Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez szym » 28 maja 2011, o 01:57

Ludzie z tej amerykańskiej strony, która jako pierwsza miała to potwierdzić odpisali użytkownikowi forum Julii, że informacja potwierdzająca ukaże się "naprawdę niebawem".
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez Ally26789 » 28 maja 2011, o 17:36

Jeśli koncert się potwierdzi to OK. Tylko czekać na efekty pracy. 2-letniej...
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez koko » 29 maja 2011, o 13:31

Julia potwierdziła informację o koncercie na swoim Twitterze:

Julia napisał(a):Hi,everybody!!!! Long time I didn't hear about u,didn't read u!!!! How r u? What's news? I'm perfect I go to brazil for a concert soon!!!!!

To czekamy. Ciekawe ile piosenek zagra. :pomp:

edit:
tatuhq.pl napisał(a):Jak widać obie tatuszki obrały podobną ścieżkę karier solowych i próbują wzbudzić zainteresowanie środowisk homoseksualnych. Informowaliśmy Was niedawno o planowanych występie Julii na GD EXPERIENCE l Gay Day. Dzisiaj koncert został potwierdzony przez oficjalną stronę jak i samą wokalistkę. Volkova będzie główną gwiazdą festiwalu, który odbędzie się z okazji Gay Pride w Sao Paulo już 25 czerwca. Czarnowłosa tatuszka da półgodzinny występ, podczas którego zaprezentuje swój solowy materiał, ale nie tylko. Nie zabraknie także kilku piosenek z repertuaru t.A.T.u.. O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco.

To jest śmieszne. Gdyby hipokryzja mogła latać, Julia spokojnie zostałaby drugim naturalnym satelitą Ziemi. No ale się cieszę mimo wszystko. Jestem ciekawa czy da radę.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez weroni93 » 29 maja 2011, o 14:26

To jest śmieszne. Gdyby hipokryzja mogła latać, Julia spokojnie zostałaby drugim naturalnym satelitą Ziemi.

Faktycznie trochę to żałosne jest, bo Lenę za to ostro zjechała i teraz ona mogłaby się jej tym odgryźć :mrgreen: (taki żart).
Oby dała radę.
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez szym » 29 maja 2011, o 17:35

Bardzo podoba mi się metafora z satelitą :D Oczywiście spodziewam się więcej głosów niezadowolenia, które poniekąd rozumiem, ale raczej się tym nie przejmuję. Czekam na występ!

Mam jednak na dzieję, że to, co Julia zaprezentuje tam solo to będzie coś więcej niż dwa dema, które znamy już z urodzin. To znaczy nie mam nic przeciwko wykonaniu ich LIVE, ale chciałbym usłyszeć coś więcej. Nie potwierdziła się informacja na temat pierwszego singla, który miał zostać udostępniony na iTunes zaraz po wydarzeniu. Team Volkova poinformował jednak, że koncert będzie na żywo.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez robertkey » 29 maja 2011, o 18:32

Koko jak zwykle celne spostrzezenie ;) Choc w wypadku Julii to cos wiecej. Bo jak bysmy jej nie kochali to wiemy ze miala spory wklad w rozlozenie zespolu. Ok. bylo minelo. Niech wreszcie poruszy swoja szanowna i cos robi. Niech da mi chociaz cien zludzenia ze postara sie przynajmniej solowo! :devil:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez yuliasavicheva » 29 maja 2011, o 18:50

Osobiście wyrażam nadzieję że Julia nie wpadnie na pomył że w ciągu pół godziny pokaże dwa "eksperymenty" a dalszą część występu pociągnie z repertuaru Tatu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez robertkey » 29 maja 2011, o 19:25

yuliasavicheva napisał(a):Osobiście wyrażam nadzieję że Julia nie wpadnie na pomył że w ciągu pół godziny pokaże dwa "eksperymenty" a dalszą część występu pociągnie z repertuaru Tatu.

A moze sie zalozymy? ;) Smieszniej bedzie jak sprobuje akcji z czasow Tatu i znow bedzie niedysponowana :mrgreen: Zaraz ale kto teraz zaspiewa bo Lenki "niet sdiez" ;) (Sorki wszystkich kminiacych rosyjski za poziom ale nie moglem sie oprzec :mrgreen: )
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez weroni93 » 29 maja 2011, o 19:28

A w ogóle to ile można piosenek tak na ludzki rozum w ciągu pół godziny zapodać, biorąc pod uwagę jakieś przemówionka ;) ?
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez yuliasavicheva » 29 maja 2011, o 19:36

Ok zakład. Nie sądzę że spróbuje bo Tatu się większości troszeczkę przejadło i nie robi już takiego wrażenia jak dawniej. Nie byłoby pożądanego efektu. Co do Lenki hmm mam dwa typy:
- Chórek jak na drugim (czy tam którymś) solowym koncercie Katiny.
- albo Lena Katina w 3D
Co do ilości piosenek to myślę że góra cztery
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez koko » 29 maja 2011, o 21:09

weroni93 napisał(a):A w ogóle to ile można piosenek tak na ludzki rozum w ciągu pół godziny zapodać, biorąc pod uwagę jakieś przemówionka ;) ?

Tak pi razy drzwi to 5-6. Góra 7, ale to raczej niemożliwe przy gadkach Julii. Osobiście to już Ci mogę walnąć setlistę. Na dzień dobry pewnie pójdzie ATTSS żeby rozgrzać publikę (ewentualnie na koniec, tak jak to tatki miały w zwyczaju), potem WATWD, Rage, Friend or Foe, All About Us i może coś czego jeszcze nie znamy. Tak poza tym to już widzę jak Julii wody odchodzą przy fragmencie They don't knooooow, They can't see, Who we aaaaaaaaare. :lol2: Aż żałuję że nie zobaczę tego na żywo. :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez yuliasavicheva » 18 czerwca 2011, o 09:11

Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez koko » 18 czerwca 2011, o 09:13

Matko boska. Przecież to wygląda jak reklama Piły 8. Ten kibel w tle... :sciana: Za dużo fotoszopa, stanowczo za dużo.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez yuliasavicheva » 18 czerwca 2011, o 11:08

koko napisał(a): Ten kibel w tle...

Przypomina mi początek teledysku "Снегопады". Może to jakaś parabola zamiast "from Tatu" dajemy kibel wszyscy się domyślą o co chodzi ;)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez koko » 21 czerwca 2011, o 19:43

tatuhq.pl napisał(a):Z przykrością informujemy Was, że sobotni występ Julii podczas Gay Day w Sao Paulo został odwołany. Jak informuje oficjalna strona czarnowłosej tatuszki, głównym powodem jest wycofanie się z udziału w przedsięwzięciu kilku sponsorów związanych bezpośrednio z pokryciem kosztów koncertu. Julia jest bardzo zawiedziona, ale ma nadzieję iż już w najbliższej przyszłości będzie miała okazję wystąpić w Brazylii i spotkać się z fanami.

I szym wykrakałeś z tym, że nie usłyszymy singla... W sumie to niczego nie usłyszymy... :(
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron