Audio

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Audio

Postprzez micha21 » 21 lutego 2011, o 15:28

Nie wiem dlaczego ale mnie jakoś piosenka nie urzekła, nie wiem nie miałam nawet ochoty dać jej szansy i posłuchać jej drugi raz. Może reszta będzie lepsza:)
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Re: Audio

Postprzez eve » 21 lutego 2011, o 15:41

Nie podoba mi się nic a nic. Taka jakaś nijaka. Choć może to kwestia gustu. :)
Avatar użytkownika
eve
Początkujący
 
Posty: 67
Dołączył(a): 21 sierpnia 2010, o 20:55
Lokalizacja: Elbląg

Re: Audio

Postprzez yuliasavicheva » 21 lutego 2011, o 16:17

Co za różnica czy było live czy nie ? "Нас не догонят" rzucała na kolana czy to w wersji studyjnej czy koncertowej. Natomiast piosenki Julii nie rzucają, chciała być królową rocka a została księżniczką popu z dolnej półki. Mam nadzieję że reszta piosenek z albumu jest lepsza, bo jeśli solowy krążek Volkovej jest pełen takiego przepraszam za wyrażenie dziadostwa, to szkoda zachodu. Mam nadzieję że wypłyną porządne utwory. Niemniej jednak wczorajszy występ mnie nie zachwycił, uważam że był przereklamowany, co więcej zniechęcił mnie do oczekiwania na album i kupna go.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Audio

Postprzez szarit » 21 lutego 2011, o 16:34

A mnie się piosenki podobały bo lubię ten styl muzyczny.Stary dobry pop z elementami starego dobrego rocka,a nie te nowoczesne mutacje międzygatunkowe zwane popem.Co do płyty chętnie kupię aby tylko wyszła w tym 10 leciu.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Audio

Postprzez ProsteRuchy » 21 lutego 2011, o 16:50

Mi się wciąż nie podoba piosenka "Rage". Jest tak szablonowa że aż boli. Nudna, bez polotu. Oby nie okazała się singlem. W ogóle śmiem twierdzić że oprócz Julii wokalnie ktoś się jeszcze w tym utworze udziela, a mianowicie w momemncie 2:08 do 2:12. Wydaje mi się że te krzyki nie są jej.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Audio

Postprzez Vedis » 21 lutego 2011, o 20:14

Według mnie Rage jest o wiele bardziej oryginalna od Woman all the way down. WATWD jest podobne do tych piosenek, co teraz lecą w radio, a Rage do tych, co leciały w radio w latach 80-tych. A muzyka z lat 80-tych była zdecydowanie lepsza od współczesnej komercji (Bo muzyka niszowa jest niezła). Im więcej słucham "rage" tym mniej przeszkadza mi brak krzyku, ale i tak uważam, że piosenka jest niedopracowana i przydałoby się więcej patosu (np. jakieś chórki :D). Pomysł jest dobry, ale trochę źle zrealizowany.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Audio

Postprzez KatinaVolkova » 21 lutego 2011, o 23:55

Mnie tam się podoba i jedna i druga piosenka ;)
Julia pokazała nam co potrafi. I wyszło jej to. Myślę, że na dobre nawet.
Ciekawe co Lena myśli o tych utworach.... A tak a propo... Nie było jej na tej imprezie... Ale cóż.
Rage jest super ;) Strasznie mi się podoba.
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Re: Audio

Postprzez Ally26789 » 23 lutego 2011, o 21:29

WATD jest całkiem niezłe. Wydaje się być troszkę niedopracowanym, ale naprawdę nadaje się do promowania albumu. Ale Julia nie, nie będzie to singlem. Traci tylko na tym. "Rage" już w przeciwieństwie do KatinyVolkovej mnie się nie podoba. Wg mnie refren i zwrotki zlewają się ze sobą zbyt bardzo. Ciekawe, jaki będzie ten cały album.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Audio

Postprzez wilq » 24 lutego 2011, o 17:34

Tak szczerze mówiąc to żadna z tych piosenek mi się nie podoba. Nie wiem czemu. Zazwyczaj mam tak, że coś albo mi się od razu spodoba albo wcale. I tym razem tak właśnie jest.
wilq
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 9 lutego 2011, o 12:35
Lokalizacja: Krk

Re: Audio

Postprzez Alexander » 25 lutego 2011, o 07:16

Szczerze? Shitowe to jakieś. WATWD brzmi dokładnie jak kolejna "smętna" piosenka Katiny, już nie mówiąc o tym, że linia wokalna w refrenie dokładnie jakby pod nią jest. A Julia jest tak poprawiona, że w refrenie brzmi jak Lena w jakimś charczącym przesterem. Jakby to podpisać jako t.A.T.u. to nikt by nie powiedział, że to sama Julia. A to bardzo źle. Zero charakterystycznego wokalu, nie ma jej po czym rozpoznać nawet.

A Rage... Bo ja wiem, jakieś to takie bez ładu, składu i sensu. Nie podoba mi się, wieje tandetą bazarową.

Jedyny plus to przyzwoite gitarki. Ale Lena też ma na żywo gitary, więc nie wiem czy to jest jakaś rewolucja. Chyba jednak wolałbym żeby było więcej elektroniki. Bo teraz to jakieś takie bez wyrazu jest. Julia bez poprawek nie śpiewa, bo chyba nie potrafi, a z efektami żeby to w ogóle czysto zaśpiewane było to już ma tak wygładzony głos, że o rocku powinna zapomnieć i wracać do elektroniki czym prędzej...

Jak na razie to mam wrażenie, że one nas obie zawiodą i ich gwiazdy zgasną. Jest źle.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Audio

Postprzez szym » 25 lutego 2011, o 14:21

Moim zdaniem, po kilkakrotnym przesłuchaniu wszystkiego, te piosenki się w porządku, ale nic więcej. Osobiście częściej słucham "Rage" i naprawdę mi się to podoba - w końcu jakaś wesoła melodia, w "Woman All The Way Down" czegoś mi brakuje, trudno jest mi określić, czego. W każdym razie nie jest to "uczta dla ucha". Pewnie chodzi o to, że ja jej za bardzo kibicuję i spodziewam się albumu w 100 procentach pod moje gusta, z samymi hitami... a przecież takie nie istnieją. :mrgreen:

Podobnie miałem z "220", które wydawało mi się wokalem chamsko, czy nawet za głośno, nałożonym na melodyjkę w tle. Jednak dzisiaj "220" to jest jedna z moich ulubionych piosenek. W piosenkach Julii mam podobne odczucia, coś nie tak jest z tą muzyką, nie ma żadnej podniosłości, momentów, gdzie współgra ona z jej głosem, a czasami nawet by go zagłuszała. Nie umiem tego wyjaśnić, szczególnie mam pretensje do WATWD. Gdybym jednak usłyszał to w radio to pewnie by mi się spodobało, a "Rage" na pewno.

Cały czas mam nadzieję, że na albumie znajdzie się kilka perełek w stylu "Sacrifice" czy "Show Me Love". Taka melodia z wypierdem i dobry tekst.

Moim zdaniem na "Dangerous and Moving" Julia brzmiała najlepiej, cały album jest profesjonalny i bez żadnych wpadek, życzyłbym jej takiego solowego debiutu.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Audio

Postprzez koko » 25 lutego 2011, o 14:27

Hmmmm. Po kilkukrotnym przesłuchaniu stwierdzam, że mój entuzjazm był przedwczesny. :eye: Przetrawiłam te utwory i jest tak sobie. Piosenki miałyby jakiś potencjał gdyby:
a) Julia poćwiczyła nad swoim angielskim;
b) były bardziej dopracowane

W sumie jakoś bez rewelacji. Żadnych innowacyjnych rozwiązań, które były tak zapowiadane jako sexy-rock. No nie wiem, poczekam na album i zobaczę. Może Volkova ma coś lepszego czego jeszcze nie pokazała.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Audio

Postprzez Ally26789 » 25 lutego 2011, o 20:39

Koko, ale znając nasze "kochane tatuszki" to lepsze piosenki zostawią na albumie, a gorsze będą promować. Bynajmniej tak było w przypadku Veselye Ulybki. :/
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Audio

Postprzez Vedis » 25 lutego 2011, o 22:23

Może w przypadku Leny tak będzie, bo Julia zostawiłam tamten management, m.in. z powodu promocji złych piosenek ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Audio

Postprzez Ally26789 » 25 lutego 2011, o 22:44

No niby racja, ale zauważmy, że "Rage" nie spodobała się raczej większości. A jeśli to będzie singiel...? Lub inna beznadziejna(odpukać!) piosenka będzie w promocji? Wiesz, Julii może się podobać, a publiczności nieeee... ;| Chyba, że jak Lady G., potrafi tak singlem zaczarować, że kupimy płytę, mimo nie podobających się innych piosenek.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron