Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez SnegoSmiles » 21 czerwca 2011, o 19:52

Ale musi jej być przykro! Szczerze mówiąc, nie jestem zdziwiony... W t.A.T.u. zazwyczaj koncerty były odwoływane, więc ty nie ma nowości...
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez szym » 21 czerwca 2011, o 19:54

Wielka szkoda. Tym bardziej, że TeamVolkova mi napisał, że są już na miejscu i czekają na przylot Julii!
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez koko » 21 czerwca 2011, o 19:57

szym napisał(a):Wielka szkoda. Tym bardziej, że TeamVolkova mi napisał, że są już na miejscu i czekają na przylot Julii!
Julia mogłaby być jak Gienek i dać "koncert" na ulicy. :eye: To by dopiero była atrakcja. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez szym » 21 czerwca 2011, o 20:05

Najbardziej szkoda tych brazylijskich fanów, którzy wydali całkiem sporo kasy, by tam dotrzeć, kupili najdroższe bilety, zarezerwowali hotele itd. Rozumiem ich rozgoryczenie. My możemy być rozczarowani, ale oni pewnie są wściekli (co widać chociażby na facebooku Julii).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez yuliasavicheva » 22 czerwca 2011, o 07:02

Wiedziałam że tak będzie, jakoś minie nie dziwi. Czyli Katina vs Volkova liczba odwołanych koncertów 1:1. To teraz niech Julia przestanie być rozczarowana, bo nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tylko niech zbiera swoje szanowne cztery litery, i załatwia sobie koncert w najbliższym czasie;)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez weroni93 » 22 czerwca 2011, o 12:20

Kurczę, pierwszy dzień wakacji a tu takie rozczarowanie :( Szkoda tych wszystkich fanów, bo niepotrzebnie tylko kasę na dojazd wydali. Na przyszłość trzeba lepiej sponsorów dobierać :ups:
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Julia w Brazyli - koncert 25 czerwca

Postprzez robertkey » 23 czerwca 2011, o 11:25

Popatrzcie w przeszlosc. Z Tatu bylo podobnie. Wszystko to sprawialo wrazenie robionego na "aby aby". Ja sadze ze napewno tak juz bylo po porzuceniu duzej wytworni. U Julii jest tak jakby to sie trzymalo na tych szwach po jej operacjach :mrgreen: Chociaz Lenie tez sie tak zdarza! Bo odrazu zaatakowaliby mnie zwolennicy Julki ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron