Temat związany z Julią w Polsce (media itp.)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Temat związany z Julią w Polsce (media itp.)

Postprzez szym » 29 stycznia 2011, o 14:21

Myślę, że pora na nowy temat.

Dzisiaj "wiadomością dnia" w dziale muzyki na Interii jest nasza czarnowłosa ulubienica. Poza tym, że gdy tylko wejdziemy na stronę muzyka.interia.pl to widzimy na pół ekranu Volkovą to Julia gości też na głównej. :coctail:

Obrazek.

Julia z t.A.T.u.: Seksowny debiut

Podlinkowali w artykule do "Woman All The Way Down" z konta TatuHQ, wiec można spodziewać się wielu wejść na haku'owego YT.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez ProsteRuchy » 29 stycznia 2011, o 14:31

Wlasnie czytalem tego newsa. Kolejny raz pisza o "depresji" Julii ^^ Komentarze raczej nie sa pozytywne. Z drugiej strony dobrze ze chociaz cos pisza.
Ps.
Ciekawe kto powiadomil interie o otwarciu strony Volkovej xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez koko » 29 stycznia 2011, o 14:49

Jezu Chryste, ale się srają z tą depresją... :eye: Tak poważnie to fajnie, że już ktoś podrzucił im newsa i jest on na głównej. Volkova powoli zaczyna się rozkręcać. Oby mieli jeszcze o czym pisać. :eye:

Ale z tą depresją to i tak przesadzili. Mogli jeszcze o słynnym jedzeniu szkła dopisać. To byłaby sensacja. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez Ally26789 » 29 stycznia 2011, o 14:54

Z tym wyolbrzymianiem tej depresji zupełnie się zgadzam. W ogóle bardzo ciekawy temacik. Tylko zastanawiam się czy Volkova powróci ze sławą do Polski, czy nadal będzie prawie bez echa.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez Vedis » 30 stycznia 2011, o 11:33

A nie zastanawialiście się, że może właśnie z tego powodu Julia w 2009 roku nic nie robiła?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez szym » 2 lutego 2011, o 20:25

"Chcę by ludzie uprawiali seks słuchając moich piosenek" - tym razem Julia "jedynką" w rozrywce Onetu! :coctail:

Julia Volkova, niegdyś połowa rosyjskiego duetu t.A.T.u powraca w nowym, mrocznym wcieleniu. Wokalistka opublikowała zdjęcia z najnowszej sesji zdjęciowej, w której pojawiła się w obcisłym lateksowym kostiumie w towarzystwie wielkiego czarnego psa.

Nowy album Volkovej utrzymany ma być w klimacie sexy-rocka, a jego premiera odbędzie się w połowie 2011 roku.

"Nie chcę udawać wzniosłej ambicji, po prostu chcę, aby ludzie na całym świecie słuchając moich piosenek uśmiechali się i uprawiali seks lub myśleli o kimś bliskim" - powiedziała artystka.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez koko » 2 lutego 2011, o 20:33

Świetnie! Volkova powolutku się rozkręca i komentarze nawet pozytywne. Przynajmniej niektóre. Niech jeszcze jakiś w miarę dobry album wyda to już w ogóle będzie zajebiście. :oczka:

Jak nadal będą o niej pisać to może wpadnie... Who knows. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez szym » 1 marca 2011, o 17:17

Obrazek

Duuuuży artykuł o Julii na głównej Onet.pl :coctail: :coctail: :coctail:
Szkoda, że nie wrzucili jakiejś jej piosenki z oficjalnego konta na YT.

LINK
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez koko » 1 marca 2011, o 20:48

Fajnie że piszą o Volkovej na głównej, ale artykuł jest ewidentnie przesłany przez osoby trzecie. Nie wierzę i nie kupuję opcji, iż autor przewertował całą historię t.A.T.u., powyciągał cytaty, obejrzał Anatomię itp. tylko po to by napisać ten artykuł. Napisany jak przez człowieka z Pudla, cytowanie kilometrami wypowiedzi, a ja się pytam PO CO. Szanujący się dziennikarz wypisze najciekawsze informacje, napisze własnymi słowami, a nie będzie walił cytatami i pierdołami typu prowadzenie Mam Talent, AŻ przez jeden odcinek, wow. To wyszło spod ręki fana na 100%. I ten motyw z sondą. Po prostu mnie położył na łopatki kompletnie. :eye: Jest jeszcze jeden motyw, który mnie rozbawił do łez, ale o tym nie można wspominać publicznie. :lol2: Chyba że mnie autoryzujecie to się zastanowię. :coctail:

Ogólnie rzecz biorąc pic na wodę, a nie poważny artykuł. :eye:
JEDNAKŻE jeżeli rzeczywiście napisał go Pan Lesław Dutkowski to naprawdę... Jezu. Za tekst "Filmik do «All The Things She Said»" powinien jakąś nagrodę dostać. :ups:

Odczucia takie pół na pół. Podoba mi się to, że piszą o Julii. Nie podoba mi się forma.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez robertkey » 8 marca 2011, o 18:02

Jakto mowia "lepszy rydz niz nic" Wazne ze zauwazyli jej aktywnosc. Zauwazyli ze nadal zyje :mrgreen: A ze forma taka no coz. A czego oczekiwaliscie? Sam tytul juz pachnie starymi klimatami :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Zmasakrowana twarz Julii na pudelku

Postprzez Tija » 8 lipca 2011, o 19:18

Komentarze mówią same za siebie. Jeszcze godzinę temu było ich 200, a teraz już 407. Nikomu się jej twarz nie podoba. :evil:
Zmasakrowana twarz Julii = Pudelek.pl
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez nielegalnaa » 8 lipca 2011, o 20:43

No cóż...to była tylko kwestia czasu...to smutne, że teraz będziemy pewnie tylko czytać o tym co zrobiła sobie z twarzą, zamiast słyszeć o jej karierze solowej.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez szym » 8 lipca 2011, o 21:37

600 komentarzy. Julia jest znowu popularna w Polsce + zapisali dobrze nazwę t.A.T.u. Czas na singla w RMF FM. :szczerbaty:
// Wysłałem linka na oficjalne forum Volkovej, czekam na bana. :eye:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez Ally26789 » 9 lipca 2011, o 10:20

997 komentarzy :/ . Ci komentujący mają czasem rację. Poprostu to co ona sobie robi to tragedia. (Nie przypuszczałam, że pudelek się tym właściwie zainteresuje ;)).
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Julia w polskich mediach

Postprzez koko » 9 lipca 2011, o 11:52

A teraz przyznać się - kto podkablował Pudelkowi? :lol2: W sumie jest to logiczne, że o tym napisali. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie co ona robi ze swoją urodą. W ogóle, szym, chciałam znaleźć link do artykułu na forum Volkovej, weszłam na Twój profil, kliknęłam w ostatnie posty i.... nie ma? Cenzurze mówimy nie! To jest śmieszne. Skoro Julia publikuje takie zdjęcia to sorry, ale niech pogodzi się z faktem iż niektórym mogą się one nie podobać. To nie jest tak, że wszyscy będą mieli podjarę i same pochwały się posypią. Wywaleniem postów i cenzurą zespół Julii raczej tego nie zmieni. Im się tam przyda Radio Wolna Europa, bo osoby zarządzające forum są po prostu niedorzeczne.

1033 komentarze. :eye:

" Ruska Ewa «NIgdy nic sobie nie poprawiałam» Minge :0" - komentarz z największą ilością "lubię to" z fejsowego profilu pudla. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron