ćwiczyła co nieco i umiejętności ma jednak wyższe niż Julia.a Julia obijała się nadzwyczaj skutecznie przez blisko 10 lat kariery piosenkarki.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Audio

Postprzez Vedis » 21 czerwca 2011, o 09:40

Nie przesadzaj, przecież obydwie są po szkole muzycznej i śpiewały w Nepodesach, więc mówienie, że zaczęły się uczyć śpiewać wraz z karierami muzycznymi jest grubym przegięciem. Poza tym przecież do t.A.T.u był casting. Nie wzięli byle jakich dziewczyn z ulicy. Musiały jakoś wyróżnić się śpiewaniem.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Audio

Postprzez szarit » 21 czerwca 2011, o 16:19

A zauważyłaś że w tej szkole muzycznej ich specjalnością było pianino-fortepian a nie śpiew?A co do Neposedi jak dla mnie Julia w tamtym okresie lepiej śpiewała niż robiła to później,czyli przez większą cześć kariery w tatu.A i owszem wygrały kasting,bo wyróżniały się "odwagą"by robić publicznie sporo głupstw na które wiele na pewno bardziej utalentowanych dziewczyn nigdy by nie poszło bo wstydziły by się,w końcu stały się sławne nie przez to jak śpiewały,i o czym,tylko co i za ich zachowanie,czyli za wizerunek sceniczny.Wierz mi nie brakuje uzdolnionych muzycznie dziewczyn które nigdy w życiu nie zgodziłyby się ten cyrk jakim było tatu w czasach Iwana i żadna kasa,i sława by ich do tego nie przekonały,w końcu karierę można zrobić mając tylko talent,a nie przez skandal ,przykład?Maksim i pewnie wiele innych w Rosji by się też znalazło dużo bardziej utalentowanych od dziewczyn.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Audio

Postprzez koko » 8 lutego 2012, o 18:13

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Audio

Postprzez Alexander » 8 lutego 2012, o 18:32

koko napisał(a):Prostye Dvizheniya/Simple Motions (Instrumental)

Obrazek

Matko boska, genialne.


Obrazek

Ja chce żeby wydali wersję studyjną :rozp:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Audio

Postprzez koko » 11 lutego 2012, o 23:12

Z Alexem siedzieliśmy dzisiaj i siedzieliśmy aż w końcu udało nam się stworzyć TO czyli akustyczny remix PD, w którym posłużyliśmy się instrumentalem zamieszczonym wyżej. :coctail: Od obrabiania tego kilka godzin już totalnie mi odwaliło i zamiast Prostye Dvizheniya słyszę PASTUJE DRZWI ZHENYA... Bez komentarza. :eye: Refren już nigdy nie będzie taki sam...

Jak ktoś chce to TUTAJ ma link do ściągnięcia. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Audio

Postprzez Alexander » 11 lutego 2012, o 23:25

koko napisał(a):Z Alexem siedzieliśmy dzisiaj i siedzieliśmy aż w końcu udało nam się stworzyć TO
udało nam się :oczka:
Tak to jest - chcesz czegoś, to zrób sobie to sam. (teraz pewnie jak na złość jednak wypuszczą oficjalną Ballad version :eye: )

koko napisał(a):Od obrabiania tego kilka godzin już totalnie mi odwaliło i zamiast Prostye Dvizheniya słyszę PASTUJE DRZWI ZHENYA... Bez komentarza. :eye: Refren już nigdy nie będzie taki sam...
No to komplecie z ŻRYJ PRADAŻAJA mamy już 3/4 tekstu do pełnego mishearda :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Audio

Postprzez robertkey » 12 lutego 2012, o 21:11

Widze a w zasadzie slysze ze nie opuszcza was wena. I cieszy mnie to i TO tez! :eye: A jesli chodzi o ten trans w ktory wpadla Koko to sie nie dziwie. Akurat odnosnie PD to ma ona sobie w sobie cos takiego. Gdy zaczynam jej sluchac wpadam w taka petle i slucham w kolko dosc dlugo. :faint:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Audio

Postprzez Alexander » 21 lutego 2012, o 14:35

http://soundcloud.com/danielduff - acapelle sdvinu mir i all because of you do ściągnięcia w dobrej jakości.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Audio

Postprzez robertkey » 21 lutego 2012, o 18:21

Preferuje SM jednak po przesluchaniu angielskiej wersji acapella musze cos napisac. Ok. 2:05 jest kawalek "zdarciucha" Julki w starym stylu. Ach, poruszyl on czula strune mej duszy. Sorry to chyba off. :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Audio

Postprzez koko » 5 sierpnia 2012, o 22:50

Julia Volkova feat. Dima Bilan - Golaya
>download<

Dochodzę do wniosku, że Dimy można słuchać, ale z patrzeniem na niego jest ciut gorzej. :eye: Bardzo fajna wersja. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron