26. urodziny Julii

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

26. urodziny Julii

Postprzez koko » 20 lutego 2011, o 15:36

tatuhq.pl napisał(a):Dzisiaj czarnowłosa Tatuszka obchodzi swoje 26 urodziny! Solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, wiele miłości, szczęścia w życiu oraz udanego solowego debiutu.

Obecnie trwają przygotowania do wieczornej imprezy, podczas której Julia odpowie na wybrane pytania fanów zadawane przez kilka ostatnich dni na jej oficjalnym forum. Ci, którzy tego nie zrobili, będą mieli szansę zapytać wokalistkę o cokolwiek podczas czatu.

Na juliavolkova.com pojawiła się już specjalna podstrona LIVE, gdzie będzie można obejrzeć na żywo wszystko to, co dzieje się na imprezie, w tym pierwszy solowy koncert Volkovej.

Właściwa relacja rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu.
Jeżeli strona Julii padnie podczas oblężenia, próbujcie łapać obraz i dźwięk pod tym adresem.

Ciekawe co to będzie i czy w ogóle będzie się dało to obejrzeć. Miejmy nadzieję, że tak. :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez wolny » 20 lutego 2011, o 19:16

Z okazju urodzin Julii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Julia - 26th Birthday 15xHQ
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez koko » 20 lutego 2011, o 19:38

SZYM! Pięknie żeś to zrobił. :oczka: Kto ogląda relację, wie o czym mówię. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez szym » 20 lutego 2011, o 19:49

Dziękuję.

:uh:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez koko » 20 lutego 2011, o 20:29

To ja może występ skomentuję tak na świeżo. Julia wyglądała ładnie i na tym kończą się plusy, które dostrzegam. Pomysł z rurą był moim zdaniem żenujący. Nie mogę się powstrzymać przed stwierdzeniem, iż ona próbuje nadrobić jakieś niedociągnięcia takimi właśnie wygibasami. Jeżeli ma on (motyw rury) odzwierciedlać poziom artystyczny albumu i kierunek w jakim zmierza Jul to ja, niestety, muszę podziękować. Takie motywy w ogóle mi się nie podobają. Wolę jak artysta po prostu wychodzi na scenę i śpiewa, a nie odwala szopki. Strasznie się zawiodłam, no po prostu masakra. Jednakże być może komuś to odpowiada i bardzo się taki wizerunek podoba - okej, nie potępiam.
Zespół się stroił, nastawiłam się i miałam ogromną nadzieję, że Julia zaśpiewa na żywo, ale jak widać nadzieja jednak jest matką głupich. Ciuchy miała ciekawe, ale zalatujące Dodzią i innymi takimi. Makijaż rewelacyjny, fryzura też. Jednakże nie zmienia to faktu iż jestem zawiedziona.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez szym » 20 lutego 2011, o 20:45

Ja sobie żartowałem wcześniej, że cała ta prezentacja będzie polegała na tym, że Julia odsłoni wielki głośnik i naciśnie PLAY. Wiele się nie pomyliłem, po prostu dostaliśmy do tego obraz i mamy teledysk niczym "Gimme More" Britney Spears. :coctail:

Czekam na jakiś ładny zapis z tych wielu profesjonalnych kamer, które tam były. Jestem rozczarowany brakiem koncertu na żywo oraz tym, że puszczono tylko 2 piosenki, które i tak dziwnym trafem wcześniej już znalazły się w sieci.

Mam nadzieję, ze ona tworzy piosenki pod swoje zdolności wokalne i następnym zaśpiewa pełen live, nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek rocka puszczanego z płyty. Jeżeli nie było warunków technicznych (w co raczej wątpie) to następnym razem niech znajdzie sobie inne miejsce.

Piosenki bardzo fajne. I ten wygląd a'la Eva Longoria.
:love:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez koko » 20 lutego 2011, o 20:49

Tak poza protokołem powiem iż brak jakiegokolwiek wpisu czy życzeń na tatu.ru jest... No cóż. Bez komentarza raczej.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez yuliasavicheva » 20 lutego 2011, o 21:05

I już po imprezie ???? Tyle zapowiedzi co to ma nie być i już koniec ?! Cała Julia. Ja widziałam tylko odrobinę początku wszystko było by ładnie gdyby nie jej usta, ten błyszczyk czy co to było, zepsuł cały efekt.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez koko » 20 lutego 2011, o 21:16

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez szarit » 20 lutego 2011, o 21:26

Szczerze?występu nie widziałam ale też cudów nie oczekiwałam.Co do wdzianek Julia od lat jeszcze przed epoką Dody ubierała się tak że bliżej jej do pani lekkich obyczajów niż porządnej kobiety,a że ten styl ubrania to ubranie "służbowe"wielu piosenkarek nie dziwię się.Co do playbeka zaczeła oficjalnie solową pracę niecałe 2 lata temu to,nie jest aż tak dużo czasu by nauczyć się śpiewać na dość dobrym poziomie by dać koncert live zwłaszcza że ze śpiewaniem jest raczej na bakier.Z drugiej strony we własne urodziny też nie chciałoby mi się wysilać śpiewem na żywo.Mam jednak nadzieję że doczekam dnia gdy Julia zrobi koncert i będzie śpiewać na żywo ale jeszcze przez co najmniej najbliższy rok tego od niej nie oczekuję,no chyba że mnie zaskoczy pozytywnie.A piosenki mi się podobają,lubię ten styl zwłaszcza że jest w dzisiejszych czasach na "wymarciu" rządzą inne style muzyczne.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez Vedis » 20 lutego 2011, o 21:32

Makijaż trochę za mocny, ale ciuchy Julia miała świetne :) Motyw z rurą też mi się podobał, ale Julia tak tańczyła, jakby się wstydziła.
Nie dziwię się, że zaśpiewała tylko 2 piosenki. Po co ma nam pokazywać swój materiał przed wydaniem płyty? Żebyśmy nie mieli żadnej niespodzianki?
Tylko moim zdaniem nie wykorzystała swojego potencjału wokalnego. Refren tej drugiej piosenki był taki rockowy i pełen emocji i strasznie brakowało mi tego, że Julia się nie darła. Co z nią? W t.A.T.u cały czas krzyczała, a tutaj ten śpiew taki trochę leniwy. Mam szczerą nadzieję, że to nie są ostateczne wersje.
Bardzo chciałabym, żeby ktoś przetłumaczył ten wywiad na polski, albo chociaż na angielski.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez Tija » 20 lutego 2011, o 22:10

Vedis napisał(a): Co z nią? W t.A.T.u cały czas krzyczała, a tutaj ten śpiew taki trochę leniwy.


Nie wiem jak śledzisz przebieg kariery t.A.T.u., ale w Anatomii była mowa, że jeśli Julia będzie się drzeć zniszczy sobie głos i to już nastąpiło przed nagraniem Dangerous and Moving, a dowody tego mieliśmy np. na występie, w Meksyku Obezyanka Nol (live in Mexico). Koputerowo da się zrobić cuda. Słychać, że ma przepalone struny głosowe, a back wokale są żałosne, bo głos back wokalistki powinien być chociaż trochę podobny.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez ProsteRuchy » 20 lutego 2011, o 22:12

Jestem świeżo po zobaczeniu występu. Generalnie to kicha z tego wyszła. Gdzie ten szumnie zapowiadany sex-rock? To już Lena jest bardziej rockowa. Zero energii na scenie. Nie było Leny więc kręciłą się wokół drąga. Tak jak już pisałem pierwsza piosenka jest dobra. Nie mogę tego powiedzieć natomiast o kolejnej. Jakaś taka nijaka i nie widze Julii wykonującej jej na żywo, szczególnie tych krzyczących partii. W ogóle to w utworach Julia ma podkręcony głos i tak dziwnie przerobiony. Szczególnie w Women zwrotki różnią się od tego czegoś przed refrenem. Tak jakby sklejenie dwóch partii woklanych. Nie dziwię się że jechałą po Lenie wykonującej piosenki tatu. Ona niestety nie mogłaby wykonać ich z playbacku, chyba że nagrałaby je solo. Na plus oceniam jedynie strój oraz piosenkę Women coś tam.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez szarit » 20 lutego 2011, o 22:47

Obejrzałam występ i po komentarzach spodziewałam spodziewałam się czegoś gorszego.Jak na jej możliwości wokalne playbek nie dziwi choć był moment kiedy radzić musiała sobie sama,spodziewałam się że będzie gorzej.Co to tego "tańca z rurą" to nie był żaden taniec tylko chodzenie wokół czegoś bo nie bardzo chyba wiedziała co ma ze sobą zrobić.A piosenki?mnie się podobały ale nie jestem obiektywna bo to mój ulubiony styl pop-rock nie wymagający cudów ale dobry do słuchania.
Co do wątku Leny to Lena w odróżnieniu od Juli potrafi śpiewać i zawsze coś tam z głosem ćwiczyła,a głos ma stworzony do śpiewania rocka a woli pop.Julia jak na jej przeboje że strunami głosowymi nawet nieźle wypadła spodziewałam się czegoś gorszego.Co do stroju i makijażu też spodziewałam się czegoś gorszego. :mrgreen:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: 26. urodziny Julii

Postprzez szym » 20 lutego 2011, o 23:01

A ja chciałem tylko jeszcze dodać, ze galeria urodzinowa jest rewelacyjna.
:zako:
Świetnie.

Dzień się kończy (w Rosji w sumie to już się skończył) a na tatu.ru informacji, jak nie było - tak nie ma. Na głównej nadal "October, 04: Today Lena turns 26!"
Świetnie 2.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron