Temat związany z Julią w Polsce (media itp.)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez Aoi. » 20 sierpnia 2012, o 12:34

Napisałam do wszystkich wyżej wymienionych stacji.
VIVA odpisała : "Teledysk ten już wkrótce zobaczycie na naszej antenie!Pozdrawiamy VIVA."
Dostałam też odpowiedź od FAMY : "Witam, Proszę o przesłanie singla w wersji mp3. Odsłuchamy i zobaczymy czy pasuje
do naszego formatu.Pozdrawiam,Piotr Gładkowski."
:mrgreen:
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez szym » 20 sierpnia 2012, o 12:42

I co, przesłałaś im mp3?

Powinni przejrzeć swoją skrzynkę pocztową, bo singla dostali od TeamVolkova już dawno, no ale może gdzieś się zapodział.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez koko » 20 sierpnia 2012, o 12:43

Lepiej byłoby chyba wysłać im link do teledysku i zaznaczyć, że TeamVolkova wysłał im utwór w formacie mp3 wcześniej. Jeżeli odpowiedzą, że nie dostali albo coś w tym stylu to potem można napisać do TV z prośbą o ponowne przesłanie. I tytuł najlepiej capsem napisany. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez szym » 20 sierpnia 2012, o 12:49

Tak, tak, ja nie próbuję przekonywać, żebyśmy handlowali sami tą piosenką. Tylko pytałem :eye:
A mail do Famy poszedł na pewno, razem z wszystkimi innymi mailami - skoro VIVA, Onet i MTV odpowiedzieli to nie rozumiem, czemu tutaj taka odpowiedź jest - niech poszukają.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez Aoi. » 20 sierpnia 2012, o 13:07

Dobra, podejście numer 2 :mrgreen:
Jak już mówiłam podesłałam im linki do obu wersji językowych piosenki.
Dostałam też odpowiedź od "radia parada" : " Zapraszam do udziału w bezpłatnej audycji Odkrywamy Talenty Muzyczne Państwa Przedstawiciela..."
XD
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez koko » 20 sierpnia 2012, o 13:09

Aoi. napisał(a): Zapraszam do udziału w bezpłatnej audycji Odkrywamy Talenty Muzyczne Państwa Przedstawiciela..."
Szym...? Zostajesz nominowany. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez szym » 20 sierpnia 2012, o 13:28

:eye: :szczerbaty: :shock:

Nie mogę!

Koko, prędzej Ty ze swoim hitem "Usta Twe"... :coctail:


+

Julia Volkova tego nie chciała Interia.pl

Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk do "Didn't Wanna Do It" - pierwszego międzynarodowego singla Julii Volkovej, jednej z wokalistek nieistniejącego już duetu t.A.T.u.

Utwór "Didn't Wanna Do It" napisali razem szwedzki duet producentów The Euroz i nominowany do Grammy Taj Jackson. Piosenka została nagrana w różnych studiach w Los Angeles, Sztokholmie i Moskwie.

Przedstawiciele wokalistki zapewniają, że "Didn't Wanna Do It" to odejście od stylu t.A.T.u. i krok w nowym muzycznym kierunku.


Wakacyjny teledysk powstał na Kubie.

"Było tam bardzo gorąco, ale naprawdę pięknie. W tym samym czasie pracowaliśmy i odpoczywaliśmy" - opowiada Julia Volkova.

"Piosenka jest absolutnie wspaniała i uwielbiam ten styl - całkiem odmienny od tego, co mogliście wcześniej usłyszeć w moim wykonaniu. To letni przebój i nie możecie zrobić nic innego, tylko zatracić się w muzyce i tańcu" - dodaje rosyjska wokalistka.


Wygląda na to, że Julia udzieliła ekskluziw interwju Interii, bo tę wypowiedź widzę po raz pierwszy. :szczerbaty:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez szym » 14 września 2012, o 00:30

Julia Volkova Polska napisał(a):Już niedługo Julia ogłosi naprawdę ciekawą informację... ciekawą i dobrą na pewno dla fanów z Polski... ;)
Jak myślicie, co to może być?



TeamVolkova napisał(a):We have some news coming up in Poland, hopefully make a small announce about that in the next few days.


:> :> :>
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez nielegalnaa » 14 września 2012, o 10:27

Na pewno będzie to coś związanego z singlem...może jakaś promocja DZZ w Polsce? Było by świetnie :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez aREk » 14 września 2012, o 14:46

A może... polska wersja "DWDI"? :eye: Julia mogła pójść za przykładem Leny, z tym że zamiast hiszpańskich wersji piosenek, zrobi polskie 8) Trochę dziwi mnie sposób, w jaki to napisali. To brzmi jakby mieli coś do ogłoszenia, ale jeszcze nie mają pewności, czy to "coś" wypali. Równie dobrze mogli na razie nic nie pisać, bo to takie "ogłoszenie ogłaszania ogłoszenia".
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez Alexander » 14 września 2012, o 16:45

to się ewidentnie odnosiło do tego kiedy będą mogli ogłosić tą informację, nie do tego czy wypali :eye:

:coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez koko » 14 września 2012, o 18:07

To się nazywa budowanie napięcia. :coctail: Julia po prostu podpisuje ostatnie papiery w związku z otrzymaniem polskiego obywatelstwa. Chce przebić stopniem wchodzenia w dupę sami-wiecie-kogo. trololololol

A tak poważnie to niech już to ogłoszą na miłość boską, bo mnie rozniesie. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez James96 » 14 września 2012, o 19:01

koko napisał(a):A tak poważnie to niech już to ogłoszą na miłość boską, bo mnie rozniesie. :eye:


Mam to samo! ;x

Mam nadzieję, że to będzie koncert... Ale taki koncert, że wypali a nie, że odwołają.To nie byłaby, żadna nowość, prawda? :ups:
Ale nie obrażę się, jeśli będą rozdawane darmowe płyty z singlem (marzyciel xD), albo dadzą nam info, że Remixy pojawią się w Polsce albo dostanę wpierdziel od Amandy za "automat" o.O
Ale serio - ja nie chcę DWDI w polskiej wersji -.-
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Temat związany z Julią w Polsce (media itp.)

Postprzez koko » 2 października 2012, o 17:57

Pozwoliłam sobie zmienić nazwę tematu na nieco ogólniejszą żeby można było tu wrzucać wszystkie donosy w sprawie Julii i jej polskiej działalności.

News dnia: podpisano kontrakt na promocję DWDI. Ciekawi mnie czy na tym się skończy czy współpraca potoczy się dalej. Jakieś wydanie albumu na naszym rynku kiedyś czy coś. :eye:

Co tu dużo mówić - WOW. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Temat związany z Julią w Polsce (media itp.)

Postprzez Alexander » 6 października 2012, o 11:50

Wytwórnia MyMusic wrzuciła zedytowaną na potrzeby naszego rynku wersję Klipu do Didn't Wanna Do It. Oglądajcie, róbcie share, dawajcie kciuki i ogólnie róbcie wszystko żeby pokazać wytwórni że zainteresowanie jest, a nie było i umarło.

Dodatkowo Julia jest na liście singli wytwórni, gdzie możecie polubić piosenkę z profilu na facebooku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron