Audio

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Audio

Postprzez koko » 27 stycznia 2011, o 22:36

Na dobry początek tematu fragment piosenki Julii.

Strasznie mocny akcent, ale może jeszcze to dopracują i będzie dobrze. Ogólnie podoba mi się refren. Na warstwę liryczną jeszcze nie patrzę, tymczasowo przyswajam muzykę, która... Podoba mi się, ale osobiście nie widzę w niej nic odkrywczego co było zapowiadane (sex rock, szmery bajery). Pop-rock jak dla mnie. Jednakże to tylko 36 sekund więc... Ogólnie dość pozytywne zaskoczenie. Jak na tę chwilę. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Audio

Postprzez ProsteRuchy » 27 stycznia 2011, o 22:41

Sexyrock? Generalnie jest to tylko kawałek ale ja nie czuje w nim sexu oraz rocka. Julia dziwnie brzmi, szczególnie w zwrotce i śpiewa na jedną tonacje. Czekam na więcej.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Audio

Postprzez Vedis » 28 stycznia 2011, o 22:02

Mam nadzieję, że reszta będzie lepsza, bo ten fragment jest cienki, popowy i komercyjny. Nie widzę w nim nic rockowego. Gdzie tatuszkowa magia ? :(
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Audio

Postprzez Alexander » 28 stycznia 2011, o 22:23

Inni producenci = brak tatuszkowej magii. Niestety. A co do samej piosenki - dziwna. Dziwnie brzmi w niej wokal Julii. Najbardziej mnie wprawia w osłupienie sposób śpiewania - przecież ona śpiewa w taki sam sposób jak Lena, zwłaszcza na samym początku. Najpierw jedzie, że jej piosenki są nudne i nieciekawe a potem sama nagrywa utwór w niemal identycznym stylu.

Liczyłem na coś bardziej ostrego i "charczącego" pod względem wokalnym a tutaj taki zawód. Jedyne różnice względem projektu Katiny to trochę mniej elektroniki, gorszy akcent i agresywniejszy image. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - jak zmądrzeją i do siebie wrócą to będą mogły śpiewać te piosenki z solowych albumów wspólnie, bo są na jedno kopyto...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Audio

Postprzez szarit » 29 stycznia 2011, o 00:27

A mnie nie zaskoczył ten utwór w jednym z wywiadów Julia powiedziała jak to będzie wyglądać i nie rozczarowała typowy pop-rock z tekstami o stosunkach intymnych(żeby był ten seksi-rock).Lena zawsze była tą bardziej łagodną stroną tatu,a Julia jest tą bardziej żywą i w ich muzyce to słychać.Melodia w tle całkiem ładna,instrumentalnie będzie dobrze,co do wokalu ciężko w niecałe dwa lata nauczyć się śpiewać,a co dopiero samodzielnie więc cudów nie oczekuje,dla mnie twórczość Juli to będzie coś pośredniego między sparks,a how soon is now,co do komerchy Julia chce zarabiać więc nie oczekuję artystycznej muzy a jeżeli ktoś na to liczy no to sorry ale chyba nie zna Julii.Ogólnie podobało mi się bo lubię pop-rock. :lol:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Audio

Postprzez szym » 29 stycznia 2011, o 01:51

Może, jak Julia wypije sobie to będzie bardziej charczeć.

Mnie się bardzo podoba. Argumenty o braku "tatuszkowej magii" pojawiają się już od "Dangerous and Moving" i to przy każdym kolejnym singlu. Trudno jest ciągle nagrywać "Nas nie dogoniat". Chociaż z drugiej strony ja pokazałem tego snippeta dość sporej grupie znajomych i kumpel stwierdził, że to jest jednak podobne do t.A.T.u.

Jest dobrze, naprawdę. Po tym wszystkim co do tej pory serwowała nam Lena to jest przyjemna odmiana. Od razu niezła melodia, wpada w ucho, nie ma żadnego babe-babe, ani z drugiej strony żadnych smutów. Julia daje radę - moi rodzice potwierdzają.

"Woman All The Way Down" już po tych 36 sekundach lepsze niż wszystko, co gra na koncertach Lena, ale oczywiście w mojej opinii. Wiem, że to nie jest temat do porównywania, ale trudno ich nie porównywać. Nawet lubię "Lost in this Dance" ale to się nadaje na depresyjne wieczorki. Nawet lubię "IRS", ale Lena nie bierze udziału w Eurowizji. Takie pół minuty od Volkovej to lepszy materiał na dobry hit, radiowy, z ciekawym klipem.

W każdym razie... mam nadzieję, że skoro mamy już kawałek piosenki, fajną stronę to na kolejne audio nie będziemy musieli długo czekać i będzie to może już coś bardziej oficjalnego i międzynarodowego...?
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Audio

Postprzez SnegoSmiles » 29 stycznia 2011, o 09:00

Błagam Was. Powiedzcie, że to demo. Akcent Julki jest nie do zniesienia.

Choć utworek spooko! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Audio

Postprzez szym » 30 stycznia 2011, o 01:18

Dzięki interia.pl link, który dała koko, z kawałkiem "Woman All The Way Down" jest dzisiaj numerem #2 na polskim YouTube w kategorii Muzyka.

Obrazek.

Szkoda tylko, że pierwsze miejsce ma taką wielką przewagę i to ono jest promowane na głównej YT. No, ale może do rana się coś zmieni?
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Audio

Postprzez szarit » 30 stycznia 2011, o 01:33

Julia jest jak widać otoczona polskim hip-hopem.Wygrać z nimi raczej nie wygra ale sam fakt że jest w czołówce to jest coś.Ciekawe ilu ludziom się ten fragment podoba bo na interii opinie są podzielone od podoba się do nie.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Audio

Postprzez koko » 30 stycznia 2011, o 12:33

szym napisał(a):Dzięki interia.pl link, który dała koko, z kawałkiem "Woman All The Way Down" jest dzisiaj numerem #2 na polskim YouTube w kategorii Muzyka.
Julia może mnie zatrudnić jako PR managera. Nie obrażę się w ogóle. :oczka:

:lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Audio

Postprzez SnegoSmiles » 30 stycznia 2011, o 19:16

koko napisał(a):
szym napisał(a):Dzięki interia.pl link, który dała koko, z kawałkiem "Woman All The Way Down" jest dzisiaj numerem #2 na polskim YouTube w kategorii Muzyka.
Julia może mnie zatrudnić jako PR managera. Nie obrażę się w ogóle. :oczka:

:lol2:


Właściwy człowiek na właściwym miejscu! :lol2: Może usłyszymy w końcu singiel! :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Audio

Postprzez koko » 20 lutego 2011, o 16:02

Piosenka o nieznanym tytule i z wkurzającym facetem w tle
Woman All The Way Down (całe)

Jest dobrze. Nawet bardzo. :oczka: Niech poprawi wymowę i będzie wypas. :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Audio

Postprzez ProsteRuchy » 20 lutego 2011, o 16:25

Woman All The Way Down - jestem w szoku. Piosenka mi sie podoba. Ba, nawet bardzo. Nie spodziewalem sie tego po tym fragmencie. Ma klimat i ogolnie jest ciekawa. Szkoda ze nie bedzie singlem.

Nieznany tytu - na chwile obecna to nie moje klimaty. Taki amerykanski pop.

A tak z innej beczki, zapowiada sie chyba wystep z playbacku. Jednak to plus dla nas, dostaniemy finalne piosenki.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Audio

Postprzez Vedis » 20 lutego 2011, o 18:01

Właśnie ta nowa piosenka moim zdaniem jest o niebo mniej komercyjna od Woman all the way down. Słabo ją słychać, ale przypomina mi coś pomiędzy t.A.T.u-szkowym stylem a rock-iem z lat 80-tych. Jeszcze gdyby była śpiewana po rosyjsku. Angielski znacznie psuje jej urok.
W WATWD podobają mi się tylko zwrotki, bo refren jest strasznie popowy.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Audio

Postprzez szym » 21 lutego 2011, o 13:18

Dobrej jakości mp3-ki, tzn. 128kbps, ale bez żadnego gadania, udało mi się wyciąć to co mówiła przed i po występie, zgrane z oficjalnego konta YT. W związku z tym, że tam podmienili głos mamy praktycznie wersje albumowe, ale dla niepoznaki sfałszuję trochę linki.

Julia Volkova - Rage (Live from Julia's Birthday Party).mp3
Julia Volkova - Woman All The Way Down (Live from Julia's Birthday Party).mp3
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron